Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2026 жылғы 28 мамырдағы № 227 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 5 мамырдағы қорытындысына сәйкес Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы, Әйтеке би кентіндегі атауы жоқ көшеге "Нысан Қарсақбаевтың" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би кентінің әкімі А. Абиев

О присвоении наименования улице
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 28 мая 2026 года № 227
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии от 5 мая 2026 года аким поселка Айтеке би РЕШИЛ:
1. Присвоить имя "Нысан Қарсақбаев" безымянной улице поселка Айтеке би, Казалинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Айтеке би А. Абиев