Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 3-17 "Ескелді аудандық мәслихатының аппараты" ММ "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 қаңтардағы № 57-170 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 3-17 "Ескелді аудандық мәслихатының аппараты" ММ "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 180634 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Сатанов

О признании утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 3-17 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" ГУ "Аппарат Ескельдинского районного маслихата"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 26 января 2026 года № 57-170
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 3-17 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" ГУ "Аппарат Ескельдинского районного маслихата" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 180634).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Сатанов К.