Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 3-Ш "Балқаш қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2026 жылғы 22 маусымдағы № 1-ш шешімі
Балқаш қаласының әкімі шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш қаласы 2025 жылғы 30 шілдедегі №3-Ш "Балқаш қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №212945 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімінің қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Сатаев С.
"КЕЛІСІЛДІ":
Балқаш қалалық
сайлау комиссиясы
Балқаш қаласы әкімінің
2026 жылғы 22 маусымдағы
№1-ш шешіміне қосымша
№ 191 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Калмыков тұйық көшесі, 3
Шекараларда:
Әлімжанов көшесі, № 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12А үйлер;
Калмыков тұйық көшесі, № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5 үйлер;
Бөкейханов көшесі, № 7, 7А үйлер.
№ 192 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "№10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 4
Шекараларда:
Әлімжанов көшесі, № 3 үй;
Бөкейханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 10, 12, 16 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 3, 5 үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "№9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сейфуллин көшесі, 5
Шекараларда:
Әлімжанов көшесі, № 12 үй;
Абай көшесі, № 10, 12, 14 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4А, 7, 9, 13, 15 үйлер;
Бөкейханов көшесі, № 9, 11, 16, 18 үйлер.
№ 194 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Б.Момышұлы атындағы №10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бокейханов көшесі, 17
Шекараларда:
Бөкейханов көшесі, № 15, 19, 21, 27, 31, 33 үйлер;
Абай көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Островский көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер;
Әлімжанов көшесі, № 14, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Мысшылар тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21 үйлер;
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі Қарағанды облысы полиция департаментінің Балқаш қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторы.

О внесении изменения в решение акима города Балхаш от 30 июля 2025 года № 3-р "Об образовании избирательных участков на территории города Балхаш"
Решение акима города Балхаш Карагандинской области от 22 июня 2026 года № 1-р
Аким города Балхаш РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Балхаш от 30 июля 2025 года №3-р "Об образовании избирательных участков на территории города Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 212945) следующее изменение:
Приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Сатаев
"СОГЛАСОВАНО":
Балхашская городская
избирательная комиссия
Приложение к решению акима
города Балхаш
от 22 июня 2026 года № 1-р
Избирательный участок № 191 Центр – коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система г. Балхаш", переулок Калмыкова, 3
В границах:
улица Алимжанова, дома № 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12А;
переулок Калмыкова, дома № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5;
улица Бокейханова, дома № 7, 7А.
Избирательный участок № 192 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №10" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Желтоксан, 4
В границах:
улица Алимжанова, дом № 3;
улица Бокейханова, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14;
улица Сейфуллина, дома № 10, 12, 16;
улица Желтоксан, дома № 1, 2, 3, 5.
Избирательный участок № 193 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 9" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Сейфуллина, 5
В границах:
улица Алимжанова, дом № 12;
улица Абая, дома № 10, 12, 14;
улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 7, 9, 13, 15;
улица Бокейханова, дома № 9, 11, 16, 18.
Избирательный участок № 194 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Б.Момышулы" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Бокейханова, 17
В границах:
улица Бокейханова, дома № 15, 19, 21, 27, 31, 33;
улица Абая, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Островского, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Алимжанова, дома № 14, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Мысшылар, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21;
изолятор временного содержания государственное учреждение "Отдел полиции города Балхаша Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".

