Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2026 жылғы 9 маусымдағы № 109 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 және 50-баптарына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі М. Ергешбаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2026 жылғы "9" маусымдағы
№ 109 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін жергілікті бюджетке аудару нормативін белгілеу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 1269 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6542 болып тіркелген);
2. "Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бір бөлігін бөлу нормативін белгілеу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 1 сәуірдегі № 1357 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6758 болып тіркелген);
3. "Акциялардың мемлекеттік пакеттері (жарғылық капиталдағы қатысу үлесі) облыстық коммуналдық меншіктегі акционерлік қоғамдардың, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің (кірістерінің) көлемдерін белгілеу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 143 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7886 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 9 июня 2026 года № 109
В соответствии со статьями 27 и 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылординской области по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области М. Ергешбаев
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от "9" июня 2026 года № 109
Перечень признаваемых утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
1. Постановление акимата Кызылординской области от 26 ноября 2018 года № 1269 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий в местный бюджет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6542);
2. Постановление акимата Кызылординской области от 1 апреля 2019 года № 1357 "Об установлении норматива распределении оставшейся в распоряжении областных коммунальных государственных предприятий части чистого дохода" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6758);
3. Постановление акимата Кызылординской области от 8 декабря 2020 года № 143 "Об установлении размеров дивидендов (доходов) акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью, государственные пакеты акций (доли участия в уставном капитале), находящихся в областной коммунальной собственности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7886).