Саран қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы 30 сессиясының "2026-2028 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" № 258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2026 жылғы 12 ақпандағы № 271 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы 30 сессиясының "2026-2028 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" № 258 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жасылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 634 558 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 122 104 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 210 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 398 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 508 846 мың теңге;
2) шығындар – 636 885 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – -2 327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 327 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение 30 сессии Саранского городского маслихата от 18 декабря 2025 года № 258 "О бюджете поселка Актас на 2026-2028 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 12 февраля 2026 года № 271
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 30 сессии Саранского городского маслихата от 18 декабря 2025 года № 258 "О бюджете поселка Актас на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 634 558 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 122 104 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 210 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 398 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 508 846 тысяч тенге;
2) затраты – 636 885 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 327 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;