"Байзақ ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Байзақ ауданы әкімінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 5 мамырдағы № 3 қаулысы
Байзақ ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байзақ ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Байзақ ауданы әкімінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 213326 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес № 139, № 468 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын;
жаңадан ашылған № 529 сайлау учаскесі осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Құрмановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байзақ ауданының әкімі О. Баккараев
"КЕЛІСІЛДІ"
Байзақ аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы
Байзақ ауданының әкімінің
2026 жылғы 5 мамырдағы
№ 3 шешіміне 1 қосымшасы
"Байзақ ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Байзақ ауданы әкімінің 2025 жылғы 27 маусымдағы №1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
№139 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Бурыл ауылы, Құмжота көшесі №38/2, Бурыл орта мектебі.
Шекаралары: Бурыл ауылы.
3иябек Палуанов көшесі:
Тақ: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101,1 03, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117/а, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46/а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110/а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Бейбітшілік көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103/1.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134.
Дінмұхаммед Қонаев көшесі

О внесении изменений и дополнений в решение акима Байзакского района от 27 июня 2025 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Байзакском районе"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 5 мая 2026 года № 3
Аким Байзакского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Байзакского района "Об образовании избирательных участков в Байзакском районе" от 27 июня 2025 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 213326) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному решению избирательные участки № 139, № 468 изложить в новой редакции;
дополнить вновь образованным избирательным участком № 529 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Байзакского района Курманова А.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Байзакского района Баккараев О.
"СОГЛАСОВАНО"
Байзакская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение 1 к решению № 3
акима Байзакского района
от 5 мая 2026 года
О внесении изменений и дополнений в решение акима Байзакского района от 27 июня 2025 года №1 "Об образовании избирательных участков в Байзакском районе"
№139 избирательный участок.
Место расположения: село Бурыл, улица Кумжота №38/2, средняя школа Бурыл.
Границы: село Бурыл
Улица 3иябека Палуанова.
Нечетное: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101,1 03, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117/а, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46/а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110/а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Улица Бейбитшилик.
Нечетное: 1, 1/а, 1/б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103/1.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134.
Улица Динмухаммеда Конаева.

1, 1/а, 1/б, 1/г, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 25/а, 25/г, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/а, 41, 41/а, 41/б, 43, 43/а, 45, 47, 49, 49/а, 51/1, 53/а, 53/1, 53/2, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97/а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133/1, 131/а, 133, 133/а, 133/б, 137 .
Жастар көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 17/б, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Жұп: 2, 2/а, 2/в, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 35, 112.
Өмірзақ Каримов көшесі
1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 19, 21, 29.
Тұрар Рысқұлов тұйығы
Тақ: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Құмжота көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 43, 45, 49, 51, 115/1, 167.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 36/а, 38, 38/1, 40/а, 42, 46/1, 44/а, 46/а, 46, 48, 50/а, 52/б, 56, 58, 60, 62.
Орналасқан жері: Бурыл ауылы, 9-мамыр көшесі №13в, ауылдық клуб.
Шекаралары: Бурыл ауылы
Белқожа көшесі
Тақ:1, 1/а, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 15/1, 17, 17/г, 17/1, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 51/а, 53, 55, 57, 59, 59/а, 61, 61/а, 63, 65, 65/а, 67, 69, 71, 73, 77, 83/б, 85/а.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 6/б, 8, 10, 12, 14, 14/а, 16, 18/а, 20/а, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 110/а, 114, 122, 120/1.
Дегенбай Ағыбай көшесі
Тақ: 1, 3/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 17/1, 17/3, 17/4, 19, 21, 25, 29, 30, 33, 37, 73.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/а, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.
Асим Хамдиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/а, 17/б, 17.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 10.
Сейдуалы Зауырбекұлы көшесі
Тақ:1, 1/а, 3/в, 5/г, 5, 5/в, 7, 7/а, 9, 13/а, 13, 15, 15/1, 17, 19, 19/а, 19/б, 21, 23, 23/а, 25, 25/б, 25/г, 25/а, 25/е, 29, 31, 33, 35, 39.
Жұп: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/в, 4, 4/а, 6/г, 6, 8, 8/а, 10, 10/а, 10/б, 10/1, 12/а, 14, 16/б, 16/а, 16, 18, 18/а, 20/а, 20, 20/в, 22, 24, 24/г, 26, 26/а, 28, 30, 32, 32/б, 34/а, 34/б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 80
9 мамыр көшесі:

Нечетное: 1, 1/а, 1/б, 1/г, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 25/а, 25/г, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/а, 41, 41/а, 41/б, 43, 43/а, 45, 47, 49, 49/а, 51/1, 53/а, 53/1, 53/2, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97/а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133/1, 131/а, 133, 133/а, 133/б, 137 .
Улица Жастар.
Нечетное: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 17/б, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Четное: 2, 2/а, 2/в, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 35, 112.
Улица У.Каримова.
Нечетное: 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 19, 21, 29.
Тупик Турара Рыскулова.
Нечетное: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Кумжота.
Нечетное: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 43, 45, 49, 51, 115/1, 167.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 36/а, 38, 38/1, 40/а, 42, 46/1, 44/а, 46/а, 46, 48, 50/а, 52/б, 56, 58, 60, 62.
№468 избирательный участок.
Место расположения: село Бурыл, улица 9-мамыр №13в, сельский клуб.
Границы: село Бурыл
Улица: Белкожа.
Нечетное: 1, 1/а, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 15/1, 17, 17/г, 17/1, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 51/а, 53, 55, 57, 59, 59/а, 61, 61/а, 63, 65, 65/а, 67, 69, 71, 73, 77, 83/б, 85/а.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 6/б, 8, 10, 12, 14, 14/а, 16, 18/а, 20/а, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 110/а, 114, 122, 120/1.
Улица Дегенбая Агыбая.
Нечетное: 1, 3/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 17/1, 17/3, 17/4, 19, 21, 25, 29, 30, 33, 37, 73.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/а, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.
Улица Асима Хамдиева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/а, 17/б, 17.
Четное: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 10.
Улица Сейдуалы Зауырбекулы.
Нечетное: 1, 1/а, 3/в, 5/г, 5, 5/в, 7, 7/а, 9, 13/а, 13, 15, 15/1, 17, 19, 19/а, 19/б, 21, 23, 23/а, 25, 25/б, 25/г, 25/а, 25/е, 29, 31, 33, 35, 39.
Четное: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/в, 4, 4/а, 6/г, 6, 8, 8/а, 10, 10/а, 10/б, 10/1, 12/а, 14, 16/б, 16/а, 16, 18, 18/а, 20/а, 20, 20/в, 22, 24, 24/г, 26, 26/а, 28, 30, 32, 32/б, 34/а, 34/б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 80.
Улица 9 Мамыр.

Тақ: 1, 1/а, 1/б 1/в, 3, 5, 7/а, 7/2, 9/б, 9/1, 9/2, 11, 11/а, 11/б, 11/в, 11/д, 13, 13/а, 13/б, 13/1, 13/2, 15/а, 15/б, 15/в, 17, 19, 21, 23, 23/б, 25, 25/а, 25/б, 25/в, 25/г, 27, 27/а, 27/б, 29/3, 31, 31/1, 37, 43, 45, 47/б, 49, 49/а, 61, 63, 63/а, 65, 67, 67/в, 67/а, 69, 69/а, 71, 73/а, 77, 87, 91, 297.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6/а, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 12/а, 12/1, 14/а, 14/б, 18, 20, 22, 24/а, 24, 28, 28/1, 32, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 46, 60, 64/а, 64/1, 66/а, 66/б, 66/в, 66/5, 68, 68/а, 68/б, 70, 70/в, 78, 100, 296, 300.
Жаңбыршы көшесі
Тақ:1, 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97.
Жұп: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112
Бауыржан Момышұлы көшесі:
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Амангелді көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/а, 61, 63, 65/1, 65/2, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120.
Дінмұхаммед Қонаев көшесі
2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 42, 42/а, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/а, 86, 88, 90, 92, 94, 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112.
Өмірзақ Каримов көшесі
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 1812, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Байзақ ауданының әкімінің
2026 жылғы 5 мамырдағы
№ 3 шешіміне 2 қосымшасы
№529 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бурыл ауылы, 027 есеп кварталы, №6 орта мектебі
Шекаралары: Бурыл ауылы.
Байзақ Датқа көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/у, 1/б, 3/в, 3/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 5/1, 5/а, 5/д/2, 5/д/5, 7/б, 7, 9/е, 9, 11, 15, 17, 19, 19/а, 19/б, 19/в, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27/б, 27, 29/б, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31, 31/а, 31/1, 33/а, 33/б, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 35/1, 35/б, 35/в, 37, 37/1, 37/а, 37/б, 37/в, 39, 39/1, 39/б, 39/в, 41/а, 41/б, 41, 43/а, 43/г, 43/1, 43/2, 45, 45/а, 47, 49, 51, 51/1, 51/в, 53, 55, 57, 57/2, 57/а, 59, 59/1, 59/а, 59/б, 61, 61/а, 63, 63/1, 63/б, 65, 65/2, 67, 69, 69/1, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77/а, 77, 79, 79/4, 81, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/б, 87/а, 87/б, 87/1, 87/2, 87/4, 89, 89/1, 89/а, 91, 91/а, 93, 95/в, 95, 95/1, 97, 97/1, 101/а, 101, 101/1, 103, 103/1, 105, 105/1, 105/б, 107, 107/1, 109, 109/1, 111, 111/1, 113, 113/а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127/а, 127, 129, 131/а, 131, 131/1, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153.

