Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы 43 сессиясының "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 349 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 4 наурыздағы № 380 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы №349 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6834414 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5221298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 10427 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1574369 мың теңге;
2) шығындар – 7077593 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1190 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 56225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55035 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 120000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 120000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -364369 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 364369 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 56225 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55035 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 363179 мың теңге.";

О внесении изменений в решение 43 сессии Актогайского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 349 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 4 марта 2026 года № 380
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года №349 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 6834414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5221298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10427 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1574369 тысяч тенге;
2) затраты – 7077593 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1190 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 56225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55035 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 120000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 120000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -364369 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 364369 тысяч тенге:
поступление займов – 56225 тысяч тенге;
погашение займов – 55035 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 363179 тысяч тенге.";