Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 44/415 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 сәуірдегі № 51/472 шешімі
Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 44/415 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 44/415 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 8 апреля 2026 года № 51/472
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 44/415 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2026-2028 годы" следующие изменения: