"Талап ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 500 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 537 шешімі
Жаңақорған ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талап ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 500 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Талап ауылдық округінің 2026–2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 77 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –75 292 мың теңге;
2) шығындар – 78 919,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 500 "О бюджете сельского округа Талап на 2026-2028 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 15 апреля 2026 года № 537
Маслихата Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 500 "О бюджете сельского округа Талап на 2026-2028 годы" следующие изменения:
1. пункт 1 изложить в следуюшей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Талап на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующем объеме:
1) доходы – 77 997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 705 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 292 тысяч тенге;
2) затраты – 78 919,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -922,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 922,8 мың теңге.".
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2026 жылғы 15 сәуірдегі
№ 537 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 500 шешіміне 1-қосымша
Талап ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -922,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 922,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 15 апреля 2026 года № 537
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2025 года № 500
Бюджет сельского округа Талап на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы