Панфилов ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін бекіту туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 наурыздағы № 8-56-245 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Панфиловского района
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 6 марта 2026 года № 8-56-245
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Панфилов ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е.Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының

1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Панфиловского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Панфиловского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Е.Шокпаров
Приложение к решению
Панфиловского районного маслихата