Шу ауданы Көкқайнар ауылдық округі Көкқайнар ауылының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 17 маусымдағы № 2 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2026 жылғы 17 маусымдағы № 58-3 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108 – бабының 5 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 және 31 - баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12 – бабы 3) тармақшасына сәйкес, Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Шу ауданы Көкқайнар ауылдық округі аумағынан 15 гектар жерді қосу жолымен Көкқайнар ауылы шекарасының (шегі) жалпы көлемі 3611,0 гектар болып өзгертілсін.
2. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау Шу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихаттың шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Джанибеков
Аудандық мәслихат төрағасы Ж. Абенов
Шу ауданы әкімдігінің 2026 жылғы
17 маусымдағы № 2 және
Шу аудандық мәслихатының 2026 жылғы
17 маусымдағы № 58 – 3 бірлескен
қаулысы мен шешіміне қосымша
Жамбыл облысы Шу ауданы Көкқайнар ауылдық округі Көкқайнар ауылының шекарасын (шегін) өзгерту бойынша жер учаскелерінің
ТҮСІНДІРМЕСІ
Шекарада берілген жер учаскелері
Жалпы ауданы, га
І. Ауыл шаруа-
шылығы
мақсатын-
дағы
жерлер,
га
Е-
г-
і-
с-
т-
і-
к
ж-
е-
р-
д-
і-
ң
а-
у-
д-
а-
н-
ы,
га
О-
н-
ы-
ң
і-
ш-
і-
н-
д-
е
с-
у-
а-
р-
м-
а-
л-
ы,
га
К-
ө-
п
ж-
ы-
л-
д-
ы-
қ
е-
к-
п-
е-
л-
е-
р,
га
Ш-
а-
б-
ы-
н-
д-
ы-
қ,
га
Ж-
а-
й-
л-
ы-
м,
га
ІІ.Елді мекен жерлері, га
ІІІ.Босалқы жерлер, га
1
Көкқайнар ауылдық округінің жерлері

Об изменении границы (черты) села Коккайнар Коккайнарского сельского округа Шуского района
Совместное постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 17 июня 2026 года № 2 и решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 17 июня 2026 года № 58-3
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 6 и 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить общую площадь границы (черты) села Коккайнар на 3611,0 гектар, путем присоединения 15 гектаров земель с территории Коккайнарского сельского округа Шуского района согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Шуского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Джанибеков
Председатель районного маслихата Ж.Абенов
Приложение к совместному
постановлению акимата Шуского района
№ 2 от 17 июня 2026 года
и решению Шуского районного маслихата
№ 58 – 3 от 17 июня 2026 года
Пояснительная по изменению границы (черты) села Коккайнар Коккайнарского сельского округа Шуского района Жамбылской области
Земельные участки, предоставленные на границе
Общая площадь земель, га
I.Земли
сельско-
хозяйс-
твенного
назна-
чения,
га
П-
л-
о-
щ-
а-
д-
ь
п-
а-
х-
о-
т-
н-
о-
й
з-
е-
м-
л-
и,
га
И-
з
н-
и-
х
о-
р-
о-
ш-
а-
е-
м-
ы-
е,
га
М-
н-
о-
г-
о-
л-
е-
т-
н-
и-
е
к-
у-
л-
ь-
т-
у-
р-
ы,
га
Н-
а
с-
е-
н-
о-
к-
о-
с-
н-
ы-
е
у-
г-
о-
д-
ь-
я,
га
П-
а-
с-
т-
б-
и-
щ-
е,
га
II. Земли
на-
се-
лен-
ных
пунк-
тов,
га
III. Пустую-
щие
земли,
га
1
Земли Коккайнарского сельского округа