Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 28/01 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 18 маусымдағы № 32/01 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 198007 болып тіркелген).
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі М. Кожухов
Қарағанды қалалық
сайлау комиссиясы
"КЕЛIСIЛДI"
Қаулыға қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Аудан атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастырға арналған орындар
1.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
К. Станиславский атындағы орыс драма театры алдындағы ақпараттық қалқан
2.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
С. Сейфуллин атындағы қазақ драма театры алдындағы ақпараттық қалқан, Бұқар жырау даңғылында
3.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Кеншілер мәдениет сарайы жанындағы ақпараттық қалқан, Бұқар жырау даңғылында
4.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
ОӘД сауда орталығы жанындағы ақпараттық қалқан, Бұқар жырау даңғылында
5.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Қазтұтынуодағы Қарағанды университетінің алдындағы ақпараттық қалқан, Академиялық көш.,
6.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"Южный" супермаркеті жанындағы ақпараттық қалқан, С. Сейфуллин даңғылында
7
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"Баня" автобус аялдамасы маңындағы ақпараттық қалқан, С. Сейфуллин даңғылында
8
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"TАИР" сауда-ойын-сауық орталығы жанындағы ақпараттық қалқан, Бұқар жырау даңғылында
9
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"Дом оптики" көз клиникасы маңындағы ақпараттық қалқан, Бұқар жырау даңғылында
10
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"NormaN" супермаркеті жанындағы ақпараттық қалқан, Гүлдер-1 ықшамуданында
11
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"Турист" дүкені аялдамасы жанындағы ақпараттық қалқан, Степной-3 ықшамауданында
12
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Достық үйі жанындағы ақпараттық қалқан, Шахтерлер даңғылында
13
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"ТБЦ" автобус аялдамасы маңындағы ақпараттық қалқан, Гапеев көшесінде
14
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"Проспект" сауда-ойын-сауық орталығы жанындағы ақпараттық қалқан, Язев көшесінде
15
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"Поликлиника" аялдамасындағы ақпараттық қалқан, Құрылысшылар даңғылында
16
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"Sary Arka Cinema" кинотеатры жанындағы ақпараттық қалқан, Құрылысшылар даңғылында
17
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
Мануильский көшесі, 21 мекенжайындағы "Фудмарт" СҮқарама- қарсы гүлзардағы ақпараттық қалқан
18
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
"№42 ЖББМ" автобус аялдамасы маңындағы ақпараттық қалқан, Демьян Бедный көшесінде
19
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Караганды от 24 апреля 2026 года № 28/01
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с городской избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 18 июня 2024 года № 32/01 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 198007).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды М. Кожухов
"СОГЛАСОВАНО"
с Карагандинской городской
избирательной комиссией
Приложение к постановлению
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование района
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед Русским драматическим театром имени К. Станиславского
2.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед Казахским драматическим театром имени С.Сейфуллина, на проспектк Бухар Жырау
3.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у Дворца культуры горняков, на проспекте Бухар Жырау
4.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у Торгового центра ЦУМ, на проспекте Бухар Жырау
5.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед Карагандинским университетом Казпотребсоюза, ул.Академическая
6.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у супермаркета "Южный", по проспект С.Сейфуллина
7
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит в районе автобусной остановки "Баня" по проспекту С.Сейфуллина
8
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у ТРЦ Таир по проспекту Бухар Жырау
9
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит в районе глазной клиники "Дом оптики", по проспект Бухар Жырау
10
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у супермаркета NormaN, микрорайон Гульдер-1
11
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у остановки магазина "Турист", микрорайон Степной-3
12
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у Дома Дружбы, на проспекте Шахтеров
13
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит в районе автобусной остановки "ТБЦ" по ул.Гапеева
14
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у ТРЦ "Проспект", по улице Язева
15
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит на остановке "Поликлиника" по проспекту Строителей
16
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у кинотеатра Sary Arka Cinema по проспекту Строителей
17
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит в сквере напротив ТД "Фудмарт" улице Мануильского, 21
18
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит в районе автобусной остановки "ОСШ №42" по ул.Демьяна Бедного
19
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)

23-шағынаудан, №13 үйге қарама-қарсы "Методическая" аялдамасы маңындағы ақпараттық қалқан
20
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
Автостанциядағы ақпараттық қалқан, 21-ықшамаудан
21
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
Байжанов атындағы гүлзарға кіреберістегі ақпараттық қалқан (Медсанчасть ауданы)
22
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
"Магазин" аялдамасы маңындағы ақпараттық қалқан, Байкальская көшесі (Курьяновка)
23
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
15-ықшамаудан, №25 үйге қарама-қарсы орналасқан ақпараттық қалқан
24
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
Әлихан Бөкейхан атындағы гүлзарға кіреберістегі ақпараттық қалқан (14-ықшамауданының автостанция жағынан)
25
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
№76 үй маңындағы ақпараттық қалқан, Щорс көшесі, (РАГЦ-ке қарама-қарсы)
26
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
Кинотеатр маңындағы ақпараттық қалқан, 15- ықшамаудан, 27а
27
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
"Майқұдық" сауда үйі маңындағы ақпараттық қалқан, 18- ықшамаудан, 10/1 құрылыс
28
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
"Умай" сауда орталығының алдындағы ақпараттық қалқан, Карл Маркс көшесі
29
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
"Әнуар" сауда үйі аялдамасы маңындағы ақпараттық қалқан, Карл Маркс көшесінде
30
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
"Голубые Пруды" аялдамасы маңындағы ақпараттық қалқан, Карл Маркс көшесінде

Информационный щит в районе автобусной остановки "Методическая" напротив дома №13 23 микрорайона
20
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит на автостанции, 21 микрорайон
21
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит на входе в сквер имени Байжанова (район Медсанчасть)
22
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит в районе автобусной остановки "Магазин" по ул.Байкальская (Курьяновка)
23
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит напротив дома №25 15 микрорайона
24
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит на входе в сквер Әлихан Бөкейхан (со стороны автостанции 14 микрорайона)
25
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит в районе дома №76 ул.Щорса (напротив РАГЦ)
26
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит в районе кинотеатра, 15 микрорайон, 27а
27
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит в районе торгового дома "Майкудук", 18 микрорайон, ст10/1
28
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит перед торговым центром "Умай", ул.Карла Маркса
29
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит в районе автобусной остановки "ТД "Ануар" по ул.Карла Маркса
30
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит в районе автобусной остановки "Голубые Пруды" по ул.Карла Маркса