Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 200 "2026-2028 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2026 жылғы 4 наурыздағы № 222 шешімі
Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 200 "2026-2028 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 219307 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұлдансын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 265 819 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 136 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 143 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124 866 мың теңге;
2) шығындар – 265 819 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".
2 тармақ келесі редакцияда мазмұлдансын:
"2. 2026 – 2028 жылдарға арналған Егінді ауылы бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 058 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 916 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 684 мың теңге;
2) шығындар – 41 654 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 596 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 596 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 596 теңге.".
3 тармақ келесі редакцияда мазмұлдансын:

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 200 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 4 марта 2026 года № 222
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 200 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2026-2028 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №219307) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 265 819 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 136 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 143 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 866 тысяч тенге;
2) затраты – 265 819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Егінді на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 058 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления – 10 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 916 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 684 тысяч тенге;
2) затраты – 41 654 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 596 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 596 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 596 тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции: