Приозерск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 35/260 "2026 – 2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2026 жылғы 4 наурыздағы № 39/295 шешімі
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының "2026 – 2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 35/260 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 219315 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 162 533 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 127 251 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 59 904 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 99 796 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 875 582 мың теңге;
2) шығындар – 3 348 070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -185 537 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 185 537 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 185 537 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Приозерск қаласы экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнің басшысы
__________________А.С. Шамшатов
"04" наурыз 2026 жыл
Приозерск қалалық мәслихатының
2026 жылғы 04 наурыздағы
№ 39/295 шешіміне
1 қосымша
Приозерск қалалық мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 35/260 шешіміне
1 қосымша
2026 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кішi сыныбы
А т а у ы
1
2
3
4
5
I.Кiрiстер

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 18 декабря 2025 года № 35/260 "О городском бюджете на 2026 – 2028 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 4 марта 2026 года № 39/295
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата "О городском бюджете на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 35/260 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 219315) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить городской бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 162 533 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 127 251 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 59 904 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 99 796 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 875 582 тысяч тенге;
2) затраты – 3 348 070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 185 537 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 185 537 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 185 537 тысяч тенге.
2) приложения 1,2,3 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель городского маслихата А. Исатаев
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел экономики и финансов
города Приозерск" ________________ А.С.Шамшатов
"04" марта 2026 год
Приложение 1
к решению
Приозерского городского маслихата
от 04 марта 2026 года № 39/295
Приложение 1
к решению
Приозерского городского маслихата
от 18 декабря 2025 года № 35/260
Городской бюджет на 2026 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы