Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 2026 жылғы 3 маусымдағы № 27 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының әкімі Б. Болатбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қордай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің
2026 жылғы " " маусымдағы
№ ____шешіміне қосымша
Жамбыл облысы Қордай ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің нөмері
Орналасқан жері
Сайлау учаскесінің шекарасы
1.
№ 218
Қордай ауданы, Қарасай батыр ауылы,
Ж.Сұраубаев көшесі, №96, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қарасай батыр ауылдық мәдениет үйі мекемесінің ғимараты
Қарасай батыр ауылы
2.
№ 219
Қордай ауданы, Еңбек ауылы, Кәумен батыр көшесі, №20, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Еңбек ауылдық клубы мекемесінің ғимараты
Еңбек ауылы
3.
№ 220
Қордай ауданы, Қаракемер ауылы, Құсайын Молдасейіт көшесі, №22, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "№54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қаракемер ауылы
4.
№ 221
Қордай ауданы, Керу ауылы, Жұмағұл Тіленов көшесі, №1 А, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Балауса балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны мекемесінің ғимараты
Керу ауылы
5.
№ 222
Қордай ауданы, Масанчи ауылы, Мәңгілік Ел көшесі, №15, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Масанчи ауылдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Масанчи ауылы:
Береговая көшесі:
тақ жағы №1А-75, жұп жағы №2-128;
Мұхаммед Аюб Биянху көшесі: тақ жағы № 1-83, жұп жағы № 2-84;
Ақмешіт көшесі:
тақ жағы № 1-5, жұп жағы № 2-6;
Өжет көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Дүнген көшесі:
тақ жағы №7 үйден соңына дейін, жұп жағы № 8 үйден соңына дейін;
Ақниет көшесі:
тақ жағы №17 үйден соңына дейін, жұп жағы № 20 үйден соңына дейін;
Ақжайлау көшесі:

Об образовании избирательных участков
Решение акима Кордайского района Жамбылской области от 3 июня 2026 года № 27
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки, согласно приложению к настоящему настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Кордайского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кордайского района Б. Болатбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Кордайская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Кордайского района
от " " июня 2026 года № _____
Избирательные участки на территории Кордайского района
Номер избирательного участка
Место расположение
Границы избирательного участка
1.
№ 218
Кордайский район, село Карасай-Батыр, улица Ж.Сураубаева, № 96, здание "Дома культуры села Карасай батыра государственного казҰнного предприятия "Районный дом культуры и историко-краеведческий музей отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района"
село Карасай батыра
2.
№ 219
Кордайский район, село Енбек, улица Каумен батыр, № 20, здание сельского клуба Енбек государственного казҰнного предприятия "Районный дом культуры и историко-краеведческий музей отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района"
село Енбек
3.
№ 220
Кордайский район, село Каракемер, улица Кусайын Молдасейт, №22, здание коммунального
государственного учреждения "Средняя школа №54 отела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Каракемер
4.
№ 221
Кордайский район,
село Керу, улица Жумагулы Тиленова, дом №1А, здание государственного коммунального казҰнного предприятия "Детский оздоровительный лагерь "Балауса" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Керу
5.
№ 222
Кордайский район, село Масанчи, улица Мангилик Ел, дом №15, здание коммунального государственного учреждения "Дом культуры села Масанчи отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
село Масанчи: улица Береговая:
нечетная сторона №1А-75, четная сторона №2-128;
улица Мухаммед Аюб Биянху:
нечетная сторона № 1-83, четная сторона № 2-84;
улица Акмешит:
нечетная сторона № 1-5, четная сторона № 2-6;
улица Ожет:
от дома №1 до конца;
улица Дунган:
нечетная сторона от дома № 7 до конца, четная сторона от дома № 8 до конца;
улица Акниет:
нечетная сторона от дома № 17 до конца, четная сторона от дома № 20 до конца;
улица Акжайлау:

тақ жағы № 1-7;
Абай көшесі:
тақ жағы № 1-15, жұп жағы
№ 2-14;
Амангелді Иманов көшесі:
тақ жағы № 1-13, жұп жағы № 2-14;
Сайран көшесі:
тақ жағы №1-15 жұп жағы №2-12;
Арасан көшесі:
тақ жағы №1-9 жұп жағы №2-12;
Мәңгілік Ел көшесі:
тақ жағы №1-3 жұп жағы №2-20;
Алматы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Астана көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Тараз көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Егемендік көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Достық көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Құрманғазы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Тәуелсіздік көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Отан көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Көктем көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шаттық көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ақжол көшесі: №1 үйден соңына дейін
Желтоқсан көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Наурыз көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Тұлпар көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Мағазы Масанчи көшесі:
№1 үйден соңына дейін.
6.
№ 223
Қордай ауданы, Масанчи ауылы, Мәңгілік Ел көшесі, №17, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Жүсіпбек Аймауытов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Масанчи ауылы:
Мәңгілік Ел көшесі:
жұп жағы №22-42;
Арасан көшесі:
тақ жағы №11-25, жұп жағы №14-30;
Сайран көшесі:
тақ жағы №17-35, жұп жағы №14-30;
Амангелді Иманов көшесі:
тақ жағы №15 үйден соңына дейін, жұп жағы №16 үйден соңына дейін;
Абай Құнанбаев көшесі:
тақ жағы №17 үйден соңына дейін, жұп жағы №16 үйден соңына дейін;
Жігер көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ақжайлау көшесі:
тақ жағы № 9 үйден соңына дейін, жұп жағы № 2 үйден соңына дейін;
Ақмешіт көшесі:
тақ жағы №7 үйден соңына дейін, жұп жағы №8 үйден соңына дейін;
Ұлытау көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Серго Орджоникидзе көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Алатау көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Тасбұлақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ясир Шиваза көшесі:
тақ жағы №13-23.
7.
№224
Қордай ауданы, Масанчи ауылы, Хива Чива көшесі, №15, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Міржақып Дулатұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Масанчи ауылы:
Мұхаммед-Аюб Биянху көшесі: тақ жағы №85 үйден соңына дейін, жұп жағы №88 үйден соңына дейін;
Ақниет көшесі:
тақ жағы №1-15, жұп жағы № 2-18;
Ақтерек көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Дүнген көшесі:
тақ жағы №1-5, жұп жағы № 2-6;
Ақ орда көшесі:
тақ жағы №29 үйден соңына дейін, жұп жағы №54 үйден соңына дейін;
Айқын көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Суалма көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қасқасу көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Михаил Лермонтов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Жамбыл көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Медеу көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Мереке көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ақсай көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Барыс көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Вангар Маянов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қосуақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Меркі көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қазақстан көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ақши көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ясыр Хуров көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ынтымақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Молодежная көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Хива Чива көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Құлсары көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ясир Шиваза көшесі:
тақ жағы №25 үйден соңына дейін, жұп жағы №10 үйден соңына дейін.
Қасқасу көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Михаил Лермонтов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Жамбыл көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Медеу көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Мереке көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ақсай көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Барыс көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Вангар Маянов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қосуақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Меркі көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қазақстан көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ақши көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ясыр Хуров көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ынтымақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Молодежная көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Хива Чива көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Құлсары көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ясир Шиваза көшесі:
тақ жағы №25 үйден соңына дейін, жұп жағы №10 үйден соңына дейін.
8.
№ 225

нечетная сторона № 1-7;
улица Абай:
нечетная сторона № 1-15, четная сторона № 2-14;
улица Амангелди Иманов: нечетная сторона № 1-13, четная сторона № 2-14;
улица Сайран:
нечетная сторона №1-15, четная сторона №2-12;
улица Арасан:
нечетная сторона №1-9, четная сторона №2-12;
улица Мангилик Ел: нечетная сторона №1-3, четная сторона №2-20;
улица Алматы:
от дома №1 до конца;
улица Астана:
от дома №1 до конца;
улица Тараз:
от дома №1 до конца
улица Егемендик:
от дома №1 до конца
улица Достык:
от дома №1 до конца
улица Курмангазы:
от дома №1 до конца;
улица Тауелсиздик:
от дома №1 до конца
улица Отан:
от дома №1 до конца;
улица Коктем:
от дома №1 до конца;
улица Шаттык:
от дома №1 до конца;
улица Акжол:
от дома №1 до конца;
улица Желтоксан:
от дома №1 до конца;
улица Наурыз:
от дома №1 до конца;
улица Тулпар:
от дома №1 до конца;
улица Магазы Масанчи:
от дома №1 до конца.
6.
№ 223
Кордайский район, село Масанчи, улица Мангилик Ел, дом №17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жусипбека Аймауытова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Масанчи: улица Мангилик Ел:
четная сторона №22-42;
улица Арасан:
нечетная сторона №11-25, четная сторона №14-30;
улица Сайран:
нечетная сторона №17-35, четная сторона №14-30;
улица Амангелди Иманов: нечетная сторона от дома №15 до конца, четная сторона от дома №16 до конца;
улица Абай Кунанбаев: нечетная сторона от дома №17 до конца, четная сторона от дома №16 до конца;
улица Жигер:
от дома №1 до конца;
улица Акжайлау:
нечетная сторона от дома № 9 до конца, четная сторона от дома № 2 до конца;
улица Акмешит:
нечетная сторона от дома №7 до конца, четная сторона от дома №8 до конца;
улица Улытау:
от дома №1 до конца;
улица Серго Ордженекидзе: от дома №1 до конца;
улица Алатау:
от дома №1 до конца;
улица Тасбулак:
от дома №1 до конца;
улица Ясир Шиваза: нечетная сторона №13-23.
7.
Кордайский район, село Масанчи, улица Хива Чива, дом №15, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Миржакипа Дулатулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Масанчи: улица Мухаммед-Аюб Биянху: нечетная сторона от дома №85 до конца, четная сторона от дома №88 до конца;
улица Акниет:
нечетная сторона №1-15, четная сторона № 2-18;
улица Актерек :
от дома №1 до конца;
улица Дунган:
нечетная сторона №1-5, четная сторона № 2-6;
улица Ак орда:
нечетная сторона от дома №29 до конца, четная сторона от дома №54 до конца;
улица Айкын:
от дома №1 до конца;
улица Суалма:
от дома №1 до конца;
улица Каскасу:
от дома №1 до конца;
улица Михайл Лермантов: от дома №1 до конца;
улица Жамбыл:
от дома №1 до конца;
улица Медеу:
от дома №1 до конца;
улица Мереке:
от дома №1 до конца;
улица Аксай:
от дома №1 до конца;
улица Барыс:
от дома №1 до конца;
улица Вангар Маянова:
от дома №1 до конца;
улица Косуак:
от дома №1 до конца;
улица Мерки:
от дома №1 до конца;
улица Казакстан:
от дома №1 до конца;
улица Акши:
от дома №1 до конца;
улица Ясыр Хуров:
от дома №1 до конца;
улица Ынтымак:
от дома №1 до конца;
улица Молодежная:
от дома №1 до конца;
улица Хива Чива:
от дома №1 до конца;
улица Кулсары:
от дома №1 до конца;
улица Ясир Шиваза: нечетная сторона от дома №25 до конца, четная сторона от дома №10 до конца.
8.
№ 225

Қордай ауданы, Күнбатыс-2 ауылы, Шығыс көшесі, №8 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Спандияр Көбеев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Күнбатыс-1, Күнбатыс-2 ауылдары.
9.
№ 226
Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі, №49 "Б", "Жамбыл облысы білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің №16 М.Ю. Лермонтов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сортөбе ауылы:
Щимар Дауров көшесі:
тақ жағы №101 – 155, жұп жағы №96 - 156;
Мансуз Вонахун көшесі: №1 - 9;
Алтын Орда көшесі:
тақ жағы №157 – 207, жұп жағы №232 – 282;
Баласағұн көшесі:
тақ жағы №23 – 55;
Магазы Масанчи көшесі:
тақ жағы №45 – 91, жұп жағы №24 - 60;
Лодан Парса көшесі:
тақ жағы №31 – 65, жұп жағы №26 – 58;
Мұхаммед-Аюб Биянху көшесі: тақ жағы №103 – 137, жұп жағы №162– 194;
Александр Пушкин көшесі:
тақ жағы №71 – 111, жұп жағы №86 – 110;
Жамбыл көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Төле би көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Әл- Фараби көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Өтеген Батыр көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Тұрар Рысқұлов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шоқан Уәлиханов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Мәншук Мәметова көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қаныш Сәтбаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін.
10.
№ 227
Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Юнус Дунларов көшесі, №9, "Жамбыл облысы білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сортөбе ауылы:
Щимар Дауров көшесі:
тақ жағы №1 - 37, жұп жағы №2 – 76;
Алтын Орда көшесі: тақ жағы
№1 – 107, жұп жағы №2 – 146;
Мұхаммед-Аюб Биянху көшесі: тақ жағы №1 – 33, жұп жағы №2 – 88;
Даңқ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ақсуңқар көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Алмалы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Юнус Дунларов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Мұхтар Әуэзов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Баласағұн көшесі: жұп жағы №2 – 12.
11.
№ 228
Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі, №71 "А", "Жамбыл облысы білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің Мәншүк Мәметова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сортөбе ауылы:
Щимар Дауров көшесі:
тақ жағы №157 үйден соңына дейін, жұп жағы №158 үйден соңына дейін;
Мансуз Вонахун көшесі:
№10 үйден соңына дейін;
Алтын Орда көшесі:
тақ жағы №209 үйден соңына дейін, жұп жағы №284 үйден соңына дейін;
Баласағұн көшесі:

Кордайский район, село Кунбатыс-2, улица Шыгыс, дом №8А, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Спандияра Кобеева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
Села Кунбатыс-1 и Кунбатыс-2
9.
№ 226
Кордайский район, село Сортобе, улица Баласагун, дом №49 "Б", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №16 имени М.Ю. Лермонтова отдела образования по Кордайскому району управления образования Жамбылской области"
село Сортобе: улица Щимар Даурова:
нечетная сторона №101 – 155, четная сторона №96 – 156;
улица Мансуз Вонахуна: №1-9; улица Алтын Орда: нечетная сторона №157 – 207, четная сторона №232 – 282;
улица Баласагун:
нечетная сторона №23 – 55;
улица Магазы Масанчи: нечетная сторона №45 – 91, четная сторона №24 - 60;
улица Лодан Парса: нечетная сторона, №31 – 65, четная сторона №26 – 58;
улица Мухаммед-Аюб Биянху:
нечетная сторона №103 – 137, четная сторона №162– 194;
улица Александр Пушкина: нечетная сторона №71 – 111, четная сторона №86 – 110;
улица Жамбыла:
от дома №1 до конца;
улица Толе би:
от дома №1 до конца;
улица Ал-Фараби:
от дома №1 до конца;
улица Отеген Батыра:
от дома №1 до конца;
улица Турар Рыскулова:
от дома №1 до конца;
улица Шокан Уалиханова: от дома №1 до конца;
улица Маншук Маметовой: от дома №1 до конца;
улица Каныш Сатбаева:
от дома №1 до конца.
10.
№ 227
Кордайский район, село Сортобе, улица Юнус Дунларова, дом №9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Султанмахмута Торайгырова отдела образования по Кордайскому району управления образования Жамбылской области"
село Сортобе: улица Щимар Даурова: нечетная сторона №1 – 37, четная сторона №2 – 76;
улица Алтын Орда:
нечетная сторона №1 – 107, четная сторона №2 – 146;
улица Мухаммед-Аюб Биянху: нечетная сторона №1 – 33, четная сторона №2 – 88;
улица Данк:
от дома №1 до конца;
улица Аксункар:
от дома №1 до конца;
улица Алмалы:
от дома №1 до конца;
улица Юнус Дунларова:
от дома №1 до конца;
улица Мухтар Ауэзова:
от дома №1 до конца;
улица Баласагун:
четная сторона №2 – 12.
11.
№ 228
Кордайский район, село Сортобе, улица Баласагун, дом №71 "А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маншук Маметовой отдела образования по Кордайскому району управления образования Жамбылской области"
село Сортобе: улица Щимар Даурова: нечетная сторона от дома №157 до конца, четная сторона от дома №158 до конца;
улица Мансуз Вонахуна:
от дома №10 до конца;
улица Алтын Орда:
нечетная сторона от дома №209 до конца, четная сторона от дома №284 до конца;
улица Баласагун:

тақ жағы №57 үйден соңына дейін, жұп жағы №40 үйден соңына дейін;
Магазы Масанчи көшесі:
тақ жағы №87 үйден соңына дейін, жұп жағы №62 үйден соңына дейін;
Мұхаммед-Аюб Биянху көшесі: тақ жағы №139 үйден соңына дейін, жұп жағы №196 үйден соңына дейін;
Александр Пушкин көшесі:
тақ жағы №113 үйден соңына дейін, жұп жағы №112 үйден соңына дейін;
Ясыр Шиваза көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шиваза көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ноғайбай би көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Мұхтар Әуэзов көшесі:
жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
12.
№ 229
Қордай ауданы, Бұлар батыр ауылы, Өркениет көшесі, №31, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №19 Бұлар батыр атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бұлар батыр ауылы
13.
№ 230
Қордай ауданы, Ауқатты ауылы, Абай көшесі, №4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ауқатты ауылы:
Айнабұлақ тұйық көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Абай көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Жасқанат көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қайрат Молдажанов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Тікжол тұйық көшесі: №1 үйден соңына дейін;
Жансай тұйық көшесі:
тақ жағы № 1-7, жұп жағы № 2- 6;
Ақжазық тұйық көшесі:
тақ жағы № 1-7;
Наурыз тұйық көшесі:
тақ жағы № 1, 3 А, 3 Б үйлері;
Қалқағар тұйық көшесі:
тақ жағы № 1-13, жұп жағы № 2-14;
Тереңсай тұйық көшесі:
тақ жағы № 1-11, жұп жағы № 4-24;
Көккезең тұйық көшесі:
тақ жағы № 1-9, жұп жағы № 2-16;
Қылжыр тұйық көшесі:
тақ жағы № 1-13, жұп жағы № 2- 16;
Арасан тұйық көшесі:
тақ жағы № 1-7, жұп жағы №2-8;
Саялы тұйық көшесі:
тақ жағы № 1-7, жұп жағы № 2.
14.
№ 231
Қордай ауданы, Қызылсай ауылы, Иманов көшесі, №36, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Ораз Жандосов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қызылсай ауылы
15.
№ 232
Қордай ауданы, Қарасу ауылы, Бастау көшесі, №14 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №7 Александр Пушкин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы:
Нұрлы жол көшесі:
тақ жағы №219 үйден соңына дейін, жұп жағы №210 үйден соңына дейін;
Кескентас көшесі:
жұп жағы №142 үйден соңына дейін;
Бастау көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Александр Пушкин көшесі:

нечетная сторона от дома №57 до конца, четная сторона от дома №40 до конца;
улица Магазы Масанчи: нечетная сторона от дома №87 до конца, четная сторона от дома №62 до конца;
улица Мухаммед-Аюб Биянху:
нечетная сторона от дома №139 до конца, четная сторона от дома №196 до конца;
улица Александра Пушкина: нечетная сторона от дома №113 до конца, четная сторона от дома №112 до конца;
улица Ясыр Шиваза:
от дома №1 до конца;
улица Шиваза:
от дома №1 до конца;
улица Ногайбай би: нечетная сторона от дома №1 до конца, четная сторона от дома №2 до конца;
улица Мухтар Ауэзов: четная сторона от дома №2 до конца.
12.
№ 229
Кордайский район, село Булар батыра, улица Оркениет, дом №31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №19 имени Булар батыра отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Булар батыра
13.
№ 230
Кордайский район, село Аукатты, улица Абай, дом №4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алихана Бокейханова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Аукатты: тупик Айнабулак:
от дома №1 до конца
улица Абай:
от дома №1 до конца
улица Жасканат:
от дома №1 до конца
улица Кайрат Молдажанов: от дома №1 до конца
тупик Тикжол:
от дома №1 до конца
переулок Жансай:
нечетная сторона № 1-7, четная сторона № 2- 6;
переулок Акжазык:
нечетная сторона № 1-7;
переулок Наурыз:
нечетная сторона дома № 1, 3 А, 3 Б ;
переулок Калкагар:
нечетная сторона № 1-13, четная сторона № 2-14;
переулок Теренсай: нечетная сторона № 1-11, четная сторона № 4-24;
переулок Коккезен: нечетная сторона № 1-9, четная сторона № 2-16;
переулок Кылжыр:
нечетная сторона № 1-13, четная сторона № 2- 16;
переулок Арасан:
нечетная сторона № 1-7, четная сторона №2-8;
переулок Саялы:
нечетная сторона № 1-7, четная сторона № 2.
14.
№ 231
Кордайский район, село Кызылсай, улица Иманова, дом №36, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ораза Жандосова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Кызылсай
15.
№ 232
Кордайский район, село Карасу, улица Бастау, дом №14А, Здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №7 имени Александра Пушкина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Карасу:
улица Нурлы жол:
нечетная сторона от дома №219 до конца, четная сторона от дома №210 до конца;
улица Кескентас:
четная сторона от дома №142 до конца;
улица Бастау:
от дома №1 до конца;

тақ жағы №79 үйден соңына дейін, жұп жағы №52 үйден соңына дейін;
Ақтас көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Еспе көшесі:
тақ жағы №62 үйден соңына дейін, жұп жағы №55 үйден соңына дейін;
Ынтымақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Береке көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Еременко көшесі:
№1 үйден соңына дейін.
16.
№ 233
Қордай ауданы, Өтеген ауылы, Абай көшесі, №80, "Өтеген ауылының ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Өтеген ауылы
17.
№ 234
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі 393 Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Мұхаммед Хайдар Дулати атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қордай ауылы:
Солтүстік шағын ауданы;
Ақбұлын көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Манас көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Балдәурен көшесі: т
ақ жағы №1-7, жұп жағы №2-24;
Бейбітшілік көшесі:
тақ жағы №1-15, жұп жағы №2-16;
Құрманғазы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шәмші Қалдаяқов көшесі: №1 үйден соңына дейін;
Көктөбе көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Өмірбек Байділдаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шәкен Айманов көшесі: №1 үйден соңына дейін;
Жеңістің 40 жылдығы көшесі:
тақ жағы №281 үйден соңына дейін, жұп жағы №250 үйден соңына дейін;
Мұхтар Әуезов көшесі:
тақ жағы №13 үйден соңына дейін, жұп жағы №62 үйден соңына дейін;
Нығмет Сауранбаев көшесі:
тақ жағы №185 үйден соңына дейін, жұп жағы №266 үйден соңына дейін;
Жібек жолы бұрылысы:
№1 үйден соңына дейін;
Жібек жолы көшесі:
тақ жағы № 357 үйден соңына дейін, жұп жағы № 428 үйден соңына дейін;
Алмабек Жұмабеков көшесі:
тақ жағы №1-25, жұп жағы №20-50;
Кенен Әзербаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін.
18.
№ 235
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Панфилов көшесі №44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Шерхан Мұртаза атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қордай ауылы:
Батыс ықшам ауданындағы жер үйлер.
Төлеби көшесі:
тақ жағы №1-13, жұп жағы № 2-58;
Төлеби тұйық көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Иван Панфилов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Жастар көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Тарас Шевченко көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қанатбек Балпуков көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Абай бұрылысы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Иван Панфилов бұрылысы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шерхан Мұртаза көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Бөлтірік би көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Абай көшесі:
№1 үйден соңына дейін.
19.
№ 236
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Орталық көшесі № 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Қаныш Сәтбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қордай ауылы:
Беріктас көшесі: №17 (әскери қалашық);
Домалақ ана көшесі:

улица Александра Пушкина: нечетная сторона от дома №79 до конца, четная сторона от дома №52 до конца;
улица Актас:
от дома №1 до конца
улица Еспе:
нечетная сторона от дома №62 до конца, четная сторона от дома №55 до конца;
улица Ынтымак:
от дома №1 до конца;
улица Береке:
от дома №1 до конца
улица Еременко:
от дома №1 до конца;
16.
№ 233
Кордайский район, село Отеген, улица Абая, дом 80, здание коммунального государственного казҰнного предприятия "Сельский клуб села Отеген"
село Отеген
17.
№ 234
Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы, 393Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухаммеда Хайдара Дулати отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Кордай:
Жилой массив - Солтустик;
улица Акбулын :
от дома №1 до конца;
улица Манас:
от дома №1 до конца;
улица Балдаурен:
нечетная сторона №1-7, четная сторона №2-24;
улица Бейбитшилик: нечетная сторона №1-15, четная сторона №2-16;
улица Курмангазы:
от дома №1 до конца;
улица Шамши Калдаяков:
от дома №1 до конца;
улица Коктобе:
от дома №1 до конца;
улица Омирбек Байдилбаев: от дома №1 до конца;
улица Шакен Айманов: от дома №1 до конца;
улица Женистин 40 жылдыгы:
нечетная сторона от дома №281 до конца, четная сторона от дома №250 до конца;
Мухтар Ауезов:
нечетная сторона от дома №13 до конца, четная сторона от дома №62 до конца;
Ныгмет Сауранбаева: нечетная сторона от дома №185 до конца, четная сторона от дома №266 до конца;
переулок Жибек жолы:
от дома №1 до конца
улица Жибек жолы: нечетная сторона от дома № 357 до конца, четная сторона от дома № 428 до конца;
улица Алмабек Жумабекова:
нечетная сторона №1-25, четная сторона №20-50;
улица Кенен Азербаева: от дома №1 до конца.
18.
№ 235
Кордайский район, село Кордай, улица Панфилова, дом 44, Здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шерхана Муртазы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Кордай:
жилые дома микрорайона "Батыс",
улица Толе би:
нечетная сторона №1-13, четная сторона № 2-58;
тупик Толе би:
от дома №1 до конца
улица Иван Панфилова:
от дома №1 до конца;
улица Жастар:
от дома №1 до конца;
улица Тарас Шевченко:
от дома №1 до конца;
улица Канатбек Балпуков:
от дома №1 до конца;
переулок Абай:
от дома №1 до конца;
переулок Иван Панфилов:
от дома №1 до конца;
улица Шерхан Муртаза:
от дома №1 до конца
улица Болтирик би:
от дома №1 до конца;
улица Абай:
от дома №1 до конца.
19.
№ 236
Кордайский район, село Кордай, улица Орталык, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Каныша Сатпаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Кордай:
улица Бериктас: №17 (военный городок);
улица Домалак ана:

тақ жағы №1-51, жұп жағы №2-72;
Отырар көшесі:
тақ жағы №1-27, жұп жағы №2-22;
Ғабит Мүсірепов көшесі:
тақ жағы №17-49, жұп жағы №16-34;
Елімай көшесі:
тақ жағы №1-65, жұп жағы №2-58;
Көлтоған көшесі: №1-19;
Ардагерлер көшесі: №1-33;
Алматы көшесі:
№1-ден соңына дейін;
Тұрар Рысқұлов көшесі:
тақ жағы №1-13, жұп жағы №2-20;
Абылай хан көшесі:
тақ жағы №1-111, жұп жағы №2-32;
Желтоқсан көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Көлсай көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Беріктас көшесі:
№1-ден соңына дейін.
Валентина Терешкова көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қажымұқан көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шымбұлақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ахмет Байтұрсынов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Орталық көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Анатолий Воржев көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Махамбет Өтемісұлы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Исатай Тайманов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шөміш көшесі:
№1 үйден соңына дейін.
20.
№ 237
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Надырбай Әйтеков көшесі №8, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қордай ауылы:
Жетісу көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Сагадат Нурмағанбетов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Бауыржан Момышұлы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Балуан Шолақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шәрпи Жылыбаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Домалақ ана көшесі:
тақ жағы №53-151, жұп жағы №74-166;
Абылай хан көшесі:
тақ жағы № 117-243, жұп жағы №34-126;
Әлия Молдағұлова көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шоқан Уәлиханов көшесі:
тақ жағы № 29 үйден соңына дейін, жұп жағы № 32 үйден соңына дейін;
Александр Пушкин көшесі:
тақ жағы №23 үйден соңына дейін, жұп жағы №48 үйден соңына дейін;
Отырар көшесі:
тақ жағы №1-63, жұп жағы №2-86;
Тұрар Рысқұлов көшесі:
тақ жағы №15-87, жұп жағы №22-96;
Майқы би көшесі:
тақ жағы №3-47, жұп жағы №2-46;
Ойшы Шынтасов көшесі:
тақ жағы №33-87, жұп жағы №32-82;
Надырбай Әйтеков көшесі:
тақ жағы № 9 үйден соңына дейін, жұп жағы № 8 үйден соңына дейін;
Ғабит Мүсірепов көшесі:
тақ жағы №17 үйден соңына дейін, жұп жағы №16 үйден соңына дейін.
21.
№ 238
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Өтеген батыр көшесі №58, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №2 Михаил Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қордай ауылы:
Домалақ ана көшесі:
тақ жағы №153-227, жұп жағы №168-262;
Жібек жолы көшесі:

нечетная сторона №1-51, четная сторона №2-72;
улица Отырара:
нечетная сторона №1-27, четная сторона №2-22;
улица Габит Мусирепова: нечетная сторона №17-49, четная сторона №16-34;
улица Елимай:
нечетная сторона №1-65, четная сторона №2-58;
улица Колтоган: №1-19;
улица Ардагерлер: №1-33;
улица Алматы:
от дома №1 до конца;
улица Турар Рыскулова: нечетная сторона №1-13, четная сторона №2-20;
улица Абылай хана: нечетная сторона №1-111, четная сторона №2-32;
улица Желтоксан:
от дома №1 до конца
улица Колсай: от дома №1 до конца
улица Бериктас:
от дома №1 до конца
улица Валентина Терешковой:
от дома №1 до конца;
улица Кажымукана:
от дома №1 до конца;
улица Шымбулак:
от дома №1 до конца;
улица Ахмет Байтурсынова: от дома №1 до конца;
улица Орталык:
от дома №1 до конца;
улица Анатолий Воржева:
от дома №1 до конца;улица Махамбет Отемисулы:
от дома №1 до конца;
улица Исатай Тайманов:
от дома №1 до конца;
улмца Шомиш:
от дома №1 до конца.
20.
№ 237
Кордайский район, село Кордай, улица Надырбай Айте́ков, дом 8,Здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №3 имени Абая Кунанбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Кордай:
улица Жетису:
от дома №1 до конца;
улица Сагадат Нурмаганбетова:
от дома №1 до конца;
улица Бауыржан Момышулы:
от дома №1 до конца;
улица Балуан Шолак:
от дома №1 до конца;
улица Шарпи Жылыбаева: от дома №1 до конца;
улица Домалак ана: нечетная сторона №53-151, четная сторона №74-166;
улица Абылай хана: нечетная сторона № 117-243, четная сторона №34-126;
улица Алия Молдагулова:
от дома №1 до конца;
улица Шокан Уалиханова: нечетная сторона от дома № 29 до конца, четная сторона от дома №32 до конца;
улица Александр Пушкина: нечетная сторона от дома №23 до конца, четная сторона от дома №48 до конца;
улица Отырара:
нечетная сторона №1-63, четная сторона №2-86;
улица Турар Рыскулова: нечетная сторона №15-87, четная сторона №22-96;
улица Майкы би:
нечетная сторона №3-47, четная сторона №2-46;
улица Ойшы Шынтасова: нечетная сторона №33-87, четная сторона №32-82;
улица Надырбай Айтекова: нечетная сторона от дома № 9 до конца, четная сторона от дома №8 до конца;
улица Габит Мусирепова: нечетная сторона от дома №17 до конца, четная сторона от дома №16 до конца.
21.
№ 238
Кордайский район, село Кордай, улица Отеген батыра №58, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 имени Михаил Ломоносова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Кордай:
улица Домалак ана: четная сторона №153-227, нечетная сторона №168-262;
улица Жибек жолы:

тақ жағы №85-153, жұп жағы №124-216;
Аңырақай көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін
Өтеген батыр көшесі:
тақ жағы №1-115, жұп жағы №2-102;
Әйтеке би көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін
Бәйдібек би көшесі:
тақ жағы №73-111, жұп жағы №80-112;
Әл-Фараби көшесі:
тақ жағы №99-187, жұп жағы №132-226;
Отырар көшесі:
тақ жағы № 65-129, жұп жағы № 88-184 ;
Ғарышкерлер көшесі:
№1 үйден соңына дейін
Тұрар Рысқұлов көшесі:
тақ жағы № 89-181, жұп жағы № 98-186;
Майқы би көшесі:
тақ жағы № 49-95, жұп жағы № 48-100;
Шығыс қосалқы:
№1 үйден соңына дейін;
Абылай хан көшесі:
тақ жағы № 245-311, жұп жағы № 128-188;
Әліби Жангелдин көшесі:
тақ жағы №1-43, жұп жағы №2-18;
Амангелді Иманов көшесі: №2-28;
Жеңістің 40 жылдығы көшесі:
тақ жағы №33-53, жұп жағы №56-82;
Нығмет Сауранбаев көшесі:
тақ жағы №27-51, жұп жағы №66-96;
Жолбарыс Батыр көшесі:
тақ жағы №17 үйден соңына дейін, жұп жағы №6 үйден соңына дейін;
Шоқан Уәлиханов көшесі:
тақ жағы №1-27;
Талғат Бигелдинов көшесі:
тақ жағы №19-27;
Райымбек батыр көшесі:
тақ жағы №49-63, жұп жағы №76-90.
22.
№ 239
Қордай ауданы, Қордай ауылы "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорының ғимараты
Қордай ауылы:
Жібек жолы көшесі:
тақ жағы №155-201, жұп жағы № 220-280;
Төле би бұрылысы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Төле би көшесі:
тақ жағы №31-121, жұп жағы №74-160;
Жамбыл көшесі:
тақ жағы №5-109, жұп жағы №2-108;
Ноғайбай би көшесі:
тақ жағы № 1-87, жұп жағы № 2-104;
Жібек жолы көшесі:
тақ жағы №155-201, жұп жағы №220-280;
Бәйдібек би көшесі:
тақ жағы №113-149, жұп жағы №114-160;
Әл-Фараби көшесі:
тақ жағы №189-259, жұп жағы №228-278;
Райымбек батыр көшесі:
тақ жағы №65-85, жұп жағы №92-98;
Домалақ ана көшесі:
тақ жағы №229-285, жұп жағы №264-332;
Отырар көшесі:
тақ жағы №131-185, жұп жағы №186-240;
Тұрар Рысқұлов көшесі:
тақ жағы №183-251, жұп жағы № 200-252;
Майқы би көшесі:
тақ жағы № 97-105, жұп жағы №102-146;
Әл-Фараби бұрылысы:
№1-9; Жеңістің 40 жылдығы көшесі: тақ жағы №55-145, жұп жағы №84-134;
Нығмет Сауранбаев көшесі:
тақ жағы №53-83, жұп жағы №98-154.
23.
№ 240
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Ольга Волкова көшесі № 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Дінмұхамед Қонаев атындағы № 1 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Қордай ауылы:

четная сторона №85-153, нечетная сторона №124-216;
улица Анырахай:
от дома № 1 до конца;
улица Отеген батыра:
четная сторона №1-115, нечетная сторона №2-102;
улица Айтеке би:
от дома №1 до конца;
улица Байдибек би:
четная сторона №73-111, нечетная сторона №80-112;
улица Аль-Фараби:
четная сторона №99-187, нечетная сторона №132-226;
улица Отырара:
четная сторона № 65-129, нечетная сторона № 88-184 ;
улица Гарышкерлер:
от дома №1 до конца;
улица Турар Рыскулова: четная сторона № 89-181, нечетная сторона № 98-186;
улица Майкы би:
четная сторона № 49-95, нечетная сторона № 48-100;
переулок Шыгыс:
от дома №1 до конца;
улица Абылай хана:
четная сторона № 245-311, нечетная сторона № 128-188;
улица Алиби Жангелдина: четная сторона №1-43, нечетная сторона №2-18;
улица Амангелди Иманов: №2-28;
улица Женистин 40 жылдыгы:
четная сторона №33-53, нечетная сторона №56-82;
улица Ныгмет Сауранбаева: четная сторона №27-51, нечетная сторона №66-96;
улица Жолбарыс Батыра: четная сторона от дома №17 до конца, нечетная сторона от дома №6 до конца;
улица Шокан Уалиханова: четная сторона №1-27;
улица Талгат Бигелдинова: четная сторона №19-27;
улица Райымбек батыра: четная сторона №49-63, нечетная сторона №76-90.
22.
№ 239
Кордайский район, село Кордай улица Жибек жолы №201, здания коммунального государственного казенного предприятие "Районный дом культуры и историко-краеведческий музей" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
село Кордай: улица Жибек жолы: четная сторона №155-201, нечетная сторона № 220-280;
переулок улицы Толе би:
от дома №1 до конца;
улица Толе би:
четная сторона №31-121, нечетная сторона №74-160;
улица Жамбыла:
четная сторона №5-109, нечетная сторона №2-108;
улица Ногайбай би:
четная сторона № 1-87, нечетная сторона № 2-104;
улица Жибек жолы:
четная сторона №155-201, нечетная сторона №220-280;
улица Байдибек би:
четная сторона №113-149, нечетная сторона №114-160;
улица Аль-Фараби:
четная сторона №189-259, нечетная сторона №228-278;
улица Райымбек батыра: четная сторона №65-85, нечетная сторона №92-98;
улица Домалак ана:
четная сторона №229-285, нечетная сторона №264-332;
улица Отырара:
четная сторона №131-185, нечетная сторона №186-240;
улица Турар Рыскулова: четная сторона №183-251, нечетная сторона № 200-252;
улица Майкы би:
четная сторона № 97-105, нечетная сторона №102-146;
переулок Аль-Фараби:
от дома №1 до дома №9;
улица Женистин 40 жылдыгы:
четная сторона №55-145, нечетная сторона №84-134;
улица Ныгмет Сауранбаева: четная сторона №53-83, нечетная сторона №98-154.
23.
№ 240
Кордайский район, село Кордай улица Динмухамед Конаева №1, здание "Коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1 имени Динмухамеда Конаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Кордай:

Батыс ықшам ауданындағы көп қабатты үйлер: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 16;
Бөлтірік би көшесі:
тақ жағы №67 үйден соңына дейін, жұп жағы №2-66;
Төле би көшесі:
тақ жағы № 15 -29, жұп жағы № 60-72;
Жәмилә Шурина көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Кенесары хан көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Жеңістің 50 жылдығы көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шу көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Дінмұхамед Қонаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Мәншүк Мәметова көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Молдарахым Әлімбаев көшесі: тақ жағы №1-59;
Қазыбек би көшесі:
тақ жағы №1-13, жұп жағы №2-16.
24.
№ 241
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі №300, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Балжан Бөлтірікова атындағы № 4 мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қордай ауылы:
Қарасай батыр көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қордай көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Тараз көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Молдарахым Әлімбаев көшесі: жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Нығмет Сауранбаев көшесі:
тақ жағы №85-139, жұп жағы №156-208;
Жеңістің 40 жылдығы көшесі:
тақ жағы №147-207, жұп жағы №136-184;
Санатбай Бегалиев көшесі: №1 үйден соңына дейін;
Жібек жолы көшесі:
тақ жағы № 203-271, жұп жағы № 282-332;
Бәйдібек би көшесі:
тақ жағы №151-193, жұп жағы №162-204;
Райымбек батыр көшесі:
тақ жағы №87-129, жұп жағы №100-124;
Домалақ ана көшесі:
тақ жағы №287-357, жұп жағы №334-404;
Майқы би көшесі:
тақ жағы №107-123, жұп жағы №148-164;
Юрий Гагарин көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Әл-Фараби көшесі:
тақ жағы №261-307, жұп жағы №278-334;
Қазыбек би көшесі:
тақ жағы №15-115, жұп жағы №18-106.
25.
№ 242
Қордай ауданы, Әлжан ана ауылы, Қалдыбай Абдуллин көшесі №22, "№23 Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Әлжан ана ауылы:
Балжан Бөлтірікова көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Абай Құнанбаев көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Александр Пушкин көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Иван Мичурина көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Жамбыл Жабаев көшесі:
тақ жағы №1/1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2/1 үйден соңына дейін;
Төле би көшесі:
тақ жағы №1/1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2/1 үйден соңына дейін;
Қалдыбай Абдуллин көшесі:
тақ жағы №1/А үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Қалдыбай Абдуллина көшесінің қиылысы көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Нұрақ Тлеубай көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Шығыс көшесі:

многоэтажные дома микрорайона "Батыс": №1, 2, 3, 4, 5, 6, 16;
улица Болтирик би: четная сторона от дома №67 до конца, нечетная сторона №2-66;
улица Толе би:
четная сторона №15 -29, нечетная сторона №60-72;
улица Жамила Шурина:
от дома №1 до конца;
улица Кайрат Рыскулбеков: от дома №1 до конца;
улица Кенесары хана:
от дома №1 до конца;
улица Женистин 50 жылдыгы:
от дома №1 до конца;
улица Шу:
от дома №1 до конца;
улица Динмухамед Конаева: от дома №1 до конца;
улица Маншук Маметовой: от дома №1 до конца;
улица Молдарахым Алимбаев:
четная сторона №1-59;
улица Казыбек би:
четная сторона №1-13, нечетная сторона №2-16.
24.
№ 241
Кордайский район, село Кордай улица Жибек долы №300, здание "Коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №4 имени Балжан Больтриковой отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Кордай:
улица Карасай батыра: от дома №1 до конца;
улица Кордай:
от дома №1 до конца;
улица Тараз:
от дома №1 до конца;
улица Молдарахым Алимбаева:
нечетная сторона от дома №2 до конца;
улица Ныгмет Сауранбаева четная сторона №85-139, нечетная сторона №156-208;
улица Женистин 40 жылдыгы:
четная сторона №147-207, нечетная сторона №136-184;
улица Санатбай Бигалиева от дома №1 до конца;
улица Жибек жолы:
четная сторона № 203-271, нечетная сторона № 282-332;
улица Байдибек би:
четная сторона №151-193, нечетная сторона №162-204;
улица Райымбек батыра: четная сторона №87-129, нечетная сторона №100-124;
улица Домалак ана:
четная сторона №287-357, нечетная сторона №334-404;
улица Майкы би:
четная сторона №107-123, нечетная сторона №148-164;
улица Юрий Гагарина:
от дома №1 до конца;
улица Аль-Фараби:
четная сторона №261-307, нечетная сторона №278-334;
улица Казыбек би:
четная сторона №15-115, нечетная сторона №18-106.
25.
№ 242
Кордайский район, село Альжан ана, улица Калдыбай Абдуллина №22, здание "Коммунального государственного учреждения "Средняя школа №23 имени Турара Рыскулова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Альжан ана: улица Балжан Болтириковой: четная сторона от дома №2 до конца, нечетная сторона от дома №1 до конца;
улица Абай Кунанбаева: четная сторона от дома №2 до конца, нечетная сторона от дома №1 до конца;
улица Александр Пушкина: четная сторона от дома №2 до конца, нечетная сторона от дома №1 до конца;
улица Иван Мичурина четная сторона от дома №2 до конца, нечетная сторона от дома №1 до конца;
улица Жамбыл Жабаева: четная сторона от дома №2/1 до конца, нечетная сторона от дома №1/1 до конца;
улица Толе би:
четная сторона от дома №2/1 до конца, нечетная сторона от дома №1/1 до конца;
улица Калдыбай Абдуллина: четная сторона от дома №2 до конца, нечетная сторона от дома №1А до конца;
переулок улицы Калдыбай Абдуллина:
четная сторона от дома №2 до конца, нечетная сторона от дома №1 до конца;
улица Нурак Тлеубай: четная сторона от дома №2 до конца, нечетная сторона от дома №1 до конца;
улица Шыгыс:

№1/1 үйден соңына дейін.
26.
№ 243
Қордай ауданы, Степное ауылы, Білім көшесі № 17, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №24 Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Степное ауылы
27.
№ 244
Қордай ауданы, Арал ауылы, Орыч Бабақчиев көшесі №25 А, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Санжар Асфендияров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Арал ауылы
28.
№ 245
Қордай ауданы, Қалғұты ауылы, Оңтүстік көшесі 31 А, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "№52 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қалғұты ауылы
29.
№ 246
Қордай ауданы, Жамбыл ауылы, Көгершін көшесі №3, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жамбыл ауылдық мәдениет үйі мекемесінің ғимараты
Жамбыл ауылы
30.
№ 247
Қордай ауданы, Жаңатұрмыс ауылы, Абай көшесі № 20, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Жаңатұрмыс ауылы
31.
№ 249
Қордай ауданы, Бетқайнар ауылы, Жеңіс көшесі № 110, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданы білім бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы №27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бетқайнар ауылы:
Қожантаев көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Ғ.Мұратбаев көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Абай көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Лукьянов көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Көпбай көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Мереке көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Әшім көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Жетісу көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Көл көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Байғабат көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Төле би көшесі:
№1 ден 20-ға дейін
Есманбет көшесі:
№ 1-ден 15 дейін.
32.
№ 250
Қордай ауданы, Соғанды ауылы, Мамбеталы көшесі № 45, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Мұқағали Мақатаев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Соғанды ауылы
33.
№ 251
Қордай ауданы, Беріктас ауылы, Тұрар Сақалов көшесі №5, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "№ 28 Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Беріктас ауылы
34.
№ 252
Қордай ауданы, Қақпатас ауылы, Сапарбай Мейрман көшесі №40, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Мұстафа Шоқай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қақпатас ауылы
35.
№ 253
Қордай ауданы, Сарыбұлақ ауылы, Гагарин көшесі №14, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Қайрат Рысқұлбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сарыбұлақ ауылы
36.
№ 254
Қордай ауданы, Қайнар ауылы, Мектеп көшесі № 1 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Владимир Маяковский атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайнар ауылы
37.
№ 255

от дома №1/1 до концы.
26.
№ 243
Кордайский район, село Степное, улица Билим, №17 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №24 имени Мухтара Ауэзова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Степное
27.
№ 244
Кордайский район, село Арал, улица Орыч Бабакчиева №25 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Санжара Асфендиярова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Арал
28.
№ 245
Кордайский район, село Калгуты, Кордайский район, село Калгуты, улица Онтустик №31 А, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №52 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Калгуты
29.
№ 246
Кордайский район, село Жамбыл, улица Когершин №3, здание Жамбылского сельского дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры и историко-краеведческий музей" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области".
село Жамбыл
30.
№ 247
Кордайский район, село Жанатурмыс, улица Абай №20, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шакарима отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
село Жанатурмыс
31.
№ 249
Кордайский район, село Беткайнар, улица Женис № 110, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №27 имени Ыбырая Алтынсарина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Беткайнар:
улица Кожантаева: от дома № 1 до конца;
улица Г.Муратбаева:
от дома № 1 до конца;
улица Абая:
от дома № 1 до конца;
улица Лукьянова:
от дома № 1 до конца;
улица Копбай:
от дома № 1 до конца;
улица Мереке:
от дома № 1 до конца;
улица Ашим:
от дома № 1 до конца;
улица Жетису:
от дома № 1 до конца;
улица Кол:
от дома № 1 до конца;
улица Байгабат:
от дома № 1 до конца;
улица Толе би:
от дома №1 до дома №20;
улица Есманбет:
от № 1 до дома №15.
32.
№ 250
Кордайский район, село Соганды, улица Мамбеталы №45, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Мукагали Макатаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Соганды
33.
№ 251
Кордайский район, село Бериктас,улица Турар Сакалова №5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 28 имени Шокана Уалиханова" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области.
село Бериктас
34.
№ 252
Кордайский район, село Какпатас, улица Сапарбай Мейрман №40, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мустафы Шокая" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
село Какпатас
35.
№ 253
Кордайский район, село Сарыбулак, улица Гагарин №14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кайрата Рыскулбекова" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
село Сарыбулак
36.
№ 254
Кордайский район, село Кайнар, улица Мектеп № 1 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Владимира Маяковского" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области.
село Кайнар
37.
№ 255

Қордай ауданы, Ноғайбай ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №35 Роза Құнақова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ноғайбай ауылы
38.
№ 256
Қордай ауданы, Шарбақты ауылы, Ноғайбай би көшесі №30, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Нығмет Сауранбаев атындағы №36 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шарбақты ауылы
39.
№ 257
Қордай ауданы, Алға ауылы, Желеу Алдабергенов көшесі №64, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "№34 Мамбет Смағұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Алға, Көкадыр, Мұзбел ауылдары
40.
№ 259
Қордай ауданы, Кенен ауылы, Кенен көшесі №21, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Кенен ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кенен ауылы
41.
№ 260
Қордай ауданы, Үлкен-Сұлутөр ауылы, Жылыбаев көшесі №5, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Үлкен-Сұлутөр ауылдық мәдениет үйі мекемесінің ғимараты
Үлкен-Сұлутөр ауылы
42.
№ 261
Қордай ауданы, Сұлутөр ауылы, Мектеп көшесі №1, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Талғат Бигелдинов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сұлутөр ауылы.
43.
№262
Қордай ауданы, Көктөбе ауылы, Мектеп көшесі №10, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Смағұл Сәдуақасұлы атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көктөбе ауылы.
44.
Қордай ауданы, Отар ауылы, Самал көшесі №2, "№41 Кенен Әзірбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Отар ауылы:
Самал көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Николай Белашов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Кенен Әзірбаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Юрий Гагарин көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Мәшкүрбек Аманжолов көшесі: №1 үйден соңына дейін;
Дінмұхамед Қонаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Бейсенжан Нұрланқұлов көшесі: №1 үйден соңына дейін;
Байғұтты Керімқұлов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Мадуар Жұмағұлов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Сабыржан Алабасов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ынтымақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ырыс көшесі:
№1 үйден соңына дейін.
әскери бөлімдер:
№21742 әскери бөлімі,
№97617 әскери бөлімі.
45.
№ 265
Қордай ауданы, Бел станциясы, Тәуелсіздік көшесі №1, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Оралхан Бөкей атындағы негізгі мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бел ауылы
46.
№ 266
Қордай ауданы, Гвардейский кенті, "Гвардейский горнизонының Офицерлер үйі" ғимараты
Гвардейский кенті

Кордайский район, село Ногайбай, улмца Б.Момышулы № 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 35 имени Розы Кунаковой" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
село Ногайбай
38.
№ 256
Кордайский район, село Шарбакты, улица Ногайбай би №30, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа №36 имени Ныгмет Сауранбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Шарбакты
39.
№ 257
Кордайский район, село Алга, улица Алдабергенова №1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №34 имени Мамбет Смагулов отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
сҰла Алга, Кокадыр, Музбель
40.
№ 259
Кордайский район, село Кенен, улица Кенен №21, здание коммунального государственного учреждения "Кененский сельский дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области.
село Кенен
41.
№ 260
Кордайский район, село Улкен-Сулутор, улица Жылыбаева №5, здание учреждения сельского Дома культуры села Улкен-Сулутор при Государственное коммунальное казенное предприятие "Кордайский районный историко-краеведческий музей" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района
село Улкен-Сулутор
42.
№ 261
Кордайский район, село Сулутор, улица Мектеп №1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Талгата Бигельдинова" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Сулутор
43.
№262
Кордайский район, село Коктобе, улица Мектеп №10, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Смагула Садуакасулы" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Коктобе
44.
Кордайский район, село Отар, улица Самал №2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №41 имени Кенена Азербаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Отар: улица Самал: от дома №1 до конца;
улица Николай Белашова: №1 до конца;
улица Кенен Азербаева: №1 до конца;
улица Юрий Гагарина:
№1 до конца; улица Машкурбек Аманжолова: от дома №1 до конца;
улица Динмухамед Конаева: от дома №1 до конца; улица Бейсенжан Нурланкулова: от дома №1 до конца;
улица Байгутты Керимкулова:
от дома№1 до конца;
улица Мадуар Жумагулова: №1 до конца;
улица Сабыржан Алабасова: от дома №1 до конца;
улица Ынтымак: от дома №1 до конца;
улица Ырыс: от дома №1 до конца;войнские части: войнская часть №21742, войнская часть №97617;
45
№ 265
Кордайский район, село Бел, улица Тауелсиздик №1, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Оралхана Бокея отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Бел
46
№ 266
Кордайский район, пгт.Гвардейский, здание "Дом офицеров Гвардейского горнизона"
пгт.Гвардейский

Гвардейский кентіндегі үйлер: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 48, 51, 66, 67, 68.
Офицерлік жатақханалар:
Әскери бөлім №75263, әскери бөлім №01098, әскери бөлім №63302, әскери бөлім №28123.
47.
№ 267
Қордай ауданы,
Гвардейсийк кенті, Заңғар көшесі № 8Б, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы № 43 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Гвардейский кенті
Гвардейсий кентіндегі үйлер: № 46, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61,62, 63.
Ноғайбай би көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Бауыржан Момышұлы көшесі: №1 үйден соңына дейін;
Заңғар көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Офицерлік жатақханалар:
әскери бөлім 15632, әскери бөлім 30212, әскери бөлім 21450, әскери бөлім 82796, №4-17/8, №2-10/111, №6–10/110, №7-10/82.
48.
№ 268
Қордай ауданы, Гвардейский кенті, "Әскери бөлімше клубы" ғимараты
Гвардейский кенті
49.
№474
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Байзаков көшесі № 23А, "№51 А.Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қордай ауылы:
Иса Байзақов тұйық көшесі:
№1А үйден соңына дейін;
Иса Байзақов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Жібек жолы көшесі:
тақ жағы №273-355, жұп жағы №334-426 ;
Нығмет Сауранбаев көшесі:
тақ жағы №141-183, жұп жағы №210-264 ;
Жеңістің 40 жылдығы көшесі:
тақ жағы № 209-279, жұп жағы №186-248;
Мұхтар Әуезов көшесі:
тақ жағы №1-11, жұп жағы №2-60;
Алмабек Жұмабеков көшесі: №2-18;
Балдаурен көшесі:
тақ жағы №9 үйден соңына дейін, жұп жағы №26 үйден соңына дейін;
Ыбырай Алтынсарин көшесі: №1-23;
Ерлан Шарипова көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Оразай Самаков көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Достық көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Райымбек батыр көшесі:
тақ жағы №131 үйден соңына дейін, жұп жағы №126 үйден соңына дейін;
Домалақ ана көшесі:
тақ жағы №359 үйден соңына дейін, жұп жағы №406 үйден соңына дейін;
Бәйдібек би көшесі:
тақ жағы №195 үйден соңына дейін, жұп жағы №206 үйден соңына дейін;
Николай Белашов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Әл- Фараби көшесі:
тақ жағы № 309 үйден соңына дейін, жұп жағы №336 үйден соңына дейін.
50.
№ 475
Қордай ауданы, Ауқатты ауылы, Наурыз № 2 А тұйық көшесі, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Ауқатты ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ауқатты ауылы:
Астана көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Әулиешоқы көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Мұхтар Әуезов көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Рысқұлов көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Шоқан Уәлиханов тұйық көшесі: № 1 үйден соңына дейін;
Жансай тұйық көшесі:

Дома в пгт.Гвардейский: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 48, 51, 66, 67, 68.
Общежития офицеров: войнская часть №75263, войнская часть №01098, войнская часть №63302, войнская часть №28123.
47
№ 267
Кордайский район, пгт.Гвардейский, улица Зангар № 8Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 43 имени Бауыржана Момышулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
пгт.Гвардейский
Дома №46, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61,62, 63.
улица Ногайбай би:
от дома №1 до конца;
улица Бауыржан Момышулы:
от дома №1 до конца;
улица Зангар:
от дома №1 до конца;
Общежития офицеров: войнская часть №15632, войнская часть №30212, войнская часть №21450, войнская часть №82796, №4-17/8, №2-10/111, №6–10/110, №7-10/82.
48
№ 268
Кордайский район, пгт.Гвардейский, здание "Клуб войнской части"
пгт.Гвардейский
49
№474
Кордайский район, село Кордай, улица Байзаков №23А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №51 имени А.Байтурсынова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Кордай:
переулок Иса Байзакова:
от дома № 1А до конца;
улица Иса Байзакова:
от дома №1 до конца;
улица Жибек жолы: нечетная сторона №273-355, четная сторона №334-426;
улица Ныгмет Сауранбаева: нечетная сторона №141-183, четная сторона №210-264;
улица Женистин 40 жылдыгы: нечетная сторона №209-279, четная сторона №186-248;
улица Мухтар Ауезова: нечетная сторона №1-11, четная сторона №2-60;
улица Алмабек Жумабекова:
№2-18;
улица Балдаурен: нечетная сторона от дома №9 до конца, четная сторона от дома №26 до конца;
улица Ыбырай Алтынсарина:
№1-23;
улица Ерлан Шарипова:
от дома №1 до конца;
улица Оразай Самакова:
от дома №1 до конца;
улица Достык:
от дома №1 до конца;
улица Райымбек батыра: нечетная сторона от дома №131 до конца;
четная сторона от дома №126 до конца;
улица Домалак ана: нечетная сторона от дома №359 до конца, четная сторона от дома №406 до конца;
улица Байдибек би: нечетная сторона от дома №195 до конца, четная сторона от дома №206 до конца;
улица Николай Белашова: от дома №1 до конца;
улица Аль-фараби:
нечетная сторона от дома № 309 до конца, четная сторона от дома №336 до конца.
50.
№ 475
Кордайский район, село Аукатты, улица Наурыз №2 А, здание коммунального государственного учреждения "Аухаттинский сельский Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
село Аукатты:
улица Астана:
от дома №1 до конца;
улица Аулиешокы:
от дома №1 до конца;
улица Мухтар Ауезова:
от дома №1 до конца;
улица Рыскулова:
от дома №1 до конца;
переулок улицы Шокан Уалиханова:
от дома №1 до конца;

тақ жағы № 9-19, жұп жағы № 8-18;
Ақжазық тұйық көшесі:
тақ жағы № 9 -19, жұп жағы № 2 -12;
Наурыз тұйық көшесі:
тақ жағы № 3-11, жұп жағы № 2-10 ;
Қалқағар тұйық көшесі:
тақ жағы № 15-25, жұп жағы №16-24;
Тереңсай тұйық көшесі:
тақ жағы № 13-17, жұп жағы № 26 – 36;
Қызылқия тұйық көшесі:
тақ жағы № 17-27, жұп жағы № 20-28;
Көккөзен тұйық көшесі:
тақ жағы № 11-17, жұп жағы № 18- 26 ;
Қылжыр тұйық көшесі:
тақ жағы № 15-23, жұп жағы № 18-26;
Арасан тұйық көшесі:
тақ жағы № 9 - 21, жұп жағы № 10 – 18;
Саялы тұйық көшесі:
тақ жағы № 9- 17, жұп жағы № 8 – 44.
51.
№476
Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі, №49 "А", "Жамбыл облысы білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің Әлия Молдағулова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сортөбе ауылы:
Щимар Дауров көшесі:
тақ жағы №39 – 99, жұп жағы №76А – 94;
Алтын Орда көшесі:
тақ жағы №109 – 155, жұп жағы №148 – 230А;
Баласағұн көшесі :
тақ жағы №1-21 үйден соңына дейін, жұп жағы №14-38 үйден соңына дейін;
Магазы Масанчи көшесі:
тақ жағы №1 – 43, жұп жағы №2 – 22;
Мұхаммед - Аюб Биянху көшесі: тақ жағы №33А – 101, жұп жағы №90 – 160;
Александр Пушкин көшесі:
тақ жағы №1-69, жұп жағы №2 – 84;
Лодан Парса көшесі:
тақ жағы №1 – 29, жұп жағы №2 – 24.
52.
№ 511
Қордай ауданы, Қарасу ауылы, Нұрлы жол көшесі №203 А, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қарасу ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы:
Нұрлы жол көшесі:
тақ жағы № 1-187, жұп жағы №2-210;
Кескентас көшесі:
тақ жағы № 1-45, жұп жағы №2-142;
Александр Пушкин көшесі:
тақ жағы № 1-77, жұп жағы №2-50;
Майбұлақ көшесі:
№ 1-ден соңына дейін;
Кемер көшесі:
№ 1-ден соңына дейін;
Еспе көшесі:
тақ жағы № 1-59, жұп жағы №2-60;
Бәйтерек көшесі:
№ 1- ден соңына дейін.
53.
№ 512
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі № 108, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қордай аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қордай ауылы:
Жібек жолы көшесі:
тақ жағы №1-83, жұп жағы №2-122;
Жолбарыс Батыр көшесі:
тақ жағы №1-15, жұп жағы №2-4;
Нығмет Сауранбаев көшесі:

переулок улицы Жансай: нечетная сторона № 9-19, четная сторона № 8-18;
переулок улицы Акжазык: нечетная сторона № 9 -19, четная сторона № 2 -12;
переулок улицы Наурыз: нечетная сторона № 3-11, четная сторона № 2-10;
переулок улицы Калкагар: нечетная сторона № 15-25, четная сторона №16-24;
переулок улицы Теренсай: нечетная сторона № 13-17, четная сторона № 26 – 36;
переулок улицы Кызылкия: нечетная сторона № 17-27, четная сторона № 20-28;
переулок улицы Коккозен: нечетная сторона № 11-17, четная сторона № 18- 26;
переулок улицы Кылжыр: нечетная сторона № 15-23, четная сторона № 18-26;
переулок улицы Арасан: нечетная сторона № 9 - 21, четная сторона № 10 – 18;
переулок улицы Саялы: нечетная сторона № 9- 17, четная сторона № 8 – 44.
51.
№476
Кордайский район, село Сортобе, улица Баласагун, №49 "А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алии Молдагуловой отдела образования по Кордайскому району Управления образования Жамбылской области"
село Сортобе:
улица Щимар Даурова: нечетная сторона №39 – 99, четная сторона №76А – 94;
улица Алтын Орда: нечетная сторона №109 – 155, четная сторона №148 – 230А;
улица Баласагун:
нечетная сторона №1-21, четная сторона №14-38;
улица Магазы Масанчи: нечетная сторона №1 – 43, четная сторона №2 – 22;
улица Мухаммед - Аюб Биянху:
нечетная сторона от дома №33А – 101, четная сторона №90 – 160;
улица Александр Пушкина: нечетная сторона №1 – 69, четная сторона №2 – 84;
улица Лодан Парса: нечетная сторона №1 – 29, четная №2 – 24.
52.
№ 511
Кордайский район, село Карасу ауылы, улица Нурлы жол №203 А, здание коммунального государственного учреждения "Карасуский сельский Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
село Карасу:
улица Нурлы жол:
нечетная сторона № 1-187, четная сторона №2-210;
улица Кескентас:
нечетная сторона № 1-45, четная сторона №2-142;
улица Александр Пушкина: нечетная сторона № 1-77, четная сторона №2-50;
улица Майбулак:
от дома № 1 до конца;
улица Кемер:
от дома №1 до конца;
улица Еспе:
нечетная сторона № 1-59, четная сторона №2-60;
улица Байтерек:
от дома №1 до конца.
53.
№ 512
Кордайский район, село Кордай ауылы, улица Жибек жолы № 108, здание государственного учреждения "Кордайская районная территориальная инспекция Жамбылской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
село Кордай:
улица Жибек жолы: нечетная сторона №1-83, четная сторона №2-122;
улица Жолбарыс Батыра: нечетная сторона №1-15, четная сторона №2-4;

тақ жағы №1-25, жұп жағы №2-64;
Жеңістің 40 жылдығы көшесі:
тақ жағы №1-31, жұп жағы №2-54;
Талғат Бигелдинов көшесі:
тақ жағы №1-17, жұп жағы №2-18;
Бәйдібек би көшесі:
тақ жағы №1-71, жұп жағы №2-78;
Әл-Фараби көшесі:
тақ жағы №1-97, жұп жағы №2-130;
Райымбек батыр көшесі:
тақ жағы №1-47, жұп жағы №2-74;
Надырбай Әйтеков көшесі:
тақ жағы №1-7, жұп жағы №2-6;
Александр Пушкин көшесі:
тақ жағы №1-21, жұп жағы №2-46;
Бейбарыс сұлтан көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Елім ай көшесі:
тақ жағы №69 үйден соңына дейін, жұп жағы №66 үйден соңына дейін;
Ардагерлер көшесі:
№35 үйден соңына дейін;
Көлтоған көшесі:
№ 21 үйден соңына дейін;
Ойшы Шынтасов көшесі:
тақ жағы №1-31, жұп жағы №2-30;
Ғабит Мүсрепов көшесі:
тақ жағы №1-15, жұп жағы №2-14.
54.
№ 513
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Шығыс ықшам ауданы 1А, Қордай ауданындағы "17 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қордай ауылы:
Болашақ ықшам ауданында - орналасқан барлық үйлер;
Шығыс ықшам ауданында - орналасқан барлық үйлер;
Кебекбай шешен көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Наурызбай батыр көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Мұхаммед Хайдар Дулати көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Болашақ көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Абылай хан көшесі:
тақ жағы №313-419, жұп жағы №190-310;
Әліби Жангелдин көшесі:
тақ жағы №45-103, жұп жағы
№20-70;
Ноғайбай би көшесі:
тақ жағы №89-125, жұп жағы №106-136;
Амангелді Иманов көшесі:
тақ жағы №9-31, жұп жағы №30-100;
Төле би көшесі:
тақ жағы №123-135, жұп жағы №162-186;
Өтеген батыр көшесі:
тақ жағы №117 соңына дейін, жұп жағы №104 үйден соңына дейін;
Өтеген батыр бұрылысы:
№ 1 үйден соңына дейін;
Сәмен батыр көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Бөгенбай батыр көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Қабанбай батыр көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Мәшһүр Жүсіп көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Халива Алтай көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Қожа Ахмет Яссауи көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін.
55.
№ 514
Қордай ауданы, Бетқайнар ауылы, Қазақстан көшесі №69 А, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бетқайнар ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Бетқайнар ауылы:
Қазақстан көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Тимошенко көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Жеңіс көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Қарасу көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Бригада көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Юрий Гагарин көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Есманбет көшесі:
№ 16 үйден соңына дейін;
Жүзім көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Юбилейная көшесі:
№ 1 үйден соңына дейін;
Төле би көшесі:
№21 соңына дейін

улица Ныгмет Сауранбаева: нечетная сторона №1-25, четная сторона №2-64;
улица Женистин 40 жылдыгы: нечетная сторона №1-31, четная сторона №2-54;
улица Талгат Бигелдинова: нечетная сторона №1-17, четная сторона №2-18;
улица Байдибек би:
нечетная сторона №1-71, четная сторона №2-78;
улица Аль-Фараби:
нечетная сторона №1-97, четная сторона №2-130;
улица Райымбек батыра: нечетная сторона №1-47, четная сторона №2-74;
улица Надырбай Айтекова: нечетная сторона №1-7, четная сторона №2-6;
улица Александр Пушкина: нечетная сторона №1-21, четная сторона №2-46;
улица Бейбарыс султан: от дома №1 до конца;
улица Елим ай:
нечетная сторона от дома №69 до конца, четная сторона от дома №66 до конца;
улица Ардагерлер:
от дома №35 до конца;
улица Колтоган: от дома №21 до конца;
улица Ойшы Шынтасова: нечетная сторона №1-31, четная сторона №2-30;
улица Габит Мусрепова: нечетная сторона №1-15, четная сторона №2-14.
54.
№ 513
Кордайский район, село Кордай, мкр. Шыгыс №1А, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа № 17 Кордайского района Управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
село Кордай:
микрорайон "Болашак" — все расположенные жилые дома;
микрорайон "Шыгыс" — все расположенные жилые дома;
улица Кебекбай шешен: от дома №1 до конца;
улица Наурызбай батыра: от дома №1 до конца;
улица Мухаммед Хайдар Дулати:
от дома № 1 до конца;
улица Болашак: от дома №1 до конца;
улица Абылай хана: нечетная сторона №313-419, четная сторона №190-310;
улица Алаби Жангелдина: нечетная сторона №45-103, четная сторона №20-70;
улица Ногайбай би: нечетная сторона №89-125, четная сторона №106-136;
улица Амангелди Иманова: нечетная сторона №9-31, четная сторона №30-100;
улица Толе би: нечетная сторона №123-135, четная сторона №162-186;
улица Отеген батыра: нечетная сторона от дома №117 до конца, четная сторона от дома №104 до конца;
Переулок Отеген батыра: от дома №1 до конца;
улица Самен батыра: от дома №1 до конца;
улица Богенбай батыра: от дома №1 до конца;
улица Кабанбай батыра: от дома №1 до конца;
улица Машхур Жусип: от дома №1 до конца;
улица Халива Алтай: от дома №1 до конца;
улица Кожа Ахмет Яссауи: от дома №1 до конца.
55.
№ 514
Кордайский район, село Беткайнар, улица Казакстан №69 А, здание коммунального государственного учреждения "Беткайнарский сельский дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
село Беткайнар:
улица Казакстана:
от дома №1 до конца;
улица Тимошенко:
от дома №1 до конца;
улица Женис:
от дома №1 до конца;
улица Карасу:
от дома №1 до конца;
улица Бригада:
от дома №1 до конца;
улица Юрий Гагарина:
от дома № 1 до конца;
улица Есманбета:
от дома №16 до конца;
улица Жузим:
от дома №1 до конца;
улица Юбилейная:
от дома №1 до конца;
улица Толе би:
от дома №21 до конца;

Өтеген көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7.
56.
№ 515
Қордай ауданы, Масанчи ауылы, Мәңгілік Ел көшесі, №21, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Әл-Фараби атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Масанчи ауылы:
Арасан көшесі: тақ жағы №27 үйден соңына дейін, жұп жағы №32 үйден соңына дейін;
Сайран көшесі: тақ жағы №37 үйден соңына дейін, жұп жағы №32 үйден соңына дейін;
Мәңгілік Ел көшесі: тақ жағы №53 үйден соңына дейін, жұп жағы №44 үйден соңына дейін;
Дінмұхамет Қонаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ванахун көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Түркістан көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Бірлік көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ардагерлер көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шапағат көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Александр Пушкин көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Ясир Шиваза көшесі:
тақ жағы №1-11, жұп жағы №2 - 8;
Болашақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Юрии Гагарин көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Мансуз Вонахуна көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Победа көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Максим Горький көшесі:
№1 үйден соңына дейін.
57.
№ 516
Қордай ауданы, Отар ауылы, Бейсехан Атамқұлов көшесі № 7 Б, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Отар ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты Отар ауылдық Мәдениет үйі.
Отар ауылы:
Бейсехан Атамқұлов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Нүке Төлесбай көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қуаныш Жекенов көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Жамбыл Жабаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Кебекбай Шешен көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Абай Құнанбаев көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Қопа көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Тұран көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Түрксіб көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Жарық көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Шырақ көшесі:
№1 үйден соңына дейін.
58.
№ 519
Қордай ауданы, Бәйтерек ауылы, Абай көшесі № 53 Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Ж.Молдағалиев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Бәйтерек ауылы
59.
№ 530
Қордай ауданы, Әлжан ана ауылы, Н.Тлеубай көшесі №34, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Әлжан ана ауылдық мәдениет үйі мекемесінің ғимараты
Әлжан ана ауылы:
Алматы көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Шығыс көшесі:
№1 үйден соңына дейін;
Амангелді Иманов көшесі: тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Бейбітшілік көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, тақ жұп №2 үйден соңына дейін;
Қордай көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Бәйдібек баба көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Кастек көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін;
Жәмилә Шурина көшесі:
тақ жағы №1 үйден соңына дейін, жұп жағы №2 үйден соңына дейін.

улица Отегена: № 2, 3, 4, 5, 6, 7.
56.
№ 515
Кордайский район, село Масанчи, улица Мангилик Ел, №21, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Аль-Фараби отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Масанчи:
улица Арасан:
нечетная сторона от дома №27 до конца, четная сторона от дома №32 до конца;
улица Сайран:
нечетная сторона от дома №37 до конца, четная сторона от дома №32 до конца;
улица Мангилик Ел: нечетная сторона от дома №53 до конца, четная сторона от дома №44 до конца;
улица Динмухамет Конаев: от дома №1 до конца;
улица Ванахун:
от дома №1 до конца;
улица Туркистан:
от дома №1 до конца;
улица Бирлик:
от дома №1 до конца;
улица Ардагерлер:
от дома №1 до конца;
улица Шапагат:
от дома №1 до конца;
улица Александр Пушкина: от дома №1 до конца;
улица Ясир Шиваза: нечетная сторона о №1-11, четная сторона №2 - 8;
улица Болашак:
№1 до конца;
улица Юрий Гагарина:
от дома №1 до конца;
улица Мансуз Вонахуна:
от дома №1 до конца;
улица Победа:
от дома №1 до конца;
улица Максим Горький:
от дома №1 до конца.
57.
№ 516
Кордайский район, село Отар, улица Бейсехана Атамкулова № 7 Б, здание коммунального государственного учреждения "Отарский сельский дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
село Отар:
улица Бейсехан Атамкулова: от дома №1 до конца;
улица Нуке Толесбай:
от дома №1 до конца;
улица Куаныш Жекенова:
от дома №1 до конца;
улица Жамбыл Жабаева:
от дома №1 до конца;
улица Кебекбай Шешена:
от дома №1 до конца;
улица Абай Кунанбаева:
от дома №1 до конца;
улица Копа:
от дома
№1 до конца;
улица Туран:
от дома №1 до конца;
улица Турксиб:
от дома №1 до конца;
улица Жарык:
от дома №1 до конца;
улица Шырак:
от дома №1 до конца.
58.
№ 519
Кордайский район, село Байтерек, улица Абая № 53 Б, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Ж. Молдагалиева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
село Байтерек
59.
№ 530
Кордайский район, село Альжан ана, улица Н.Тлеубай №34, "Сельский дом культуры села Альжан ана государственного коммунального казҰнного предприятия "Районный дом культуры и историко-краеведческий музей отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района"
село Альжан ана:
улица Алматы:
нечетная сторона от дома №1 до конца, четная сторона от дома №2 до конца;
улица Шыгыс:
от дома №1 до конца;
улица Амангелди Иманов: нечетная сторона от дома №1 до конца, четная сторона от дома №2 до конца;
улица Бейбитшилик: нечетная сторона от дома №1 до конца, четная сторона от дома №2 до конца;
улица Кордай:
нечетная сторона от дома №1 до конца, четная сторона от дома дома №2 до конца;
улица Байдибек баба: нечетная сторона от дома от дома №1 до конца, четная сторона от дома №2 до конца;
улица Кастек:
нечетная сторона от дома №1 до конца, четная сторона от дома от дома №2 до конца;
улица Жамиля Шурина: нечетная сторона от дома №1 до конца, четная сторона от дома №2 до конца.