2026 жылға қызметтер ұсыну тарифтерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2026 жылғы 16 қаңтардағы № 4 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 142-бабына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на предоставление специальных социальных услуг на 2026 гол
Постановление акимата Кызылординской области от 16 января 2026 года № 4
В соответствии со статьей 142 Кодекса Республики Казахстан "Социальный Кодекс Республики Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987), акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер ұсыну тарифтері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2026 жылғы 16 қаңтардағы
№ 4 қаулысына қосымша
2026 жылға арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер ұсыну тарифтері
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер атауы
Қызмет алушылар санаттары
Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер ұсынатын ұйымдар түрлері
Күніне
1 қызмет алушыға арналған тариф,
теңге
1
2
3
4
5
1
"№ 1 Қызылорда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Егде жасына байланысты өзіне қызмет көрсетуге мүмкіндігі жоқ адамдар (қарттар);
бірінші және екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар
стационар

1. Утвердить тарифы на предоставление специальных социальных услуг на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "16" января 2026 года № 4
Тарифы на предоставление специальных социальных услуг на 2026 год
Наименование организаций, финансируемых из областного бюджета
Категории услугополучателей
Типы организаций, предоставляющих специальные социальные услуги
Тариф
на
1 услуго-получателя
в день,
тенге
1
Коммунальное государственное учреждение
"Кызылординский центр оказания специальных социальных услуг № 1"
лица, не способные к самостоятельному
обслуживанию в связи с преклонным возрастом (престарелые);
лица с инвалидностью первой и второй групп
стационар