Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 42/418 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 наурыздағы № 46/451 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 42/418 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Батпақты ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 16, 17, 18, 19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 427 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 733 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 735 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 959 мың теңге;
2) шығындар - 72 542 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 29 115 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 115 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 115 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Сұңқар ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 20, 21, 22, 23 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 321 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 241 мың теңге;
2) шығындар – 51 923 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 5 602 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 602 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 602 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 42/418 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2026-2028 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 5 марта 2026 года № 46/451
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 42/418 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2026-2028 годы", следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Батпактинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 16 ,17, 18, 19 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 427 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 733 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 735 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 959 тысяч тенге;
2) затраты – 72 542 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 115 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 215 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 215 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Сункар на 2026-2028 годы согласно приложениям 20, 21, 22, 23 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 321 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 080 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 39 241 тысяч тенге;
2) затраты – 51 923 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 602 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 602 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 602 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции: