Жер учаскеге жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 24 маусымдағы № 32/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының - "Қарағанды магистральдық желі бөлімшесі" филиалының 2026 жылғы 18 маусымдағы №ЗТ-2026-02597065 өтінішін қарастырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Балқаш-2 станциясы, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Язев көшесі, 14 мекенжайында орналасқан теміржол вокзалы ғимараты мен жолаушылар платформасын реконструкциялау (жаңғырту)" объектісі бойынша инженерлік желілерді орналастыру үшін ауданы 0,1560 га және 0,1720 га жер учаскелеріне 5 (бес) жыл мерзімге жер учаскелерін алып қоймай, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының - "Қарағанды магистральдық желі бөлімшесі" филиалына жария сервитут белгіленсін.
2. "Балқаш қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Сыздықов Руслан Косемгалиулына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 24 июня 2026 года № 32/01
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев заявление №ЗТ-2026-02597065 от 18 июня 2026 года филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" - "Карагандинское отделение магистральной сети", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут без изъятия земельных участков филиалу акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Карагандинское отделение магистральной сети" для объекта "Реконструкция (модернизация) здания железнодорожного вокзала и пассажирской платформы станции Балхаш-2 по адресу ст.Балхаш-2, Карагандинская область, г.Балхаш, ул.Язева, 14" на земельные участки площадью 0,1560 га и 0,1720 га для устройства инженерных сетей сроком на 5 (пять) лет.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Балхаш" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Сыздыкова Руслана Косемгалиулы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев