"Ұлытау облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтер құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 16 қаңтардағы № 05/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 06/01 қаулысы
Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлытау облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 16 қаңтардағы № 05/01 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыдағы қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ұлытау облысының қоғамдық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата области Ұлытау от 16 января 2025 года № 05/01 "Об утверждении Методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Ұлытау"
Постановление акимата области Ұлытау от 22 января 2026 года № 06/01
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Ұлытау от 16 января 2025 года № 05/01 "Об утверждении Методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Ұлытау" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление общественного развития области Ұлытау" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысының әкімдігінің
2026 жылғы "22" қаңтар
№ 06/01 қаулысына
қосымша
Ұлытау облысының әкімдігі
2025 жылғы "16" қаңтардағы
№ 05/01 қаулысына қосымша
Ұлытау облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағасы
Қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
Базалық баға қосылған құн салығын қосқанда (теңге)
1
Ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды мерзімді баспасөз басылымдарында (газеттерде) орналастыру (Bn)
см2

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение
к постановлению акимата
области Ұлытау
от "22" января 2026 года
№ 06/01
Приложение
к постановлению акимата
области Ұлытау
от "16" января 2025 года
№ 05/01
Базовые цены на услуги, закупаемые для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Ұлытау
Наименование услуги
Единица измерения
Базовая цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
1
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов в периодических печатных изданиях (газетах) (Bn)
см2

1500
2
Ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды мерзімді баспасөз басылымдарында (журналдарда) орналастыру (Bm)
см2
627,2
3
Ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды интернет-ресурста орналастыру (Bi)
символ
150
4
Ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналар эфирінде, телевизияда (сюжеттер, бағдарламалар) орналастыру (Btv
минут
637 910
5
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Ұлытау облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телеарналардың эфирінде ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды телевизияда (сюжеттер, бағдарламалар) орналастыру (Btv)
минут
16800
6
Ақпараттық бағдарламалар мен аудиороликтерді әзірлеу (дайындау және құру) және радиода орналастыру (Br)
минут
17 500

1500
2
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов в периодических печатных изданиях (журналах) (Bm)
см2
627,2
3
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов в интернет-ресурсе (Bi)
символ
150
4
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов на телевидение (сюжеты, программы), в эфире телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
637 910
5
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов на телевидение (сюжеты, программы), в эфире телеканалов, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории области Ұлытау, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
16800
6
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных программ и аудиороликов на радио (Br)
минута
17 500