Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 528 "2026-2028 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 ақпандағы № 556 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 528 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105261 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 528 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 211 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 96805 мың теңге;
2) шығындар – 105801 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -540 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 540 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 540 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2025 года №528 "О бюджете сельского округа Коларык на 2026-2028 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 февраля 2026 года № 556
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Коларык на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 528 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коларык на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 105261 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 528 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 211 тысяч тенге;
специальные поступления – 0;
поступления трансфертов – 96805 тысяч тенге;
2) затраты – 105801 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -540 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета –0;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540 тысяч тенге;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 540 тысяч тенге.".

2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2026 жылғы "12" ақпандағы
№556 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2025 жылғы "23" желтоқсандағы
№528 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложением к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" февраля 2026 года №556
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2025 года №528
Бюджет на 2026 год сельского округа Коларык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование