2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 12 ақпандағы № 46 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 142-бабына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары — Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Ескелді аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Ахметов
Ескелді аудан әкімдігінің қаулысына қосымша
2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер
Мекеме түрлері
Қызмет алушылардың түрлері
Күніне 1 қызмет алушыға арналған тариф, (теңге)
1
Үйде қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету
1) психоневрологиялық ауытқулары бар үш жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
2) тірек-қимыл аппараты бұзылған үш жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
3) психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедектігі бар адамдар;

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Ескельдинского района области Жетісу от 12 февраля 2026 года № 46
В соответствии со статьҰй 142 Социального кодекса Республики Казахстан и приказом Заместителя Премьер-Министра — Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении Правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Ахметов
Приложение к постановлению акимата Ескельдинского района
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Типы учреждений
Виды получателей услуг
Тариф на 1 услугополучателя в день (в тенге)
1
Оказание специальных социальных услуг в условиях оказания услуг на дому
1) дети с инвалидностью с психоневрологическими патологиями от трех до восемнадцати лет;
2) дети с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата от трех до восемнадцати лет;
3) лица с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями;

4) бірінші және екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар;
5) егде жасына байланысты өзіне қызмет көрсетуге мүмкіндігі жоқ адамдар.
3409

4) лица с инвалидностью первой и второй групп;
5) лица не способных к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом.
3409