№ 195 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "А. Бөкейханов атындағы №15 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шашубай шағын ауданы, 11А
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, № 18, 20, 22, 24 үйлер;
Қараменде би көшесі, № 2, 4, 6 үйлер;
Уәлиханов көшесі, № 7, 9 үйлер;
Абай көшесі, № 31, 33, 35 үйлер;
Қ.Томпиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
К.Байсеитова көшесі, № 12 үйлер;
Шашубай ықшам ауданы, № 1, 2, 3, 3Б, 3Г, 3/2, 16, 23 үйлер.
№ 196 сайлау учаскесі Орталық – "Қазақмыс" корпорациясының политехникалық колледжі, Абай көшесі, 36
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 үйлер;
Абай көшесі, № 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 7 үйлер;
К.Байсеитова көшесі, № 7, 8 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 18, 19, 21, 22 үйлер.
№ 197 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасының "Зияткер" мамандандырылған мектебі, Ж. Әбуғалиев көшесі, 3
Шекараларда:
Молдағұлова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Абай көшесі, № 38, 40 үйлер;
Ж.Әбуғалиев көшесі, № 1, 5, 7 (жатақхана) үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35 үйлер;
К.Байсеитова көшесі, № 3, 4 үйлер.
№ 198 сайлау учаскесі Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Ағыбай батыр атындағы Балқаш қаласының мектеп оқушылары сарайы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Абай көшесі, 45
Шекараларда:
Уәлиханов көшесі, № 2, 3, 4, 6, 8 үйлер;
Қараменде би көшесі, № 8, 10, 16 үйлер;
Ж.Әбуғалиев көшесі, № 15 (жатақхана), 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33 үйлер;
Абай көшесі, № 37, 41, 43, 44 үйлер;
Қазбекова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлер.
№ 199 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "№1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 56
Шекараларда:
Ағайынды Мусиндер көшесі, № 17 үй;
Қараменде би көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 40, 42, 44, 46, 48, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 65Б үйлер;
Абай көшесі, № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92 үйлер;
Подсадник тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 54 үйлер;

Избирательный участок № 195 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 15 имени А. Букейханова" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, микрорайон Шашубая, 11А
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 18, 20, 22, 24;
улица Караменде би, дома № 2, 4, 6;
улица Уалиханова, дома № 7, 9;
улица Абая, дома № 31, 33, 35;
улица К. Томпиева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица К. Байсеитовой, дом № 12;
микрорайон Шашубая, дома № 1, 2, 3, 3Б, 3Г, 3/2, 16, 23.
Избирательный участок № 196 Центр – частное учреждение Политехнический колледж корпорации "Казахмыс", улица Абая, 36
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
улица Абая, дома № 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30;
улица Желтоксан, дом № 7;
улица К. Байсеитовой, дома № 7, 8;
улица Сейфуллина, дома № 18, 19, 21, 22;
Избирательный участок № 197 Центр - коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа "Зияткер" Управления образования Карагандинской области, улица Ж.Әбуғалиева, 3
В границах:
улица Молдагуловой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Абая, дома № 38, 40;
улица Ж. Абугалиева, дома № 1, 5, 7 (общежитие);
улица Желтоксан, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Сейфуллина, дома № 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35;
улица К. Байсеитовой, дома № 3, 4.
Избирательный участок № 198 Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников имени Ағыбай батыра" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Абая, 45
В границах:
улица Уалиханова, дома № 2, 3, 4, 6, 8;
улица Караменде би, дома № 8, 10, 16;
улица Ж. Абугалиева, дома № 15 (общежитие), 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33;
улица Абая, дома № 37, 41, 43,44;
улица Казбековой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.
Избирательный участок №199 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Абая, 56
В границах:
улица Братьев Мусиных, дом № 17;
улица Караменде би, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Сейфуллина, дома № 40, 42, 44, 46, 48, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 65Б;
улица Абая, дома № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92;
переулок Подсадника, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 54;

Макаренко тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12 үйлер;
Амангелді көшесі, № 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Пушкин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Қазбекова көшесі, № 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59 үйлер;
Некрасов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Шашубай тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 15 үйлер;
Чайковский тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14,14/5, 15, 15/2, 16, 17, 17/3, 22 үйлер.
№ 200 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "№ 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 17 үй
Шекараларда:
Ж.Әбуғалиев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер;
Абай көшесі, № 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62 үйлер;
Амангелді көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 15, 16, 18 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 34 (жатақхана), 36, 36А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 үйлер;
Ардагер орамы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17В, 19В, 20/2 үйлер;
Геофизиктер орамы;
Шиліауыз орамы, Ақшоқы орамы.
№ 201 сайлау учаскесі Орталығы – Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балқаш қаласының көпсалалы ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Шипагер орамы 13
Шекараларда:
Шипагер орамы.
№ 202 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасы Балқаш қаласының "Жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Желтоқсан көшесі, 23
Шекараларда:
Ағайынды Мусиндер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 23 (медициналық колледж жатақханасы) үйлер;
97 орам, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Спицын көшесі, № 1, 3, 7, 9 үйлер;
Тоқырауын тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлер;
Миллер тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Қазыбек Нұржанов шағын ауданы, №43,60, 62,74,75,77,106,106/1,117 үйлер;
9 шағын аудан, 1,8,11,14,19, 29, 32, 35 А,50, 57,74,79,82,88,96 үйлер;
10 шағын аудан, № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
11 шағын аудан
12 шағын аудан, № 1, 2, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 7/1,13, 34, 39, 41,49,58 үйлер;
13 шағын аудан, №1, 7, 18, 41,56, 90, 100,111, 122,123, 147 үйлер;

переулок Макаренко, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12;
улица Амангельди, дома № 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21;
улица Пушкина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Казбековой, дома № 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59;
улица Некрасова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Шашубая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 15;
переулок Чайковского, дома № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14,14/5, 15, 15/2, 16, 17, 17/3, 22.
Избирательный участок № 200 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 5" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Желтоксан, 17
В границах:
улица Ж. Абугалиева, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Абая, дома № 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62;
улица Амангельди, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10;
улица Желтоксан, дома № 15, 16, 18;
улица Сейфуллина, дома № 34 (общежитие), 36, 36А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
квартал Ардагер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17В, 19В, 20/2;
квартал Геофизиков;
квартал Шиліауыз, Ақшоқы.
Избирательный участок № 201 Центр – коммунальное государственное предприятие "Многопрофильная больница города Балхаш" управления здравоохранения Карагандинской области, квартал Шипагер 13
В границах:
квартал Шипагер.
Избирательный участок № 202 Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Высший медицинский колледж" города Балхаш управления здравоохранения Карагандинской области, улица Желтоксан, 23
В границах:
улица Братьев Мусиных, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
улица Желтоксан, дом № 23 (общежитие медицинского колледжа);
97 квартал, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Спицына, дома № 1, 3, 7, 9;
переулок Токырауын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
переулок Миллера, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
микрорайон Казыбек Нуржанов, дом №43,60, 62,74,75,77,106,106/1,117;
9 микрорайон, дома №1,8,11,14,19, 29, 32, 35 А,50, 57,74,79,82,88,96;
10 микрорайон, дома №15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
11 микрорайон дом №1, 37, 43;
12 микрорайон, дома № 1, 2, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 7/1,13, 34, 39, 41,49,58;
13 микрорайон, дом №1, 7, 18, 41,56, 90, 100,111, 122,123, 147;

Южный тұйық көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
№ 203 сайлау учаскесі Орталық – Балқаш қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Чайковский тұйық көшесі, 14/1
Шекараларда:
Ағайынды Мусиндер көшесі, № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24 үйлер;
К.Сәтпаев көшесі, № 6, 7, 8, 9 үйлер;
Абай көшесі, № 91А, 91Б, 94, 96, 100 үйлер;
М.Русаков шағын ауданы, № 1, 2 үйлер;
Подсадник тұйық көшесі, № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29,40 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 50, 52, 54, 56, 56/1, 56,2, 73/3, 73/4 үйлер.
№ 204 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "С. Сейфуллин атындағы № 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К. Сәтпаев шағын ауданы, 1
Шекараларда:
Иванов көшесі, № 1, 2, 4, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер;
90 орам, 1/1, 61/2, 50 А үйлер;
Қараменде би көшесі, № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76, 77 үйлер;
О. Сармантайулы тұйық көшесі, № 1, 2, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Н.Орманбетұлы тұйық көшесі, № 1, 2, 2/1, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Ж. Төлендинов тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Ағайынды Мусиндер көшесі, № 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Ақшағыл орамы;
Руханият тұйық көшесі, № 1, 2А, 3, 5, 6, 9, 17А, 17/2 үйлер;
Ескі алаң, № 12, 12А, 15, 16, 17, 18 үйлер.
№ 205 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "С. Сейфуллин атындағы № 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,К. Сәтпаев шағын ауданы, 1
Шекараларда:
К. Сәтпаев шағын ауданы, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А үйлер.
№ 206 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "М. Русаков атындағы жалпы білім беретін мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К. Сәтпаев көшесі, 5
Шекараларда:
М.Русаков шағын ауданы, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
10 шағын аудан, № 1А, 2, 7, 11,12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 14, 15/1 үйлер;
7 шағын аудан, № 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 64 үйлер;
6 шағын аудан, № 1 үй;
К. Сәтпаев көшесі, № 3, 5 (жатақхана) үйлер.
№ 207 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы № 2 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К. Сванқұлов шағын ауданы, 20
Шекараларда:

переулок Южный, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 203 Центр – коммунальное государственное учреждение "Детская юношеская спортивная школа" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Балхаш переулок Чайковского, 14/1
В границах:
улица Братьев Мусиных, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24;
улица К. Сатпаева, дома № 6, 7, 8, 9;
улица Абая, дома № 91А, 91Б, 94, 96, 100;
микрорайон М. Русакова, дома № 1, 2;
переулок Подсадника, дома № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29,40;
улица Сейфуллина, дома № 50, 52, 54, 56, 56/1, 56/2, 73/3, 73/4
Избирательный участок № 204 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 7 имени С. Сейфуллина" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, микрорайон К. Сатпаева, 1
В границах:
улица Иванова, дома № 1, 2, 4, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
90 квартал, дома №1/1, 61/2, 50 А;
улица Караменде би, дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76, 77;
переулок Сармантайулы, дома № 1, 2, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Н.Орманбетулы, дома № 1, 2, 2/1, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Ж. Тулендинова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Братьев Мусиных, дома № 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
квартал Акшағыл;
переулок Руханият, дома № 1, 2А, 3, 5, 6, 9, 17А, 17/2;
участок Старая площадка, дома № 12, 12А, 15, 16, 17, 18;
Избирательный участок №205 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 7 имени С. Сейфуллина" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, микрорайон К. Сатпаева, 1
В границах:
микрорайон К. Сатпаева, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А.
Избирательный участок № 206 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа-интернат имени М. Русакова" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица К. Сатпаева, 5
В границах:
микрорайон М. Русакова, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
10 микрорайон, дома № 1А, 2, 7, 11,12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 14, 15/1;
7 микрорайон, дома № 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 64;
6 микрорайон, дом № 1;
улица К. Сатпаева, дома № 3, 5 (общежитие).
Избирательный участок № 207 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №2 имени Абая" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, квартал К.Сванкулова, 20
В границах:

К.Сванқұлов орамы, № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Ағыбай батыр көшесі, № 17, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А үйлер;
Бертіс тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Т. Тоқтамысов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
8-наурыз көшесі, № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Теміржолшылар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ержанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 7, 9, 9Б, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23Б, 25, 26, 27, 29, 34, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 51 үйлер;
Сәрсембаев көшесі, № 10, 11, 13, 14, 16, 18,19, 20, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 40, 46, 48, 53, 55, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70 үйлер;
Металлургтер көшесі, № 5, 13, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17, 19, 21,22/1, 23, 24, 25, 27, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80 үйлер;
Жерұйық көшесі, № 8, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12А, 12В, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер.
№ 208 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы № 2 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сванқұлов шағын ауданы, 20
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 89/1, 89/2, 91, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2 үйлер;
8-наурыз көшесі, № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 51, 51/2 үйлер;
Ынтымақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
Бөкейханов көшесі, № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96,110 үйлер;

квартал К. Сванкулова, дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Агыбай батыра, дома № 17, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А;
переулок Бертіс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Т. Токтамысова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица 8-наурыз, дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Теміржолшылар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ержанова, дома № 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 7, 9, 9Б, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23Б, 25, 26, 27, 29, 34, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 51;
улица Сарсембаева, дома № 10, 11, 13, 14, 16, 18,19, 20, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 40, 46, 48, 53, 55, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70;
улица Металлургов, дома № 5, 13, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17, 19, 21,22/1, 23, 24, 25, 27, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80;
улица Жерұйық, дома № 8, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12А, 12В, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Жамбыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок №208 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 2 имени Абая" отдела образования города Балхаш Карагандинской области, квартал Сванкулова, 20
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 89/1, 89/2, 91, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2;
улица 8-наурыз, дома № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Жамбыла, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 51, 51/2;
улица Ынтымақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Бокейханова, дома № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96,110;

Гоголь көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
Т.Тоқтамысов көшесі, № 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер;
Жидебай батыр шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11 үйлер;
Әлімжанов көшесі, № 25, 28, 29, 30, 31, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
Жерұйық көшесі, № 58, 60, 62, 64 үйлер.
№ 209 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер;
8-наурыз көшесі, № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 93 үйлер;
Ынтымақ көшесі, № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Бөкейханов көшесі, № 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117,117/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130/1,131, 132, 134, 136 үйлер;
Гоголь көшесі, № 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 үйлер;
Т.Тоқтамысов көшесі, № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 129 үйлер;
Жезқазған көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25 үйлер;
Лермонтов тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Шалқар тұйық көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Чехов тұйық көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 17 үйлер;
Теміржолшылар көшесі, № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Ержанов көшесі, № 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98 үйлер;
Металлургтер көшесі, № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 98 А, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140 үйлер;

улица Гоголя, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Т. Токтамысова, дома № 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80;
микрорайон Жидебай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11;
улица Алимжанова, дома № 25, 28, 29, 30, 31, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Жерұйық, дома № 58, 60, 62, 64.
Избирательный участок № 209 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников имени Агыбай батыра города Балхаш", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Жамбыла, дома № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица 8-наурыз, дома № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 93;
улица Ынтымақ, дома № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Бокейханова, дома № 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117,117/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130/1,131, 132, 134, 136;
улица Гоголя, дома № 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
улица Токтамысова, дома № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 129;
улица Жазказган, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25;
переулок Лермонтова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Шалкар, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Чехова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 17;
улица Теміржолшылар, дома № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Ержанова, дома № 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98;
улица Металлургов, дома № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 98 А, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140;

Сәрсембаев көшесі, № 70, 70Б, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 129, 130, 133 үйлер;
Әлімжанов көшесі, № 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83 үйлер;
Жерұйық көшесі, № 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 үйлер.
№ 210 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "А. Ермеков атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жидебай батыр шағын ауданы, 13
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 үйлер;
Жезқазған көшесі, № 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,47Б, 48,48 А, 48/1, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Х.Бижанұлы тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Ақтоғай (Уәлиханов) көшесі, № 36, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57 үйлер;
М.Маметова тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Р.Қошқарбаев тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер;
Асфандьяров тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Достоевский тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Мичурин тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Сарыарқа көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 үйлер;
О. Щербаков тұйық көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28 үйлер;
Геологтар кенті.
№ 211 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "А. Ермеков атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жидебай батыр шағын ауданы, 13
Шекараларда:
Жидебай батыр шағын ауданы, № 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
№ 212 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, З. Сәбитова шағын ауданы, 1
Шекараларда:
З.Сәбитова шағын ауданы, № 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер.

улица Сарсембаева, дома № 70, 70Б, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 129, 130, 133;
улица Алимжанова, дома № 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83;
улица Жерұйық, дома № 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87.
Избирательный участок № 210 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени А. Ермекова" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, микрорайон Жидебай батыра, 13
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица Жезказган, дома № 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,47Б, 48,48 А, 48/1, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56;
переулок Х.Бижанулы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Актогай (Уалиханова), дома № 36, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57;
переулок М. Маметовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
переулок Р. Кошкарбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
переулок Асфандьярова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Достоевского, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
переулок Мичурина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Сары-Арка, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
переулок О. Щербакова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28;
поселок Геологов.
Избирательный участок № 211 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени А.Ермекова" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, микрорайон Жидебай батыра, 13
В границах:
микрорайон Жидебай батыра, дома № 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 212 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Аль-Фараби" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, микрорайон З. Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон З. Сабитовой, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.

№ 213 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, З. Сәбитова шағын ауданы, 1
Шекараларда:
З.Сәбитова шағын ауданы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18 үйлер;
С. Мұхамеджанов шағын ауданы, № 28, 29, 32, 35 үйлер.
№ 214 сайлау учаскесі Орталық – Балқаш қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балқаш" қалалық спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қараменде би көшесі, 31Г
Шекараларда:
С. Мұхамеджанов шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 24, 25, 26, 27, 30, 34 үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж. Әбугалиев көшесі, 32
Шекараларда:
С. Мұхамеджанов шағын ауданы, № 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А үйлер;
Қараменде би көшесі, № 25 үйлер;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "53898 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "31765 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 216 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекараларда:
Шашубай шағын ауданы, № 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 11, 24, 25 үйлер.
№ 217 сайлау учаскесі Орталық – "А. Мусин атындағы Балқаш гуманитарлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қараменде би көшесі, 17
Шекараларда:
Шашубай шағын ауданы, № 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22 үйлер;
Қараменде би, № 19 үй.
№ 218 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алтынсарин көшесі, 11
Шекараларда:
Бегалы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Теміршоқы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 38 үйлер;
Тораңғы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34 үйлер;

Избирательный участок № 213 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Аль-Фараби" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, микрорайон З. Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон З. Сабитовой, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18;
микрорайон С. Мухамеджанова, дома № 28, 29, 32, 35.
Избирательный участок № 214 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Городской спортивный клуб "Балхаш" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Балхаш, улица Караменде би, 31 Г
В границах:
микрорайон С. Мухамеджанова, дома № 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 24, 25, 26, 27, 30, 34.
Избирательный участок № 215 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Ж.Абуғалиева, 32
В границах:
микрорайон С. Мухамеджанова, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А;
улица Караменде би, дом № 25;
Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 53898" Министерства обороны Республики Казахстан;
Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 31765" Министерства обороны Республики Казахстан;
Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 03867" Министерства обороны Республики Казахстан;
Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 44803-Б " Министерства обороны Республики Казахстан;
Избирательный участок № 216 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников имени Агыбай батыра города Балхаш", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
микрорайон Шашубая, дома № 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 11, 24, 25.
Избирательный участок № 217 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Балхашский гуманитарно-технический колледж имени А. Мусина", улица Караменде би, 17
В границах:
микрорайон Шашубая, дома № 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22;
улица Караменде би, дом № 19.
Избирательный участок № 218 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 3" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Алтынсарина, 11
В границах:
улица Бегалы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Теміршоқы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 38;
улица Тораңғы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34;

Русакова көшесі, № 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Алтынсарин көшесі, № 9 үй;
Зайцев көшесі, № 16, 18, 18А, 20, 22, 26, 30 үйлер;
Балқаш көшесі, № 2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/,2, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30/1, 30/2, 31 үйлер;
Ырысты орамы, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16 үйлер;
Асфандьяров көшесі, № 2, 5, 7 үйлер;
Кеншілер көшесі, № 11, 15, 17 үйлер;
Тырнаков көшесі, 13 үй.
№ 219 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Ы. Алтынсарин атындағы № 25 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Русаков көшесі, 1А
Шекараларда:
Қайнар көшесі, № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 22, 53, 105, 146, 178,184 үйлер;
1 линия, № 4, 8, 10, 13 үйлер;
2 линия, № 32, 33 үйлер;
3 линия, № 4, 21, 26 үйлер;
4 линия, № 8, 13 үйлер;
5 линия, № 1 үй;
6 линия, № 14 үй;
Кеншілер көшесі, № 16, 18, 18А, 20А, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 66 үйлер;
Мейірім көшесі, № 7, 9, 11, 13, 15, 25 үйлер;
Зайцев көшесі, № 4, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27А, 31 үйлер;
Оранжерея көшесі, № 1 үй;
ПСХ көшесі, № 1, 2, 3 үйлер;
Русаков көшесі, № 17, 18, 20, 22 үйлер;
Балқаш көшесі, № 18, 22, 24, 26, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 33, 35, 38, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер;
"Бектауата" шатқалы.
№ 220 сайлау учаскесі Орталық – "Горняк" мәдениет үйі, Саяқ кенті, Кеншілер көшесі, 48
Шекараларда:
Берекелі көшесі, № 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Балқаш көшесі, № 2, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 38, 43, 54 үйлер;
Жібек жолы көшесі, № 32, 41, 54, 56, 57, 58, 70 үйлер, 1 жатақхана.
№ 221 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "Саяқ кентіндегі № 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Болашақ көшесі, 51
Шекараларда:
Сарыарқа көшесі, үйлер № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Жеңіс көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Болашақ көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;

улица Русакова, дома № 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Алтынсарина, дом № 9;
улица Зайцева, дома № 16, 18, 18А, 20, 22, 26, 30;
улица Балхашская, дома № 2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/,2, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30/1, 30/2, 31;
квартал Ырысты, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16;
улица Асфандьярова, дома № 2, 5, 7;
улица Кеншілер, дома № 11, 15, 17;
улица Тырнакова, д. 13
Избирательный участок № 219 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 25 имени Ы. Алтынсарина" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Русакова, 1А
В границах:
улица Қайнар, дома № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 22, 53, 105, 146, 178, 184;
1 линия, дома № 4, 8, 10, 13;
2 линия, дома № 32, 33;
3 линия, дом № 4, 21, 26;
4 линия, дома № 8, 13;
5 линия, дом № 1;
6 линия, дом № 14;
улица Кеншілер, дома № 16, 18, 18А, 20А, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 66;
улица Мейірім, дома № 7, 9, 11, 13, 15, 25;
улица Зайцева, дома № 4, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27А, 31;
улица Оранжерея, дом № 1;
улица ПСХ, дома № 1, 2, 3;
улица Русакова, дома № 17, 18, 20, 22;
улица Балхашская, дома № 18, 22, 24, 26, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 33, 35, 38, 39, 41, 43, 45, 47;
урочище "Бектауата".
Избирательный участок № 220 Центр – ДК "Горняк", поселок Саяк, улица Кеншілер, 48
В границах:
улица Берекелі, дома № 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Балхаш, дома № 2, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 38, 43, 54;
улица Жібек жолы, дома № 32, 41, 54, 56, 57, 58, 70, общежитие 1.
Избирательный участок № 221 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 6 поселка Саяк" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Болашақ, 51
В границах:
улица Сарыарқа, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Жеңіс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Болашақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;

Күнгей көшесі, үйлер № 2, 4, 6;
Ғарышкерлер көшесі, үйлер № 1, 3, 24;
Кеншілер көшесі, үйлер № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Теміржолшылар көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79;
Ынтымақ көшесі, үйлер № 7, 10, 11, 13, 14, 16, 19;
Достық көшесі, үйлер № 2, 3, 10, 19, 20;
Ащыөзек станциясы.
№ 222 сайлау учаскесі Орталық – Гүлшат кентінің клубы, Гүлшат кенті, Мектеп көшесі, 3
Шекараларда:
Гүлшат кенті және Шұбартүбек.
№ 223 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының білім басқармасы Балқаш қаласы білім бөлімінің "№ 24 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Заслонов көшесі, 1
Шекараларда:
1078 км көшесі, үй № 1;
Казарма 1198 км көшесі, үй № 2,3;
Вокзальная көшесі, үй №10;
Мехколонна көшесі, үйлер № 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15 ,16, 17, 19, 20;
Жусанды көшесі, үйлер №1А, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43/1, 47, 49, 51;
Балқаш станция, үйлер № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21В, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 33/3, 33/4, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43;
№ 224 сайлау учаскесі Орталық – Қарағанды облысының Ветеринария басқармасының "Балқаш қалалық ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Балқаш станциясы, 73
Шекараларда:
Балқаш станция, үйлер № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 72А, 73, 73/1, 73А, 73Б, 74А, 74Б, 75, 75А, 75Б, 76, 76А, 76Б, 77, 77А, 77Б, 77В, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101А, 102, 103, 104, 105, 105/3, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111.
№ 225 сайлау учаскесі Орталық – таратылған Торанғалық ауылының клубы, Жастар көшесі, 4
Шекараларда (таратылған Тораңғалық ауылы):
Жеңіске 30 жыл көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Спорт көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15;
Мектеп көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Абай көшесі, үйлер № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29;
Жастар көшесі, үйлер № 1, 1А, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15;
Астананың 10 жылдығы көшесі, үйлер № 5, 10, 11, 12;
Жағалау көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;

улица Күнгей, дома № 2, 4, 6;
улица Ғарышкерлер, дома № 1, 3, 24;
Кеншілер, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Теміржолшылар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Ынтымақ, дома № 7, 10, 11, 13, 14, 16, 19;
улица Достық, дома № 2, 3, 10, 19, 20;
станция Ашыозек.
Избирательный участок № 222 Центр – клуб поселка Гулшат, поселок Гулшат, улица Школьная, 3
В границах:
поселок Гулшат и поселок Шубар-Тубек.
Избирательный участок № 223 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат № 24" отдела образования города Балхаш Управления образования Карагандинской области, улица Заслонова, 1
В границах:
улица 1078 км, дом № 1;
улица Казарма 1198 км, дом № 2,3;
улица Вокзальная, дом №10;
улица Мехколонна, дома № 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15 ,16, 17, 19, 20;
улица Жусанды, дома №1А, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43/1, 47, 49, 51;
улица ст.Балхаш, дома № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21В, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 33/3, 33/4, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43;
Избирательный участок № 224 Центр – коммунальное государственное предприятие на ПХВ "Балхашская городская ветеринарная станция" Управление ветеринарии Карагандинской области, станция Балхаш 73
В границах:
улица ст.Балхаш, дома № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 72А, 73, 73/1, 73А, 73Б, 74А, 74Б, 75, 75А, 75Б, 76, 76А, 76Б, 77, 77А, 77Б, 77В, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101А, 102, 103, 104, 105, 105/3, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111;
Избирательный участок № 225 Центр – клуб упраздненного села Торангалык, улица Жастар, 4
В границах (упраздненного села Торангалык):
улица Жеңіске 30 жыл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Спорт, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15;
улица Мектеп, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Абай, дома № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Жастар, дома № 1, 1А, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15;
улица Астананың 10 жылдығы, дома № 5, 10, 11, 12.
улица Жағалау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;

Жасыл желек көшесі, үйлер № 2, 4, 9, 11;
Тың игеру көшесі, үйлер № 3, 4, 8, 14.
№ 640 сайлау учаскесі Орталық - "Kazakhmys Smelting (Балқаш металлургиялық кешені)" ЖШС филиалы, Абай көшесі, 1
Шекараларда:
Объектінің өнеркәсіптік аймағы

улица Жасыл желек, дома № 2, 4, 9, 11;
улица Тың игеру, дома № 3, 4, 8, 14.
Избирательный участок № 640 Центр – Филиал ТОО "Kazakhmys Smelting (Балхашский металлургический комплекс)", улица Абая, 1
В границах:
Промышленная зона объекта