"Мемлекеттік архивтер өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағалар белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2025 жылғы 26 тамыздағы № 502-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Мәдениет және ақпарат министрінің 2026 жылғы 17 маусымдағы № 294-НҚ бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескетрпесі!
Осы бұйрық 01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік архивтер өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағалар белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2025 жылғы 26 тамыздағы № 502-НҚ бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрыққа 1-қосымшада 4-бағанның тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
осы бұйрыққа 2-қосымшада 4-бағанның тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
осы бұйрыққа 3-қосымшада 4-бағанның тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
осы бұйрыққа 4-қосымшада 4-бағанның тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
осы бұйрыққа 5-қосымшада 4-бағанның тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрілігінің Архив, құжаттама және кітап ісі комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электронды түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2026 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Мәдениет және ақпарат министрі
А. Балаева
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі

О внесении изменений в приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 26 августа 2025 года № 502-НҚ "Об установлении цен на товары (работы, услуги), реализуемые государственными архивами"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра культуры и информации Республики Казахстан от 17 июня 2026 года № 294-НҚ
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 1 июля 2026 года.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 26 августа 2025 года № 502-НҚ "Об установлении цен на товары (работы, услуги), реализуемые государственными архивами" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу наименование столбца 4 изложить в следующей редакции:
"В стоимостном выражении, в теңге";
в приложении 2 к указанному приказу наименование столбца 4 изложить в следующей редакции:
"В стоимостном выражении, в теңге";
в приложении 3 к указанному приказу наименование столбца 4 изложить в следующей редакции:
"В стоимостном выражении, в теңге";
в приложении 4 к указанному приказу наименование столбца 4 изложить в следующей редакции:
"В стоимостном выражении, в теңге";
в приложении 5 к указанному приказу наименование столбца 4 изложить в следующей редакции:
"В стоимостном выражении, в теңге".
2. Комитету архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Заместитель Премьер-Министра –
Министр культуры и информации
Республики Казахстан
А. Балаева
Согласован
Министерство финансов
Республики Казахстан