Балқаш қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 26/210 "2026-2028 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2026 жылғы 29 мамырдағы № 30/243 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы №26/210 "2026-2028 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2026-2028 жылдарға арналған Гүлшат кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 106 400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 310 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 105 090 мың теңге;
2) шығындар – 106 450 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 50 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 мың теңге.";
3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешімге қоса тіркелген 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес 2026-2028 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 149 751 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 109 467 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 594 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 690 мың теңге;
2) шығындар – 161 171 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 420 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 420 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 420 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 23 декабря 2025 года № 26/210 "О бюджете посҰлков Гулшат и Саяк на 2026-2028 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29 мая 2026 года № 30/243
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 23 декабря 2025 года №26/210 "О бюджете посҰлков Гулшат и Саяк на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет посҰлка Гулшат на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 400 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 310 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 105 090 тысяч тенге;
2) затраты – 106 450 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 50 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет посҰлка Саяк на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 751 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 109 467 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 594 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 33 690 тысяч тенге;
2) затраты – 161 171 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 420 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 420 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 420 тысяч тенге.";
приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.