"Ақтоған ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 маусымдағы № 47/4 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтоған ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтоған ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –83 659 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –6 940 мың теңге;
трансферттер түсімі –76 719 мың теңге;
2) шығындар –85 660 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 001 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 39/4 "О бюджете сельского округа Актоган на 2026-2028 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 июня 2026 года № 47/4
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 39/4 "О бюджете сельского округа Актоган на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Актоган на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –83 659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –6 940 тысяч тенге;
поступления трансфертов –76 719 тысяч тенге;
2) затраты –85 660 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты –0;
погашение бюджетных кредитов –0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 001 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары– 2 001 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М. Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2026 жылғы 16 маусымдағы
№ 47/4 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 39/4 шешіміне 1-қосымша
Ақтоған ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств –2 001 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата М. Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 16 июня 2026 года № 47/4
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного
от 24 декабря 2025 года № 39/4
Бюджет сельского округа Актоган на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование