Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 42/417 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 ақпандағы № 45/446 шешімі
Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 42/417 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 080 104 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 295 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 688 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 737 124 мың теңге;
2) шығындар - 4 219 163 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68 345 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 196 788 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128 353 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 207 494 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 207 494 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 196 788 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 128 353 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 139 059 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 42/417 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 6 февраля 2026 года № 45/446
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 42/417 "О районном бюджете на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 080 104 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 295 192 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 688 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 737 124 тысяч тенге;
2) затраты – 4 219 163 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68 345 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 196 788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 353 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 207 494 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 207 494 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 196 788 тысяч тенге;
погашение займов – 128 353 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 059 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.