"Облыс аумағында карантиндік аймақты белгілеу туралы" 2007 жылғы 30 мамырдағы № 12/03 Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2026 жылғы 6 ақпандағы № 08/10 қаулысы
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыс аумағында карантиндік аймақты белгілеу туралы" 2007 жылғы 30 мамырдағы № 12/03 Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1830 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2007 года № 12/03 "Об установлении карантинной зоны на территории области"
Постановление акимата Карагандинской области от 6 февраля 2026 года № 08/10
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2007 года № 12/03 "Об установлении карантинной зоны на территории области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1830) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.