2026 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2026 жылғы 13 наурыздағы № 17/04 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесі және тыңайтқыш сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Постановление акимата Карагандинской области от 13 марта 2026 года № 17/04
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области

2026 жылғы 13 наурыздағы
№ 17/04 қаулысына қосымша
2026 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Cубсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың құрамындағы әсерлі заттар мөлшері,
Субсидиялар нормасы (тенге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
1
"PLANT START 8-31-4 -export"
сұйықтық (жалпы N, 8,0% (соның ішінде N аммоний, 8,0% + фосфор (Р2О5), 31,0% + калий (К2О), 4,0% + балдыр сығындысы, 4,0% + альгин қышқылы, 0,033% + маннитол, 0,12%)

от 13 марта 2026 года
№ 17/04
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
№
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
1
"PLANT START 8-31-4 -export"
жидкость (общий N, 8,0% (в т.ч. N аммонийный, 8,0% + фосфор (Р2О5), 31,0% + калий (К2О), 4,0% + экстракт водорослей, 4,0% + альгиновая кислота, 0,033% + маннитол, 0,12%)

2 964
литр
2
"SEMELE"
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
2 496
литр
3
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
органикалық заттардың массалық үлесі – 5,5%–дан кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,85%–дан кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002%–дан аспайды, темірдің массалық үлесі – 0,144%–дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О бойынша – 1,225%–дан аспайды, магнийдің массалық үлесі – 0,0205%–дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,1% -дан аспайды , жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 бойынша - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,17%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,345%-тен аспайды
665
литр
4
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
органикалық заттардың массалық үлесі – 1,3%–дан кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,2%–дан кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002%–дан аспайды, темірдің массалық үлесі – 0,048%–дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О бойынша – 0,4083%–дан аспайды, магнийдің массалық үлесі – 0,0068%–дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - артық емес 0,033%, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 бойынша - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,057%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,115-тен аспайды%
665
литр
5
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
органикалық заттардың массалық үлесі – 11%–дан кем емес, органикалық заттардағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50%–дан кем емес, дисперсия (100 мкм торлы електегі қалдықтың массалық үлесі) - 1%–дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - 1,75%–дан кем емес, препараттың 1% сулы ерітіндісінің рН – 9,0–10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі – 0,002% –дан аспайды, темірдің массалық үлесі – 0,288%–дан аспайды. , жалпы калийдің массалық үлесі, К2О бойынша – 2,45%–дан аспайды, магнийдің массалық үлесі – 0,041%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,2%-дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 бойынша - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,34%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,69%-дан аспайды%
665
литр
6
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
органикалық заттардың массалық үлесі – 2,7%–дан кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,4%–дан кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002%–дан аспайды, темірдің массалық үлесі – 0,072%–дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О бойынша – 0,6125%–дан аспайды, магнийдің массалық үлесі – 0,0103%–дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,05%-дан аспайды %, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 бойынша - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,085%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,1725-тен аспайды%

2 964
литр
2
"SEMELE"
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
2 496
литр
3
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
665
литр
4
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
665
литр
5
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
665
литр
6
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%

3 700
килограмм
214
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10%, оның ішінде. Аммоний азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 10%; Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002%; Хелатталған түрдегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор (C) – 0,01%
3 700
килограмм
215
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20%, соның ішінде. Нитратты азот (NO3) – 2%, амидті азот (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 20%; Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; Хелатталған күйдегі марганец (Mn (EDTA) – 0,01%; Хелатталған түрдегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; Хелатталған түрдегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор (C) – 0,01%
3 700
килограмм
216
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25%, оның ішінде. Амидті азот (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 5%; Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Mn) хелатталған күйде (EDTA Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор (C) – 0,01%
3 700
килограмм
217
QadamFerti Boromax
Бос аминқышқылдары – 2%; жалпы азот (N) – 3,2%; суда еритін бор (C) – 6%
7 845
литр
218
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1 921
литр
219
RADIX TIM FORTE+
N-3,72% w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары-5,76 % w/v
4 720
литр
220
RAISE
Жалпы азот. % (Соның ішінде мочевина азоты. %) - 15%, Бор. % - 0,05%, Суда еритін кальций, % - 12 %, Су - қалғаны
3 125
литр
221
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
10 182
литр
222
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
3 065
литр
223
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3 794
литр
224
RedoniQ Мырыш
N-4,8, Zn-1,1
3 065
литр
225
Root Promoter
Балдырлар сығындысы (Seaweed extract) 200 г/л, Органикалық зат (Organic matter) 80 г/л, Фосфор Р2О5-ке шаққанда 25 г/л, Калий К2О-ға шаққанда 60 г/л, Азот (N) жалпы 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
3 550
литр
226
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4 750
килограмм
227
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Теңіз балдырларынан алынған сығынды (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгин қышқылы (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л

3 700
килограмм
214
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
215
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
216
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
217
QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
7 845
литр
218
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1 921
литр
219
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4 720
литр
220
RAISE
Азот общий. % (В т.ч. мочевинный азот. %) - 15%, Бор. % - 0.05%, Водорастворимый кальций, % - 12 %, Вода - остальное
3 125
литр
221
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
10 182
литр
222
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
3 065
литр
223
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3 794
литр
224
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
3 065
литр
225
Root Promoter
Экстракт водорослей (Seaweed extract) 200 г/л, Органическое вещество (Organic matter) 80 г/л, Фосфор в пересчете на P2O5 25 г/л, Калий в пересчете на К2О 60 г/л, Азот (N) общий 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
3 550
литр
226
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4 750
килограмм
227
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Экстракт из морских водорослей (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгиновая кислота (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л

28 017
литр
249
SPON
N-8,148, C-10,103
3 750
литр
250
Spreybac
N-4%, P2O5-1%, B-0,1%, Zn-1%
12 500
килограмм
251
STARTERMn PLATINUM
N - 5%, B - 0,3%, Cu - 0,3%, Mn - 5%, Mo - 0,05%, Zn - 3%, SO3 - 11,5%
3 575
литр
252
Stimax flower
Балдырлар сығындысы Ascophillum nodosum: 5%, суда еритін фосфор (P2O5)-10%, Маннитол-0,3%, суда еритін калий (K2O)-6,5% жалпы азот (N)-0,5%, суда еритін бор (B)-0,5%, амидті азот-0,5%, суда еритін мырыш молибден (Mo)-0,5%
5 613
литр
253
Stimax Growth
Ascophyllum nodosum балдырлар сығындысы: 5% Жалпы азот (N): 8,3% Нитратты азот (N): 8,3% Суда еритін фосфор (P2O5): 8,3% Суда еритін калий (K2O): 8,3% Темір (Fe), EDTA хелаты: 0,03% Суда еритін марганец (Mn): 0,02% Суда еритін молибден (Mo): 0,001% Марганец (Mn), EDTA хелаты: 0,02% Суда еритін бор (B): 0,03% Суда еритін мырыш (Zn): 0,01% Суда еритін мыс (Cu): 0,02% Мырыш (Zn), EDTA хелаты: 0,01% Мыс (Cu), EDTA хелаты: 0,02%
5 281
литр
254
Stimax plus
Балдырлар сығындысы Ascophyllum nodosum: 10% Бос амин қышқылдары: 4% Жалпы азот (N): 2% Мочевина азоты(N): 0,6% Органикалық азот (N): 1,4% Суда еритін фосфор (P2O5): 8% Суда еритін калий (K2O): 7% Суда еритін бор (B): 0,15% Суда еритін молибден (Mo): 0,15%
7 963
литр
255
Stimax universal
Балдырлар сығындысы Ascophyllum nodosum: 15% Жалпы азот (N): 5,6% Мочевина азоты(N): 5% Органикалық азот (N): 0,6% Магний (MgO), EDTA хелаты: 0,2% Темір (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Мырыш (Zn), хелат: 0,5%
6 956
литр
256
Stimax Yield
Балдырлар сығындысы Ascophyllum nodosum: 12%, бос амин қышқылдары: 6%, жалпы азот (N): 6%, мочевина азоты(N): 3,8%, органикалық азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, темір (Fe), DTPA хелаты: 0,5%, марганец (Mn), EDTA хелаты: 0,5%, мырыш (Zn), EDTA хелаты : 0,5%
7 288
литр
257
STOLLER ENERGY (СТОЛЛЕР ЭНЕРДЖИ)
N-5; Zn-2; Mn-1; амин қышқылдары - 20
3 500
литр
258
SUGAR MOVER Zn
N-4%, B-4%, Cu-0.15%, Mo-0.015%, Zn-4%
4 500
литр
259
TALETE/ ТАЛЕТЕ
N-5%, C-7%;
2 160
литр
260
ТЕКАМИН 31/ ТЕКАМИН 31
N-9%, С-16%, амин қышқылдары-33%
2 405
литр
261
TECAMIN VIGOR/Текамин Вигор
N-1, P2O5-18, K2O-0, теңіз балдырларының сығындысы
2 175
литр
262
ТЕХНОГЕЛЬ АМИН 10-25-10/ТЕХНОГЕЛЬ АМИН 10-25-10
Бос аминқышқылдары - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 25,0%, калий - 10,0%
9 675
литр
263
ТЕХНОГЕЛЬ АМИН 10-50-10/ТЕХНОГЕЛЬ АМИН 10-50-10
Бос аминқышқылдары - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 50,0%, калий - 10,0%
9 675
литр
264
ТЕХНОГЕЛЬ АМИН 15-15-15/ТЕХНОГЕЛЬ АМИН 15-15-15
Бос аминқышқылдары - 2,4%, азот - 15,0%, фосфор - 15,0%, калий - 15,0%

28 017
литр
249
SPON
N-8,148, C-10,103
3 750
литр
250
Spreybac
N-4%, P2O5-1%, B-0,1%, Zn-1%
12 500
килограмм
251
STARTERMn PLATINUM
N - 5%, B - 0,3%, Cu - 0,3%, Mn - 5%, Mo - 0,05%, Zn - 3%, SO3 - 11,5%
3 575
литр
252
Stimax flower
Экстракт водорослей Ascophillum nodosum: 5%, водорастворимый фосфор (P2O5)-10%, Маннитол-0,3%, водорастворимый калий (K2O)-6,5% общий азот (N)-0,5%, водорастворимый бор (B)-0,5%, амидный азот-0,5%, водорастворимый цинк молибден (Mo)-0,5%
5 613
литр
253
Stimax Growth
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 5% Общий азот (N): 8,3% Нитратный азот (N): 8,3% Водорастворимый фосфор (P2O5): 8,3% Водорастворимый калий (K2O): 8,3% Железо (Fe), хелат EDTA: 0,03% Водорастворимый марганец (Mn): 0,02% Водорастворимый молибден (Mo): 0,001% Марганец (Mn), хелат EDTA: 0,02% Водорастворимый бор (B): 0,03% Водорастворимый цинк (Zn): 0,01% Водорастворимая медь (Cu): 0,02% Цинк (Zn), хелат EDTA: 0,01% Медь (Cu), хелат EDTA: 0,02%
5 281
литр
254
Stimax plus
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 10% Свободные аминокислоты: 4% Общий азот (N): 2% Мочевинный азот(N): 0,6% Органический азот (N): 1,4% Водорастворимый фосфор (P2O5): 8% Водорастворимый калий (K2O): 7% Водорастворимый бор (B): 0,15% Водорастворимый молибден (Mo): 0,15%
7 963
литр
255
Stimax universal
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 15% Общий азот (N): 5,6% Мочевинный азот(N): 5% Органический азот (N): 0,6% Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2% Железо (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Цинк (Zn), хелат: 0,5%
6 956
литр
256
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 12%, свободные аминокислоты: 6%, общий азот (N): 6%, мочевинный азот(N): 3,8%, органический азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, железо (Fe), хелат DTPA: 0,5%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5%, цинк (Zn), хелат EDTA: 0,5%
7 288
литр
257
STOLLER ENERGY (СТОЛЛЕР ЭНЕРДЖИ)
N-5; Zn-2; Mn-1; аминокислоты - 20
3 500
литр
258
SUGAR MOVER Zn
N-4%, B-4%, Cu-0.15%, Mo-0.015%, Zn-4%
4 500
литр
259
TALETE/ ТАЛЕТЕ
N-5%, C-7%;
2 160
литр
260
TECAMIN 31/ ТЕКАМИН 31
N-9%, C-16%, Аминокислоты-33%
2 405
литр
261
TECAMIN VIGOR/Текамин Вигор
N-1, P2O5-18, K2O-0, экстракт морских водорослей
2 175
литр
262
TECNOGEL AMINO 10-25-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-25-10
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 25,0%, калий - 10,0%
9 675
литр
263
TECNOGEL AMINO 10-50-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-50-10
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 50,0%, калий - 10,0%
9 675
литр
264
TECNOGEL AMINO 15-15-15/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 15-15-15
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 15,0%, фосфор - 15,0%, калий - 15,0%

442
АКТИВ маркасының сұйық минералды тыңайтқышы: Тұқымдар
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2 002
литр
443
АКТИВ маркасының сұйық минералды тыңайтқышы: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2 672
литр
444
Сұйық минералды тыңайтқыш Лайф Бор
B-150; N-50
4 125
литр
445
ЛАЙФ маркалы сұйық минералды тыңайтқыш: Калий
Азот 37,1 г/л, фосфор 45,5 г/л, калий 109,2 г/л, Магний 3,5 г/л, Темір 0,42 г/л, Мыс 0,84 г/л, Мырыш 0,56 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,105 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Күкірт 31,5 г/л, Селен 0,021 г/л, Бор 0,14 г/л
5 100
литр
446
"Азот" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық-минералды тыңайтқышы
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1 985
литр
447
"Старт" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық-минералды тыңайтқышы
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-15,0
2 002
литр
448
"ФосфорКалий" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық-минералды тыңайтқышы
N-0,5, P-10, K-10, Zn-0,9, Cu-0,9, Mn-0,9, Fe-0,2, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-10,0
2 672
литр
449
Бор МАРКАЛЫ "ПРОСТОР" сұйық органикалық-минералды тыңайтқышы
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-3
2 722
литр
450
"Сила" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық-минералды тыңайтқышы
N-4,0, S-9,5, P-7,0, Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20, Ni-0,006, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-15
1 990
литр
451
"Wonder Leaf Amino 43" сұйық тыңайтқышы
органикалық N, 6,5% + өсімдік тектес амин қышқылдары, 43%
2 900
литр
452
"Wonder Leаf Mono B 11" сұйық тыңайтқышы, ж
бороэтаноламин түріндегі бор,11% (150,7 г/л)+N,68,5 г/л+ амин қышқылдары Аа,13,7 г/л
1 825
литр
453
"Wonder Leаf Orange" сұйық тыңайтқышы, к.в.
P2O5,7%+K2O,5%+SO3,16%+B,0,5%+Zn,6%+ Cu,5%+Mo,0,05%+Fe,2%+Mn,4%+ аминқышқылдары Аа,18%
2 250
литр
454
"Wonder Leаf Wonder Micro" сұйық тыңайтқышы, ж
N,4%+MgO,4%+SO3,10%+B,0,5%+Zn,6%+Fe,0,6%+Mn,0,9%+аминқышқылдары Аа,5,2%+органикалық қышқылдар Оа,5%
1 950
литр
455
КАС+ сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
95 000
тонна
456
"ЗЕРОМАКС БОР" сұйық кешенді микро тыңайтқышы
Күміс (Ag) - 0,0075±0,001; Бор (В) - 10±0,5; Азот (N) - 4,3±0,3

442
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Семена
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2 002
литр
443
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2 672
литр
444
Жидкое минеральное удобрение Лайф Бор
B-150; N-50
4 125
литр
445
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Калий
Азот 37,1 г/л, Фосфор 45,5 г/л, Калий 109,2 г/л, Магний 3,5 г/л, Железо 0,42 г/л, Медь 0,84 г/л, Цинк 0,56 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,105 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Сера 31,5 г/л, Селен 0,021 г/л, Бор 0,14 г/л
5 100
литр
446
Жидкое органо- минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Азот"
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1 985
литр
447
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Старт"
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, гидролизат растительных белков-15,0
2 002
литр
448
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "ФосфорКалий"
N-0,5, P-10, K-10, Zn-0,9, Cu-0,9, Mn-0,9, Fe-0,2, гидролизат растительных белков-10,0
2 672
литр
449
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" МАРКИ Бор
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, гидролизат растительных белков-3
2 722
литр
450
Жидкое органо-минеральные удобрение "ПРОСТОР" марки "Сила"
N-4,0, S-9,5, P-7,0, Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20, Ni-0,006, гидролизат растительных белков-15
1 990
литр
451
Жидкое удобрение "Wonder Leaf Amino 43"
органический N, 6,5% + аминокислоты растительного происхождения, 43%
2 900
литр
452
Удобрение минеральное комплексное серии "Wonder Leaf" марка Wonder Leaf Mono B11
бор в форме борэтаноламина, 11% (150,7 г/л) + N, 68,5 г/л + аминокислоты Аа, 13,7 г/л
1 825
литр
453
Удобрение минеральное комплексное серии "Wonder Leaf" марка Wonder Leaf Orange
P2O5,7%+K2O,5%+SO3,16%+B,0.5%+Zn,6%+ Cu,5%+Mo,0,05%+Fe,2%+Mn,4%+ аминокислоты Аа,18%
2 250
литр
454
Удобрение минеральное комплексное серии "Wonder Leaf" марка Wonder Leaf Wonder Micro
N, 4% + MgO, 4% + SO3, 10% + B, 0,5% + Cu, 0,5% + Zn, 0,5% + Fe, 0,6% + Mn, 0,9% + аминокислоты Аа, 5,2% + органические кислоты Оа, 5%
1 950
литр
455
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
95 000
тонна
456
Жидкое комплексное микроудобрение "ЗЕРОМАКС БОР"
Серебро (Ag) - 0,0075±0,001; Бор (В) - 10±0,5; Азот (N) - 4,3±0,3

N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
542
Growfert+Micro маркалы кешенді тыңайтқыштың маркасы: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
543
Growfert+Micro маркалы кешенді тыңайтқыштың маркасы: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
544
Growfert+Micro маркалы кешенді тыңайтқыштың маркасы: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
545
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
546
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
547
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
548
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
549
NPK GOLD 0-37-37+ТЕ кешенді тыңайтқышы
N-0%, P2O5-37%, K2O-37%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
550
NPK GOLD 12-12-36+ТЕ кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
200 000
тонна
551
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
552
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
553
NPK GOLD 16-8-24+ТЕ кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
554
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
555
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
556
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
557
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
542
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
543
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
544
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
545
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
546
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
547
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
548
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
549
Комплексное удобрение NPK GOLD 0-37-37+TE
N-0%, P2O5-37%, K2O-37%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
550
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
200 000
тонна
551
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
552
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
553
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
554
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
555
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
556
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000
тонна
557
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

1 755
литр
687
Бином "NPK19:19:19" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5%, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витаминдер ( РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 392
литр
688
Бином "Бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-70г/л, В-150г/л
2 430
литр
689
Бином "Бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-70г/л, В-150г/л
2 430
литр
690
Бином "Жүгері" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
SO3 207 MgO* 64 Zn* 46 Mn* 6
1 665
литр
691
Бином "Старт" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-амин қышқылдары 20 Фульватты-гуматты кешен
2 457
литр
692
Бином "NPK 0:25:35" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
P2O5-250, K2O-350, SO3-65, MgO*-35, Zn*-0,25, Mo-0,25, Cu*-0,17, Mn*-0,51, B-0,9, Fe*-0,85, Co*-0,05
2 484
литр
693
БИНОМ "Актив" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминқышқылдары-3,9 г/л
1 150
литр
694
БИНОМ "Амбер" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарь қышқылы-800 г/л
5 363
литр
695
БИНОМ "Амин кешені" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60г/л, B-6г/л, Zn-15г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8,5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/л, + L-амин қышқылдары мен олигопептидтер кешені -250 г/л
3 767
литр
696
Бином "Амин кешені" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N- 55 гр/л; P2O5-25 гр/л; K2O-25 гр/л; SO3-60 гр/л; DTPA MgO-15 гр/л; DTPA Zn-15 гр/л; Mo-5 гр/л; DTPA Cu-7 гр/л; DTPA Mn-8,5 гр/л; B-6 гр/л; DTPA Fe-20 гр/л; DTPA Co-0,5 гр/л
3 767
литр
697
БИНОМ "Квант" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
Тритерпенді к-сен-10 г/л, L-амин қышқылдары және олигопептидтер-48 г/л, фульватты к-сен - 30 г/л, янтарь к-та-20 г/л, арахидті к-та-30 г/л, гуминді к-сен - 150 г/л, Витаминдер(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, SO3-1,25 г/л, Zn- 1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г/л, CaO-26,0 г/л
3 877
литр
698
"Амин кешені" маркалы БИНОМ микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-55 г/л; P2O5-25 г/л; K2O-25 г/л; SO3-60 г/л; MgO*-15 г/л; Zn*-15 г/л; Mo-5 г/л; Cu*-7 г/л; Mn*-8,5 г/л; B*-6 г/л; Fe*-20 г/л; Co*-0,5 г/л; L-амин қышқылдары 250 г/л
3 767
литр
699
"Амин кешені" маркалы БИНОМ микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-55 г/л; P2O5-25 г/л; K2O-25 г/л; SO3-60 г/л; MgO*-15 г/л; Zn*-15 г/л; Mo-5 г/л; Cu*-7 г/л; Mn*-8,5 г/л; B*-6 г/л; Fe*-20 г/л; Co*-0,5 г/л; L-амин қышқылдары 250 г/л

1 755
литр
687
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 392
литр
688
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
2 430
литр
689
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
2 430
литр
690
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином марки "Кукуруза"
SO3 207 MgO* 64 Zn* 46 Mn* 6
1 665
литр
691
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминокислоты 20 Фульватно-гуматный комплекс
2 457
литр
692
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 0:25:35"
P2O5-250, K2O-350, SO3-65, MgO*-35, Zn*-0,25, Mo-0,25, Cu*-0,17, Mn*-0,51, B-0,9, Fe*-0,85, Co*-0,05
2 484
литр
693
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л
1 150
литр
694
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Амбер"
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л
5 363
литр
695
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Амино Комплекс
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8,5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/л, + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
3 767
литр
696
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N- 55 гр/л; P2O5-25 гр/л; K2O-25 гр/л; SO3-60 гр/л; DTPA MgO-15 гр/л; DTPA Zn-15 гр/л; Mo-5 гр/л; DTPA Cu-7 гр/л; DTPA Mn-8,5 гр/л; B-6 гр/л; DTPA Fe-20 гр/л; DTPA Co-0,5 гр/л
3 767
литр
697
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Квант"
Тритерпеновые к-ты-10 г/л, L-Аминокислоты и олигопептиды-48 г/л, фульвовые к-ты - 30 г/л, янтарная к-та-20 г/л, арахидовая к-та-30 г/л, гуминовые к-ты - 150 г/л, Витамины(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, SO3-1,25 г/л, Zn- 1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г/л, CaO-26,0 г/л
3 877
литр
698
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ марки "Амино Комплекс"
N-55 г/л; P2O5-25 г/л; K2O-25 г/л; SO3-60 г/л; MgO*-15 г/л; Zn*-15 г/л; Mo-5 г/л; Cu*-7 г/л; Mn*-8,5 г/л; B*-6 г/л; Fe*-20 г/л; Co*-0,5 г/л; L-Аминокислоты 250 г/л
3 767
литр
699
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ марки "Амино Комплекс"
N-55 г/л; P2O5-25 г/л; K2O-25 г/л; SO3-60 г/л; MgO*-15 г/л; Zn*-15 г/л; Mo-5 г/л; Cu*-7 г/л; Mn*-8,5 г/л; B*-6 г/л; Fe*-20 г/л; Co*-0,5 г/л; L-Аминокислоты 250 г/л

12 660
литр
784
Органо-минералды тыңайтқыш "Энергошанс"
20% теңіз балдыры сығындысы, 5% органикалық заттар, 1% альгин қышқылы, 6% N, 2,5% P, 6% K
17 570
литр
785
Органоминералды тыңайтқыш ACTIVE СилАмин
50%-ға дейінгі бос аминқышқылдары, Фитогормондар кешені, В дәрумендері кешені
7 190
литр
786
Органо-минералды тыңайтқыш FULVITAL PLUS W.P.
суда еритін ұнтақ (Фульв қышқылдары, 750 г/кг + Темір (Fe), 1,35% + Марганец (Mn), 25 г/кг + Магний (Mg), 70 г/кг + Органикалық байланысқан күкірт (SO), 60 г/кг + Мырыш (Zn), 25 г/кг + Мыс (Cu), 10 г/кг
13 153
килограмм
787
Органо-минералды тыңайтқыш HUMIFIELD w.g.
суда еритін түйіршіктер (Аммоний тұздары, 80 г/кг +Гумин қышқылдарының аммоний тұздары, 750 г/кг, оның ішінде N(органикалық), 60 г/кг + Амин қышқылдары, 100-120 г/кг + Калий К20, 40-60 г/кг + Микроэлементтер, 21 г/кг)
10 015
килограмм
788
Органо-минералды тыңайтқыш Millerplex® (Миллерплекс®)
N-3, P2O5-3, K2O-3, теңіз балдырларының сығындысы
11 867
литр
789
Органо-минералды тыңайтқыш Millerstart®
Теңіз балдырларының сығындысы - 99,5%, мырыш(Zn)-0,5%
15 062
литр
790
"Мырыш" биномымен органоминералды тыңайтқыш
Zn-110
1 529
литр
791
"Дәнді" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
792
"Жүгері" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
793
"Майлы" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3 375
литр
794
"Рост" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3 375
литр
795
"Қызылша" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3 375
литр
796
"Старт" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-5,5%, полисахаридтер-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3 450
литр
797
"Универсал" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3 375
литр
798
Органо-минералды тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Антистресс
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 45,1
1 278
литр
799
Органо-минералды тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Блок

12 660
литр
784
Органо-минеральное удобрение "Энергошанс"
20% экстракт морских водорослей, 5% органическое вещество, 1% альгиновая кислота, 6% N, 2,5% P, 6% K
17 570
литр
785
Органоминеральное удобрение Силамин
свободные аминокислоты-до 50%, комплекс фитогормонов, комплекс витаминов В
7 190
литр
786
Органо-минеральное удобрение FULVITAL PLUS W.P.
водорастворимый порошок (Фульвовые кислоты, 750 г/кг + Железо (Fe), 1,35% + Марганец (Mn), 25 г/кг + Магний (Mg), 70 г/кг + Органически связанная сера (SО), 60 г/кг + Цинк (Zn), 25 г/кг + Медь (Cu), 10 г/кг
13 153
килограмм
787
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
водорастворимые гранулы (Аммонийные соли, 80 г/кг +Аммонийные соли гуминовых кислот, 750 г/кг, в том числе N(органический), 60 г/кг + Аминокислоты, 100-120 г/кг + Калий К20, 40-60 г/кг + Микроэлементы, 21 г/кг)
10 015
килограмм
788
Органо-минеральное удобрение Millerplex® (Миллерплекс®)
N-3, P2O5-3, K2O-3, экстракт морских водорослей
11 867
литр
789
Органо-минеральное удобрение Millerstart®
Экстракт морских водорослей - 99,5%, Цинк(Zn)-0,5%
15 062
литр
790
Органоминеральное удобрение Бином "Цинк"
Zn-110
1 529
литр
791
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
792
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
793
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3 375
литр
794
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3 375
литр
795
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3 375
литр
796
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3 450
литр
797
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3 375
литр
798
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Антистресс
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 45,1
1 278
литр
799
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Блок

гумин қышқылдары - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 29,0
1 278
литр
800
Органо-минералды тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Бор
гумин қышқылдары 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mo - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 14,5
1 278
литр
801
Органо-минералдық тыңайтқыш Минавит маркалы: Минавит Тырмалау
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 9,5.
1 278
литр
802
Органо-минералды тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Премиум
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 16,5.
1 278
литр
803
Органо-минералды тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Старт
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 9,5.
1 278
литр
804
Органо-минералды тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Турбо
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 9,5.
1 278
литр
805
Органо-минералды тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Эконом
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2. 15,0; P2O5 - 3,0; K2O - 5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe - 0,9; Mn -1 ,2; Mo - 0,2; Zn - 0,6; B - 0,5; Co - 0,1; Органикалық заттар - 9,50.
1 278
литр
806
Гуминдік және фульвалық қышқылдар негізіндегі "Фульвигрейн" органо-минералды тыңайтқышы, Фульвигрейн Антистресс маркасы
сулы суспензия (Гумин қышқылдарының тұздары, 10%, Фульв қышқылдарының тұздары, 2% + Амин қышқылдары, 6%)
3 438
литр
807
Фульвигрейн Бор маркалы "Фульвигрейн" гуминді және фульватты қышқылдар негізіндегі органикалық-минералды тыңайтқыш
Гуминді және фульвий қышқылдары негізіндегі "Фульвигрейн" органикалық-минералды тыңайтқышы, Фульвигрейн Бор маркасы, сулы суспензия (Фульвий қышқылдарының тұздары, 10% + Бор (В), 8%)
3 438
литр
808
Гуминдік және фульвалық қышқылдар негізіндегі "Фульвигрейн" органо-минералды тыңайтқышы, Фульвигрейн Классик маркасы
гумин қышқылдарының тұздары - 16%, фульв қышқылдарының тұздары - 4%
3 438
литр
809
Гумин және фульв қышқылдары негізіндегі "Фульвигрейн" органикалық-минералды тыңайтқышы, Фульвигрейн Сид маркасы
гуминді және фульв қышқылдарының тұздары - 12%, теңіз балдырларының сығындысы - 6%
3 438
литр
810
Гумин және фульв қышқылдары негізіндегі "Фульвигрейн" органо-минералды тыңайтқышы, Фульвигрейн Стимул маркасы

гуминовые кислоты - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 29,0
1 278
литр
800
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Бор
гуминовые кислоты 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органическое вещество - 14,5
1 278
литр
801
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Кущение
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
1 278
литр
802
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Премиум
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 16,5.
1 278
литр
803
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Старт
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
1 278
литр
804
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Турбо
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
1 278
литр
805
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Эконом
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2. 15,0; P2O5 - 3,0; K2O - 5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe - 0,9; Mn -1 ,2; Mo - 0,2; Zn - 0,6; B - 0,5; Co - 0,1; Органическое вещество - 9,50.
1 278
литр
806
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
водная суспензия (Соли гуминовых кислот, 10%, Соли фульвовых кислот, 2% + Аминокислоты, 6%)
3 438
литр
807
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор, водная суспензия (Соли фульвовых кислот,10% + Бор (В), 8%)
3 438
литр
808
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот - 16%, соли фульвовых кислот - 4%
3 438
литр
809
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Сид
соли гуминовых и фульвовых кислот - 12%, экстракт морских водорослей - 6%
3 438
литр
810
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул

10 765
литр
873
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + органикалық қышқылдар-25 г/л + амин қышқылдары-25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырғыштар-10 г/л (+ жабысқақ, сурфактанттар, гумектанттар)
2 363
литр
874
Тыңайтқыш "SunnyMix дәнді дақылдардың тұқымдары"
N-2,73%, Cu-5,4%, Zn-5,3%, Mo-1,3%, Mn-2,43%, CaO-3,41%, Fe-3,85% + органикалық қышқылдар-25 г/л + амин қышқылдары-25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырғыштар-10 г/л (+ жабысқақ, беттік белсенді заттар, гумектанттар)
2 550
литр
875
"SunnyMix әмбебап" тыңайтқышы
N-2,33%, P2O5-20,3%, K2O-13,7%, B-5,1%, Zn-5,6%, Mo-0,06%, Co-0,01%, MgO-8,2%, Mn-8,13%, Fe-1,0%, Cu-1,6% + органикалық қышқылдар-25г/л + амин қышқылдары-25г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырғыштар-10г/л ( + жабысқыш, сурфактанттар, гумектанттар)
2 475
литр
876
"Контур Антистресс" маркалы "Контур" тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; арахидон қышқылы -0,01 г/л; тритерпен қышқылдары - 2 г/л; амин қышқылдары кешені - 45 г/л, микроэлементтер кешені
3 388
литр
877
"Контур Аргент" маркалы "Контур" тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; күміс иондары - 0,5 г/л; амин қышқылы кешені - 40 г/л, микро кешені (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
2 800
литр
878
"Контур Профи" маркалы "Контур" тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; янтарь қышқылы - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2 - 30 г/л, микроэлементтер кешені
2 755
литр
879
"Контур Рост" маркалы "Контур" тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; янтарь қышқылы - 40 г/л; амин қышқылы кешені - 66 г/л, микроэлементтер кешені (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
2 545
литр
880
"Контур Старт" маркалы "Контур" тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; янтарь қышқылы - 30 г/л; арахидон қышқылы -0,01 г/л, микроэлементтер кешені
2 550
литр
881
"Контур" маркалы "Контур" тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л, микроэлементтер кешені темір 4%, мырыш 1,5%, магний 5,4%, мыс 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2 425
литр
882
Тыңайтқыш "AminoMax"
Азот – 7,3%, Органикалық заттар – 22 %
4 000
литр
883
"B Commander" тыңайтқышы
N-3,61; B-9
2 180
литр
884
Тыңайтқыш "Basfoliar 36 Extra SL"
N-27%, MgO-3, B-0,02, Cu-0,2, Fe-0,02, Mn-1, Mo-0,005, Zn-0,01
3 780
литр
885
Тыңайтқыш "BioFert AminoPro"
N-7,5; K2O-2,25; амин қышқылдары-29; органикалық заттар-57

10 765
литр
873
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + орг-е кислоты-25 г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
2 363
литр
874
Удобрение "SunnyMix семена зерновых"
N-2,73%, Cu-5,4%, Zn-5,3%, Mo-1,3%, Mn-2,43%, CaO-3,41%, Fe-3,85% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
2 550
литр
875
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33%, P2O5-20,3%, K2O-13,7%, B-5,1%, Zn-5,6%, Mo-0,06%, Co-0,01%, MgO-8,2%, Mn-8,13%, Fe-1,0%, Cu-1,6% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
2 475
литр
876
Удобрение "Контур" марки "Контур Антистресс"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л; тритерпеновые кислоты - 2 г/л; комплекс аминокислот - 45 г/л, комплекс микроэлементов
3 388
литр
877
Удобрение "Контур" марки "Контур Аргент"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; ионы серебра - 0,5 г/л; комплекс аминокислот - 40 г/л, комплекс микро (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
2 800
литр
878
Удобрение "Контур" марки "Контур Профи"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2 - 30 г/л, комплекс микроэлементов
2 755
литр
879
Удобрение "Контур" марки "Контур Рост"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 40 г/л; комплекс аминокислот - 66 г/л, комплекс микроэлементов (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
2 545
литр
880
Удобрение "Контур" марки "Контур Старт"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л, комплекс микроэлементов
2 550
литр
881
Удобрение "Контур" марки "Контур"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л, комплекс микроэлементов железо 4%, цинк 1,5%, магний 5,4%, медь 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2 425
литр
882
Удобрение "AminoMax"
Азот – 7,3%, Органические вещества – 22 %
4 000
литр
883
Удобрение "B Commander"
N-3,61; B-9
2 180
литр
884
Удобрение "Basfoliar 36 Extra SL"
N-27%, MgO-3, B-0,02, Cu-0,2, Fe-0,02, Mn-1, Mo-0,005, Zn-0,01
3 780
литр
885
Удобрение "BioFert AminoPro"
N-7,5; K2O-2,25; аминокислоты-29; органическое вещество-57

N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
200 000
тонна
1 066
Универсал 19:19:19+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-19, P2O5-19, K2O-19
200 000
тонна
1 067
Универсал 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
1 068
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы толық еритін кешенді тыңайтқыш
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200 000
тонна
1 069
Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15, P2O5-7, K2O-30, MgO-3
200 000
тонна
1 070
Марканың суда еритін кешенді тыңайтқышы:Финал 12:6:36+2,5МгО+МЭ+стим
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200 000
тонна
1 071
Кешенді тыңайтқыш Астықты толықтырады
Жалпы, 9,2-ден кем емес; P2O5, 96-дан кем емес; K2O, 105-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 20; Cu 5.0; Zn 15; B 4.5; Mo 0.15; Co 0.05
1 109
литр
1 072
Кешенді тыңайтқыш Кальцийді толықтырады
Жалпы, 125-тен кем емес; SO4, 0,46-дан кем емес; CaO, 200-ден кем емес; MgO, 13-тен кем емес; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
385
литр
1 073
Кешенді тыңайтқыш Кальцийді+ толықтырадыМагний
N жалпы, 109-дан кем емес; CaO, 160-тан кем емес; MgO, 42-ден кем емес; B 2,3; органикалық заттар 10
932
литр
1 074
Кешенді тыңайтқыш Комплемент маркасы Көкжидек
Жалпы, 3,7-ден кем емес; P2O5, 75-тен кем емес; K2O, 62-ден кем емес; SO4, 16-дан кем емес; MgO, 6,2-ден кем емес; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
708
литр
1 075
Кешенді тыңайтқыш Комплемент маркасы РКМд
Nжалпы, 19-дан кем емес; Р2О5, 289-дан кем емес; К2О, 259-дан кем емес; MgO, 50-ден кем емес
2 065
литр
1 076
Кешенді тыңайтқыш Қиярды толықтырады
Жалпы, 3,2-ден кем емес; P2O5, 91-ден кем емес; K2O, 78-ден кем емес; SO4, 25-тен кем емес; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
932
литр
1 077
Кешенді тыңайтқыш Қызанақты толықтырады
Жалпы,3,7-ден кем емес; P2O5, 87-ден кем емес; K2O, 79-дан кем емес; SO4, 23-тен кем емес; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
905
литр
1 078
Кешенді тыңайтқыш Қылқанды толықтырады
Жалпы, 3,4-тен кем емес; P2O5, 62-ден кем емес; K2O, 53-тен кем емес; SO4, 6,4-тен кем емес; MgO, 8,3-тен кем емес; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
501
литр
1 079
Кешенді тыңайтқыш Мақтаны толықтырады
Nбарлығы, кемінде 70; P2O5, кемінде 90; K2O, кемінде 80; ЅО4, кемінде 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
1 066
литр
1 080
Микроэлементтері бар кешенді минералды тыңайтқыш (тук қоспасы) маркасы: ФЕРТИКА Универсал-2
N-12, P2O5-8, K-14, Mg-2, S-8, B-0,1, Cu-0,1 Fe-0,1, Mn-0,2 Mo-0,01, Zn-0,1
750
килограмм
1 081
"Оксигумат-У" органоминералды кешенді тыңайтқышы

N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
200 000
тонна
1 066
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 19:19:19+МЭ
N-19, P2O5-19, K2O-19
200 000
тонна
1 067
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
1 068
Удобрение комплексное во-дорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200 000
тонна
1 069
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ
N-15, P2O5-7, K2O-30, MgO-3
200 000
тонна
1 070
Удобрение комплексное водорастворимое марки:Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200 000
тонна
1 071
Удобрение комплексное КомплеМет Зерно
Nобщ, не менее 9,2; P2O5, не менее 96; K2O, не менее 105; SО4, не менее 14; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
1 109
литр
1 072
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций
Nобщ, не менее 125; SО4, не менее 0,46; СaO, не менее 200; MgO, не менее 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
385
литр
1 073
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций+Магний
N общ., не менее 109; CaO, не менее 160; MgO, не менее 42; B 2,3; органическое вещество 10
932
литр
1 074
Удобрение комплексное КомплеМет марка Голубика
Nобщ, не менее 3,7; P2O5, не менее 75; K2O, не менее 62; SО4, не менееь16; MgO, не менееь6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
708
литр
1 075
Удобрение комплексное КомплеМет марка РКMg
Nобщ, не менее 19; Р2О5, не менее 289; К2О, не менее 259; MgO, не менее 50
2 065
литр
1 076
Удобрение комплексное КомплеМет Огурцы
Nобщ, не менее 3,2; P2O5, не менее 91; K2O, не менее 78; SО4, не менее 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
932
литр
1 077
Удобрение комплексное КомплеМет Томаты
Nобщ,не менее 3,7; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 79; SО4, не менее 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
905
литр
1 078
Удобрение комплексное КомплеМет Хвоя
Nобщ, не менее 3,4; P2O5, не менее 62; K2O, не менее 53; SО4, не менее 6,4; MgO , не менее 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
501
литр
1 079
Удобрение комплексное КомплеМет Хлопчатник
Nобщ, не менее 70; P2O5, не менее 90; K2O, не менее 80; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
1 066
литр
1 080
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами (тукосмесь) марки: ФЕРТИКА Универсал-2
N-12, P2O5-8, K-14, Mg-2, S-8, B-0,1, Cu-0,1 Fe-0,1, Mn-0,2 Mo-0,01, Zn-0,1
750
килограмм
1 081
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"

N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,03
750
килограмм
1 128
ФЕРТИКА маркалы минералды тыңайтқыш: Жапырақты ФЕРТИКА СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
750
килограмм
1 129
ФЕРТИКА маркалы минералды тыңайтқыш: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 250
килограмм
1 130
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы, маркалары: Жапырақты ФЕРТИКА 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,01
750
килограмм
1 131
Органо-минералды тыңайтқыш Agro VITA
N - 7%, C - 10%, P2O5 -7%, K2O – 7%, MgO0.5%, Fe EDHHA-0.2% ,Mn EDTA-0.2%
2 000
килограмм
1 132
Органо-минералды тыңайтқыш Hum EXTRA
фульвоқышқылдар -8%, амин қышқылдары -3%, K2O – 4.7%
1 500
килограмм
1 133
"АгроГумин-К" органоминералды кешенді сұйық тыңайтқышы
N-9% P-7.5% K-8.5% гуминофульво қышқылдары 1 %
400
литр
1 134
Осеап тыңайтқышы
N – 2%; Р2О5 - 1,8%; К2О - 1,2%; GA142 - 46,5% Бос амин қышқылдары – 12%
7 976
литр
1 135
Тыңайтқыш Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1 136
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 500
килограмм
11 37
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 570
килограмм
1 138
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1 570
килограмм
1 139
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-5-15
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Күкірт (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 570
килограмм
1 140
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 15-5-23
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) — 23 Cepa (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (B) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
1 570
килограмм
1 141
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1 570
килограмм
1 142
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1 570
килограмм
1 143
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1 570
килограмм
1 144
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 3-11-26
Азот (N) — 3, Фосфор (P2O5) - 11, Калий (K2O)— 26 Cepa (S) — 12,5, Fe - 0,25, Бор (B) — 0,1, Мо — 0, Си — 0,55, Zn — 0,55, Mn — 0,5, Mg — 4,5

N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,03
750
килограмм
1 128
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
750
килограмм
1 129
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 250
килограмм
1 130
Удобрение минеральное ФЕРТИКА, марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,01
750
килограмм
1 131
Удобрение органо-минеральное Agro VITA
N - 7%, C - 10%, P2O5 -7%, K2O – 7%, MgO0.5%, Fe EDHHA-0.2% ,Mn EDTA-0.2%
2 000
килограмм
1 132
Удобрение органо-минеральное Hum EXTRA
фульвокислоты-8%, аминокислоты-3%, K2O – 4.7%
1 500
килограмм
1 133
Удобрение органоминеральное комплексное жидкое "АгроГумин-К"
N-9% P-7.5% K-8.5% Гуминофульвовые кислоты 1 %
400
литр
1 134
Удобрение Осеаn
N – 2%; Р2О5 - 1,8%; К2О - 1,2%; GA142 - 46,5% Свободные аминокислоты – 12%
7 976
литр
1 135
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1 136
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 500
килограмм
11 37
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 570
килограмм
1 138
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1 570
килограмм
1 139
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 570
килограмм
1 140
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Cepa (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
1 570
килограмм
1 141
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1 570
килограмм
1 142
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1 570
килограмм
1 143
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1 570
килограмм
1 144
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
Азот (N) — 3, Фосфор (P2O5) - 11, Калий (К2О)— 26 Cepa (S) — 12,5, Fe - 0,25, Бор (В) — 0,1, Мо — 0, Си — 0,55, Zn — 0,55, Mn — 0,5, Mg — 4,5

939
литр
1 204
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Мырыш
Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 43-тен кем емес; Zn 30
632
литр
1 205
Старт маркалы органоминералдық комплементті кешенді тыңайтқыштар
Жалпы, 25-тен кем емес; P2O5, 180-ден кем емес; K2O, 70-тен кем емес; SO4, 10-нан кем емес; MgO, 17-ден кем емес; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 109
литр
1 206
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Актив
Nбарлығы, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2 172
литр
1 207
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Буд
Nбарлығы, 50-ден кем емес; Р2О5, 200-ден кем емес; СаО, 50-ден кем емес; B 3,0; белсенді органикалық заттар 100
2 201
литр
1 208
Органоминералдық кешенді комплемент маркалы тыңайтқыштар: Жүгері импульсі
Nбарлығы, 20-дан кем емес; Р2О5, 140-тан кем емес; К2О, 90-нан кем емес; SO4, 10-нан кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2 298
литр
1 209
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар комплемент маркасы: Рапс импульсі
Nбарлығы, кемінде 25; Р2О5, кемінде 120; К2О, кемінде 80; SO4, кемінде 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; белсенді органикалық заттар 200
2 165
литр
1 210
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Рубин
N жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 320-дан кем емес; К2О, 95-тен кем емес; СаО, 50-ден кем емес; MgO, 15-тен кем емес; Zn 4,5; белсенді органикалық заттар 200
2 556
литр
1 211
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркалары: Импульс бақ-бақшасы
Nбарлығы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 110; К2О, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2 141
литр
1 212
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол – Бор
В-11%
4 125
литр
1 213
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
7 553
литр
1 214
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
11 011
литр
1 215
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11 675
литр
1 216
Тыңайтқыштар Плантафол 10:54:10 (Плантафол 10:54:10)
N - 10,0%, P2O5 - 54,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1 217
Тыңайтқыштар Плантафол 20:20:20 (Плантафол 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)

939
литр
1 204
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
632
литр
1 205
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 109
литр
1 206
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 172
литр
1 207
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
2 201
литр
1 208
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 298
литр
1 209
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200
2 165
литр
1 210
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
2 556
литр
1 211
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 141
литр
1 212
Удобрения Лебозол марки: Лебозол – Бор
В-11%
4 125
литр
1 213
Удобрения Лебозол марки: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
7 553
литр
1 214
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
11 011
литр
1 215
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11 675
литр
1 216
Удобрения Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N - 10,0%, P2O5 - 54,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1 217
Удобрения Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)