Ұлытау облысы бойынша жекеменшік білім беру ұйымдарында орта білім беруге 2025-2026 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2026 жылғы 19 қаңтардағы № 04/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Білім туралы" заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің м.а. 2025 жылғы 6 қарашадағы № 251 бірлескен бұйрығы, сондай-ақ Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 11 қарашадағы № 91/05 қаулысы негізінде Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы бойынша жекеменшік білім беру ұйымдарында орта білім беруге 2025-2026 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование в частных организациях образования на 2025-2026 учебный год по области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 19 января 2026 года № 04/01
В соотвествии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об образовании" и на основании совместного приказа и.о. Министра просвещения Республики Казахстан от 6 ноября 2025 года № 251, а также постановлением акимата области Ұлытау от 11 ноября 2025 года № 91/05 акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование в частных организациях образования на 2025-2026 учебный год по области Ұлытау согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Ұлытау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі, 1-тармағы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдігінің

2. Государственному учреждению "Управление образования области Ұлытау" принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, пункт 1 распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2025 года.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение
к постановлению акимата
области Ұлытау

2026 жылғы "19" қаңтар
№ 04/01 қаулысына қосымша
Ұлытау облысы бойынша жекеменшік білім беру ұйымдарында орта білім беруге 2025-2026 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жекеменшік білім беру ұйымдарының атауы
Орта білімге мемлекеттік тапсырыс бойынша бір оқушыға шаққандағы орташа шығын мөлшері (айына, теңге)
1-4 сыныптар
5-9 сыныптар
жалпы білім беретін сыныпта
арнайы сыныпта
ерекше білім беру қажеттіліктері бар
үйде оқыту
жалпы білім беретін сыныпта
арнайы сыныпта
ерекше білім беру қажеттіліктері бар
үйде оқыту
1
"ZERDELI – ZHEZU INTERNATIONAL SCHOOL" ЖШС

от "19" января 2026 года
№ 04/01
Государственный образовательный заказ на среднее образование в частных организациях образования на 2025-2026 учебный год по области Ұлытау
Наименование частных школ
Средняя стоимость расходов на одного учащегося государственного заказа на среднее образование в месяц (тенге)
1-4 классы
5-9 классы
в общеобразовательном классе
в специальном классе
с особыми образователь-ными потребностями
на дому
в общеобразовательном классе
в специальном классе
с особыми образователь-ными потребностями
на дому
1
ТОО "ZERDELI – ZHEZU INTERNATIONAL SCHOOL"