Шет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 28/247 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2026 жылғы 25 ақпандағы № 29/263 шешімі
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы №28/247 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №219461 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2026–2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 656 081 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 302 116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 58343 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 277 122 мың теңге;
2) шығындар – 12 821 990 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71946 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 214087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 142141 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 71946 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 28/247 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 25 февраля 2026 года № 29/263
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года №28/247 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №219461) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 12 656 081 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 302 116 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 58343 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 18500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 277 122 тысяч тенге;
2) затраты - 12 821 990 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 71946 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 214087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 142141 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 71946 тысяч тенге;

628764
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
134451
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
930
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
163520
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1494
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
155244
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
173125
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
97022
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97022
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49304
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
35118
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1562259
1
Тұрғын үй шаруашылығы
648397
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
540000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
540000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
108397
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55497
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
52000
2
Коммуналдық шаруашылық
913862
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34000
012
'Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
20000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
14000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

628764
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
134451
006
Оказание жилищной помощи
930
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
163520
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1494
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
155244
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
173125
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
97022
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49304
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
021
Капитальные расходы государственного органа
7100
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
35118
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1562259
1
Жилищное хозяйство
648397
467
Отдел строительства района (города областного значения)
540000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
540000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
108397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
55497
005
Капитальные расходы государственного органа
900
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
52000
2
Коммунальное хозяйство
913862
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
20000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
14000
467
Отдел строительства района (города областного значения)