О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 501 "О бюджете сельского округа Томенарык на 2026-2028 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 15 апреля 2026 года № 538
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 501 "О бюджете сельского округа Томенарык на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Томенарык на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующем объеме:
1) доходы – 194 489,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 418,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 166 916,0 тысяч тенге;
2) затраты – 208 705,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 216,8 тысяч тенге;

"Төменарық ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 538 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Төменарық ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төменарық ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194 489,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 418,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 166 916,0 мың теңге;
2) шығындар – 208 705,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 216,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 216,8 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 15 апреля 2026 года №538
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2025 года № 501
Бюджет сельского округа Томенарык на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 216,8 мың теңге.".
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2026 жылғы 15 сәуірдегі
№ 538 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 501 шешіміне 1-қосымша
Төменарық ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР