Текелі қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы "Текелі қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі әкімінің 2026 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешімі
ШЕШТІМ:
1. Текелі қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы "Текелі қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 127361 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Әділ
"КЕЛІСІЛДІ"
Текелі қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Н. Джылкыбаев
Текелі қаласы әкімінің 2026 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешіміне қосымша
Текелі қаласы бойынша сайлау учаскелері
№ 440 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Кошевой көшесі, 6, "Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№2 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: О. Кошевой № 1-ден № 56-ға дейін, Д. Қонаев № 331 - ден № 505-ке дейін (тақ жағы) № 394-тен № 506-ға дейін, Мыңбұлақ № 1-ден № 71-ге дейін, Жаркент № 1 - ден № 57-ге дейін, Ойзаз № 1-ден № 45-ке дейін, о. Жандосова № 1-ден № 28-ге дейін; Ұлан № 4, 8, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, Қайнар № 1-ден № 11-ге дейін.
№ 441 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Қ.Сатпаев көшесі, № 38. – "Металлург" шағын-ауданының клубы.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: д. Қонаев № 221-ден № 299-ға дейін (тақ жағы), № 254-тен № 392-ге дейін (жұп жағы), Теміржол № 1-ден № 57-ге дейін, А. Иманов № 1-ден № 34-ке дейін, Б. Момышұлы № 1-ден №1-ге дейін 20. м. Мәметова № 13-тен № 33-ке дейін (тақ жағы) № 2-ден № 22-ге дейін (жұп жағы), Қасым хан № 1 - ден № 64-ке дейін, Ойконыс (бұрынғы Бауман) № 1 - ден № 14-ке дейін, Маржантас № 1-ден №1-ге дейін 34. Дәулеткерейдің күйшісі № 1-ден № 38-ге дейін, и. Есенберлин № 1-ден № 41-ге дейін, Чехов № 1-ден № 67-ге дейін, Б. Римова № 1-ден № 30-ға дейін, Т. Рысқұлова № 1-ден № 35-ке дейін; Теректі № 1-ден № 18-ге дейін.
№ 442 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Қ. Сәтпаев көшесі, 50, "Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі " мемлекеттік мекемесінің "№ 1 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел. 8(72835) 41325.

О внесении изменений в решение акима города Текели от 14 декабря 2018 года № 4 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Текели"
Решение акима города Текели области Жетісу от 6 января 2026 года № 1
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Текели от 14 декабря 2018 года № 4 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 127361) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Текели.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Әділ
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Текелийской городской территориальной избирательной комиссии Н. Джылкыбаев
Приложение к решению акима города Текели
от 6 января 2026 года № 1
Избирательные участки города Текели
Участок № 440.
Центр: город Текели, улица О. Кошевого, 6, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 52040.
В границах: город Текели, улицы: О. Кошевого с № 1 по № 56, Д. Конаева с № 331 по № 505 (нечетная сторона) с № 394 по № 506, Мынбулак с № 1 по № 71, Жаркент с № 1 по № 57, Ойзаз с № 1 по № 45, О. Жандосова с № 1 по № 28; Улан № 4, 8, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, Кайнар с № 1 по № 11.
Участок № 441.
Центр: город Текели, улица К.Сатпаева, № 38, клуб микрорайона "Металлург".
В границах: город Текели, улицы: Д. Конаева с № 221 по № 299 (нечетная сторона), с № 254 по № 392 (четная сторона), Темиржол с № 1 по № 57, А. Иманова с № 1 по № 34, Б. Момышулы с № 1 по № 20, М. Маметова с № 13 по № 33 (нечетная сторона) с № 2 по № 22 (четная сторона), Касым хана с № 1 по № 64, Ойконыс с № 1 по № 14, Маржантас с № 1 по № 34, кюйши Даулеткерея с № 1 по № 38, И. Есенберлина с № 1 по № 41, Чехова с № 1 по № 67, Б. Римовой с № 1 по № 30, Т. Рыскулова с № 1 по № 35; Теректы (переулок Октябрьский) с № 1 по № 18.
Участок № 442.
Центр: город Текели, улица К. Сатпаева, 50, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 41325.

Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: Веселая Поляна № 10-дан 58-ге дейін, Д. Қонаев № 301-ден № 327-ге дейін (тақ жағы), Сүйінбай № 1-ден № 40-қа дейін, Садовая № 1-ден № 111-ге дейін, Е. Брусиловский № 1-ден № 36-ға дейін, қ. Сәтпаев № 3-тен № 87, Е. Берікболанова № 1-ден № 36-ға дейін, Шаталова № 1-ден № 44-ке дейін, Болтирик шешен № 1-ден № 62-ге дейін, Мичурина № 1-ден № 89-ға дейін, Ш.Қалдаяқова № 1-ден № 63-ке дейін, стадион № 1-ден № 40-қа дейін.
№ 443 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Жамбыл көшесі, № 44, "Жанұя" отбасын қолдау орталығы коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: Чехов № 68-ден № 98-ге дейін, Д. Қонаев № 186-дан № 252-ге дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 1-ден № 38-ге дейін, Қ. Рысқұлбеков № 1 - ден № 50-ге дейін, Абай № 1 - ден № 53-ке дейін, Ж. Баласағұн № 1-ден № 39-ға дейін, А. Байтұрсынов № 1-ден № 24-ке дейін, М. Мақатаев № 1 - ден № 17-ге дейін, Некрасов № 1-ден № 13-ке дейін, М. Қадилбекова № 1 - ден № 31-ге дейін, Бұқар жырау № 1 - ден № 14-ке дейін; Бөктерли № 1 № 18 бойынша. "Горняк" бау-бақша қоғамының тұтыну кооперативінің бүкіл тұрғын үй қоры.
№ 444 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Жеңіс көшесі, 10, "Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел. 8(72835) 50015.
Шекарасы: Текелі қаласы, Жамбыл көшелері № 1-ден № 75-ке дейін, Жеңіс № 2-ден № 8-ге дейін, Қазақстан № 30-дан № 42-ге дейін, № 33-тен № 63-ке дейін. "Самал" саяжай кооперативінің барлық тұрғын үй қоры.
№ 445 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Жеңіс көшесі, 10, "Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел. 8(72835) 52085.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: қора № 1-ден № 69-ға дейін, Ш. Уәлиханов № 1 - ден № 68-ге дейін, Жеңіс № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 38, Бақтыбай № 4 - тен № 64-ке дейін. "Пограничник" және "шекарашы 2 Пограничник 2" саяжай кооперативінің барлық тұрғын үй қоры.
№ 446 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 23, "Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел. 8(72835) 42660.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: М. Әуезов көшесі № 31-ден №40-қа дейін, Тәуелсіздік № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, Қазақстан № 17, 19, 21, 22, 23, 26, 28. "Учитель" саяжай кооперативінің барлық тұрғын үй қоры.
№ 447 учаскесі.

В границах: город Текели, улицы: Веселая Поляна с № 10 по 58, Д. Конаева с № 301 по № 327 (нечетная сторона), Суйнбая с № 1 по № 40, Садовая с № 1 по № 111, Е. Брусиловского с № 1 по № 36, К.Сатпаева с № 3 по № 87, Е. Берикболанова с № 1 по № 36, Шаталова с № 1 по № 44, Болтирик шешен с № 1 по № 62, Мичурина с № 1 по № 89, Ш. Калдаякова с № 1 по № 63, Стадионная с № 1 по № 40.
Участок № 443.
Центр: город Текели, улица Жамбыла, № 44, КГУ "Центр поддержки семьи "Жанұя".
В границах: город Текели, улицы: Чехова с № 68 по № 98, Д. Конаева с № 186 по № 252 (четная сторона), Райымбек батыра с № 1 по № 38, К. Рыскулбекова с № 1 по № 50, Абая с № 1 по № 53, Ж. Баласагуна с № 1 по № 39, А. Байтурсынова с № 1 по № 24, М. Макатаева с № 1 по № 17, Некрасова с № 1 по № 13, М. Кадилбекова с № 1 по № 31, Бухар жырау с № 1 по № 14; Боктерли с № 1 по № 18. Весь жилой фонд Потребительского кооператива садоводческого общества "Горняк".
Участок № 444.
Центр: город Текели, улица Женис,10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 50015.
В границах: город Текели, улицы: Жамбыла с № 1 по № 75, Женис с № 2 по № 8, Казахстан с № 30 по № 42, с № 33 по № 63. Весь жилой фонд дачного кооператива "Самал".
Участок № 445.
Центр: город Текели, улица Женис,10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 52085.
В границах: город Текели, улицы: Кора с № 1 по № 69, Ш. Уалиханова с № 1 по № 68, Женис № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 38, Бактыбая с № 4 по № 64. Весь жилой фонд Дачного кооператива "Пограничник" и "Пограничник 2".
Участок № 446.
Центр: город Текели, улица Тауелсіздік, 23, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №5" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 42660.
В границах: город Текели, улицы: М. Ауэзова с № 31 по №40, Тауелсиздик № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, Казахстан № 17, 19, 21, 22, 23, 26, 28. Весь жилой фонд Дачного кооператива "Учитель".
Участок № 447.

Орталығы: Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 11, "Текелі қаласы әкімінің қалалық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты, тел. 8(72835) 44684.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: Гарышкерлер № 1-ден № 7-ге дейін, Гагарин № 1-ден № 19-ға дейін, М. Әуезов № 20, 21, 22, 22-а, 23, 24, 27, 28, Тәуелсіздік № 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, Қазақстан № 16, 18.
№ 448 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, М. Әуэзов көшесі, 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел. 8(72835) 44162.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: Абылай хан № 1-ден № 33-ке дейін, Төле би № 1-ден № 41-ге дейін, Юдичев № 1-ден № 9-ға дейін, Л. Хамиди № 1-ден № 15-ке дейін, Қазақстан № 1-ден № 15-ке дейін, Тәуелсіздік № 2, 3, 5, м. Әуезов № 1 - ден № 19-ға дейін. "Обогатитель", "Геолог", "Шахтостроитель" және "Алмаағаш" саяжай кооперативтерінің барлық тұрғын үй қоры.
№ 449 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Достық көшесі, 31, "Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 6 орта мектеп", коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел.8(72835) 45174.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: Береговая № 1-ден № 85-ке дейін; Қаратал № 1-ден № 204-ке дейін, Пушкин № 1-ден № 130-ға дейін, Күншығыс № 1-ден № 130-ға дейін, Достық № 1-ден № 53-ке дейін, Кеншилер № 1-ден № 59-ға дейін; Жиделі № 1, 2, 4, 7; көктем № 2-ден № 10-ға дейін.
№ 450 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Достық көшесі, 31, "Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 6 орта мектеп", коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел. 8(72835) 50250.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: Шұғыла № 1-ден № 22-ге дейін, Д.Қонаев № 10-дан № 184-ке дейін, № 1-ден № 211-ге дейін (тақ жағы), Шевченко № 1-ден № 52-ге дейін, Л. Асанова № 1-ден № 40-қа дейін, Ы. Алтынсарина № 1-ден № 44-ке дейін, Айдар би № 1-ден № 26-ға дейін, Керімбек № 1-ден № 70-ке дейін, Әл-Фараби № 1 - ден № 20 - ға дейін, и. Жансүгірова № 1 - ден № 20-ға дейін, батыр Оракты № 1 - ден № 130-ға дейін, Панфилова № 1-ден № 127-ге дейін; Батыс № 1-ден №5-ке дейін. "Садовод", "Энергетик", " Железнодорожник", "Автомобилист" және "Мичуринец" саяжай кооперативтерінің бүкіл тұрғын үй қоры.
№ 451 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Күншығыс көшесі, 132, "Текелі қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Текелі Су құбыры" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараты, тел. 8(72835) 46561.

Центр: город Текели, улица Тауелсіздік, 11, здание государственного коммунального казенного предприятия "Городской Дом культуры акима города Текели", тел. 8(72835) 44684.
В границах: город Текели, улицы: Гарышкерлер с № 1 по № 7, Гагарина с № 1 по № 19, М. Ауэзова № 20, 21, 22, 22-а, 23, 24, 27, 28, Тауелсиздик № 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, Казахстан № 16, 18.
Участок № 448.
Центр: город Текели, улица М. Ауэзова, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 44162.
В границах: город Текели, улицы: Абылай хана с № 1 по № 33, Толе би с № 1 по № 41, Юдичева с № 1 по № 9, Л. Хамиди с № 1 по № 15, Казахстан с № 1 по № 15, Тауелсиздик № 2, 3, 5, М. Ауэзова с № 1 по № 19. Весь жилой фонд дачных кооперативов "Обогатитель", "Геолог", "Шахтостроитель" и "Алмаағаш".
Участок № 449.
Центр: город Текели, улица Достык, 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 45174.
В границах: город Текели, улицы: Береговая с № 1 по № 85; Каратал с № 1 по № 204, Пушкина с № 1 по № 130, Куншыгыс с № 1 по № 130, Достык с № 1 по № 53, Кеншилер с № 1 по № 59; Жидели № 1, 2, 4, 7; Коктем с № 2 по № 10.
Участок № 450.
Центр: город Текели, улица Достык, 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 50250.
В границах: город Текели, улицы: Шугыла с № 1 по № 22, Д. Конаева с № 10 по № 184, с № 1 по № 211 (нечетная сторона), Шевченко с № 1 по № 52, Л. Асановой с № 1 по № 40, Ы. Алтынсарина с № 1 по № 44, Айдар би с № 1 по № 26, Керимбек с № 1 по № 70, Аль-Фараби с № 1 по № 20, И. Жансугурова с № 1 по № 20, Оракты батыр с № 1 по № 130, Панфилова с № 1 по № 127; Батыс с № 1 по №5. Весь жилой фонд дачных кооперативов "Садовод", "Энергетик", "Железнодорожник", "Автомобилист" и "Мичуринец".
Участок № 451.
Центр: город Текели, улица Куншыгыс, 132, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Текелі Су құбыры" акимата города Текели, тел. 8(72835) 46561.

Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: Алматы № 1-ден № 89-ға дейін, Достық № 54-тен № 157-ге дейін, Күншығыс № 131-ден № 237-ге дейін, Балпық би № 1 - ден № 78-ге дейін, Чайковский № 1 - ден № 80-ге дейін, Қаратал № 205 - тен № 349-ға дейін, Жағалау № 86-дан № 117-ге дейін, Пушкин № 131-ден № 178-ге дейін.
№ 452 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Ә. Қастеев көшесі, 8, "Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектеп", коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел. 8(72835) 45525.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері: и. Жансүгіров № 21-ден № 93-ке дейін, Толстой № 1-ден № 87-ге дейін, Қ. Жалайыри № 1-ден № 83-ке дейін, М. Төлебаев № 1-ден № 70-ке дейін, Ә. Қастеев № 1, 2,3, 5, Ынтымақ № 1-ден № 67, Сейфуллин ауылы № 1-ден № 29-ға дейін, Әл-Фараби № 19-дан № 34-ке дейін, Самал № 8, 10, 12, 17, 18, 20, 22, 24, 28, 30.
№ 453 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 25, "Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Текелі қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараты, тел. 8(72835) 42210.
Шекарасы: Текелі қаласы, Текелі қалалық ауруханасының аумағы.
№ 454 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Стадион көшесі, 41, "Жетісу облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Шапағат" Текелі арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел. 8(72835) 41483.
Шекарасы: Текелі қаласы, Стадионная көшесі № 41, "Шапағат" Текелі арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы " КММ.
№ 455 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Қора көшесі, 117, Текелі қаласы, Жетісу облысы Панфилов ауданы шекара басқармасының Оқу толықтыру-атты әскер тобы ғимараты, тел. 8(72835) 52010.
Шекарасы: орталық шекаралары шегінде.
№ 456 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Рудничный ауылы, Бейбітшілік көшесі, 58,
"Жетісу облысы білім басқармасының Текелі қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 7 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, тел. 8(72835) 48463.
Шекарасы: Рудничный ауылы, көшелер: Бейбітшілік № 1-ден № 58-ге дейін, Советская № 1-ден № 19-ға дейін, Школьная № 2-ден № 17-ге дейін, Наурызбай батыр № 1-ден № 17-ге дейін, Біржан сал № 2-ден № 48-ге дейін, Құрманғазы № 2 - ден № 17-ге дейін, Ескелді би № 2-ден № 25-ке дейін, Ақын Сара № 1-ден № 63-ке дейін, Ш. Айманова № 1-ден № 24-ке дейін, М. Жұмабаева № 1 - ден № 18-ге дейін, А. Бейсеуова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 97, Алатау № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
№ 457 учаскесі.

В границах: город Текели, улицы: Алматы с № 1 по № 89, Достык с № 54 по № 157, Куншыгыс с № 131 по № 237, Балпык би с № 1 по № 78, Чайковского с № 1 по № 80, Каратал с № 205 по № 349, Береговая с № 86 по № 117, Пушкина с № 131 по № 178.
Участок № 452.
Центр: город Текели, улица А. Кастеева, 8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 45525.
В границах: город Текели, улицы: И. Жансугурова с № 21 по № 93, Толстого с № 1 по № 87, К. Жалайыри № 1 по № 83, М. Толебаева с № 1 по № 70, А. Кастеева № 1, 2,3, 5, Ынтымак с № 1 по № 67, С. Сейфуллина с № 1 по № 29, Аль-Фараби с № 19 по № 34, Самал № 8, 10, 12, 17, 18, 20, 22, 24, 28, 30.
Участок № 453.
Центр: город Текели, улица Тауелсіздік, 25, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Текелийская городская больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения области Жетісу", тел. 8(72835) 42210.
В границах: город Текели, территория Текелийской городской больницы.
Участок № 454.
Центр: город Текели, улица Стадионная, 41, здание коммунального государственного учреждения "Текелийский центр оказания специальных социальных услуг "Шапағат" государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ области Жетісу", тел. 8(72835) 41483.
В границах: город Текели, улица Стадионная № 41, КГУ "Текелийский центр оказания специальных социальных услуг "Шапагат".
Участок № 455.
Центр: город Текели, улица Кора, 117, здание учебной ремонтно-кавалерийской группы, пограничного управления по Панфиловскому району Департамента пограничной службы по области Жетісу, тел. 8(72835) 52010.
В границах: В пределах границ центра.
Участок № 456.
Центр: город Текели, село Рудничный, улица Бейбітшілік, 58, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 7 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по городу Текели Управления образования области Жетісу", тел. 8(72835) 48463.
В границах: село Рудничный, улицы: Бейбітшілік с № 1 по № 58, Советская с № 1 по № 19, Школьная с № 2 по № 17, Наурызбай батыра с № 1 по № 17, Биржан сал с № 2 по № 48, Курмангазы с № 2 по № 17, Ескелди би с № 2 по № 25, Акын Сара с № 1 по № 63, Ш. Айманова с № 1 по № 24, М. Жумабаева с № 1 по № 18, А. Бейсеуова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 97, Алатау № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Участок № 457.

Орталығы: Текелі қаласы, Рудничный ауылы, Ә. Молдағұлова көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Панфилов ауданы бойынша Шекаралық басқармасының "Көк-су" шекара бөлімшесі ғимараты, тел. 8(72835) 48365.
Шекарасы: орталық шекаралары шегінде.
№ 458 учаскесі.
Орталығы: Текелі қаласы, Д. Қонаев көшесі, 104, "Жетісу облысы полиция Департаментінің Текелі қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Уақытша ұстау изоляторы ғимараты, тел. 8(72835) 46060.
Шекарасы: орталық шекаралары шегінде.

Центр: город Текели, село Рудничный, улица А. Молдагуловой, 1, здание Пограничного отделения "Көк-су" Пограничного управления по Панфиловскому району Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, тел. 8(72835) 48365.
В границах: В пределах границ центра.
Участок № 458.
Центр: город Текели, ул. Д. Конаева, 104, здание Изолятора временного содержания государственного учреждения "Департамент полиции области Жетісу отдел полиции города Текели", тел. 8(72835) 46060.
В границах: В пределах границ центра.