Жер учаскеге жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 29 мамырдағы № 26/17 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, 2026 жылғы 15 сәуірдегі № ЗТ-2026-01583857 "Kokpar Gold Mining" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктернің өтінішін қарастырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Kokpar Gold Mining" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Балқаш қаласының аумағында орналасқан ауданы 1411,84 гектар жер учаскесінде жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, 2032 жылғы 06 наурызға дейінгі мерзімге қатты пайдалы қазбаларды барлауға арналған жария сервитут белгіленсін.
2. "Балқаш қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Руслан Косемгалиулы Сыздыковқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 29 мая 2026 года № 26/17
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев заявление №ЗТ-2026-01583857 от 15 апреля 2026 года товарищества с ограниченной ответственностью "Kokpar Gold Mining", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Kokpar Gold Mining" публичный сервитут на разведку твердых полезных ископаемых сроком до 06 марта 2032 года без изъятия земельных участков у землепользователей на земельном участке с ориентировочной площадью 1411,84 гектар, расположенного на территории города Балхаш.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Балхаш" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Сыздыкова Руслана Косемгалиулы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев