Қарағанды облысындағы жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 05/01 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қарағанды облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қарағанды облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2026 жылғы 27 қаңтардағы №05/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысындағы жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі
Балық шаруашылығы су айдынының және (немесе) учаскесінің атауы
Алаң, гектар
Орналасқан жері
Балық шаруашылығын жүргізу түрі
Абай ауданы
1
Айда
36
Қарағандыдан 55 шақырымда орналасқан
көл-тауар шаруашылық қызметі
2
Есенгелидинская

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 27 января 2026 года № 05/01
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 27 января 2026 года
№ 05/01
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Карагандинской области
Наименование рыбохозяйственного водоема и (или) участка
Площадь, гектар
Месторасположение
Вид ведения рыбного хозяйства
Абайский район
1
Айда
36
55 километров от города Караганды
озерно-товарная хозяйственная деятельность
2
Есенгелидинская