"Маңғыстау облысы бойынша 2026 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 280 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 19 мамырдағы № 76 қаулысы
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысы бойынша 2026 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 280 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 221132 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1 - қосымшада:
"Ақтау қаласы" бөлімінде:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 25 декабря 2025 года № 280 "Об установлении квоты рабочих мест по Мангистауской области на 2026 год"
Постановление акимата Мангистауской области от 19 мая 2026 года № 76
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 25 декабря 2025 года № 280 "Об установлении квоты рабочих мест по Мангистауской области на 2026 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "город Актау":

"БАРЛЫҒЫ:" жолда "1250" деген цифрлар "1360" цифрларына өзгертілсін;
"Түпқараған ауданы" бөлімінде:
реттік нөмірі 3 - жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-1 – жолмен толықтырылсын:
"
2-1
"Таза Түпқараған" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
300
1
3
";
"БАРЛЫҒЫ:" жолда "544" деген цифрлар "504" цифрларына өзгертілсін.
2. "Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

в строке "ВСЕГО:" цифры "1250" заменить на цифры "1360";
в разделе "Тупкараганский район":
исключить строку с порядковым номером 3;
дополнить строку с порядковым номером 2-1 следующего содержания:
"
2-1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Таза Түпқараған"
300
1
3
";
в строке "ВСЕГО:" цифры "544" заменить на цифры "504".
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Мангистауской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесінің электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай

1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Килыбай