"Жаңаарқа ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төменгі мөлшерін бекіту туралы" Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 мамырдағы № 43/241 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2026 жылғы 17 маусымдағы № 45/250 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңаарқа ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төменгі мөлшерін бекіту туралы" Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 мамырдағы №43/241 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю.Бекқожин

О признании утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 26 мая 2026 года № 43/241 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жанааркинскому району"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 17 июня 2026 года № 45/250
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 26 мая 2026 года № 43/241 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жанааркинскому району"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанааркинского районного маслихата Ю.Бекқожин