Нечетное: 1, 1/а, 1/б 1/в, 3, 5, 7/а, 7/2, 9/б, 9/1, 9/2, 11, 11/а, 11/б, 11/в, 11/д, 13, 13/а, 13/б, 13/1, 13/2, 15/а, 15/б, 15/в, 17, 19, 21, 23, 23/б, 25, 25/а, 25/б, 25/в, 25/г, 27, 27/а, 27/б, 29/3, 31, 31/1, 37, 43, 45, 47/б, 49, 49/а, 61, 63, 63/а, 65, 67, 67/в, 67/а, 69, 69/а, 71, 73/а, 77, 87, 91, 297.
Четное: 2, 2/а, 4, 6/а, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 12/а, 12/1, 14/а, 14/б, 18, 20, 22, 24/а, 24, 28, 28/1, 32, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 46, 60, 64/а, 64/1, 66/а, 66/б, 66/в, 66/5, 68, 68/а, 68/б, 70, 70/в, 78, 100, 296, 300.
Улица Жанбыршы.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97.
Четное: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112
Улица Бауыржана Момышулы.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Улица Амангелды.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/а, 61, 63, 65/1, 65/2, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120.
Улица Динмухаммеда Конаева.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 42, 42/а, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/а, 86, 88, 90, 92, 94, 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112.
Улица Омирзака Каримова.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 1812, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Приложение 2 к решению № 3
акима Байзакского района
от 5 мая 2026 года
Избирательный участок №529
Место расположения: село Бурыл, учетный квартал 027, средняя школа №6
Границы: село Бурыл.
Улица Байзак Датка.
Нечетное: 1, 1/а, 1/у, 1/б, 3/в, 3/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 5/1, 5/а, 5/д/2, 5/д/5, 7/б, 7, 9/е, 9, 11, 15, 17, 19, 19/а, 19/б, 19/в, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27/б, 27, 29/б, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31, 31/а, 31/1, 33/а, 33/б, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 35/1, 35/б, 35/в, 37, 37/1, 37/а, 37/б, 37/в, 39, 39/1, 39/б, 39/в, 41/а, 41/б, 41, 43/а, 43/г, 43/1, 43/2, 45, 45/а, 47, 49, 51, 51/1, 51/в, 53, 55, 57, 57/2, 57/а, 59, 59/1, 59/а, 59/б, 61, 61/а, 63, 63/1, 63/б, 65, 65/2, 67, 69, 69/1, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77/а, 77, 79, 79/4, 81, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/б, 87/а, 87/б, 87/1, 87/2, 87/4, 89, 89/1, 89/а, 91, 91/а, 93, 95/в, 95, 95/1, 97, 97/1, 101/а, 101, 101/1, 103, 103/1, 105, 105/1, 105/б, 107, 107/1, 109, 109/1, 111, 111/1, 113, 113/а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127/а, 127, 129, 131/а, 131, 131/1, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153.

Жұп: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/д, 2/е, 4/а, 4/б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/а, 6/б, 8, 8/а, 8/г, 10/б, 10/1, 10/2, 12/а, 12, 14/а, 14, 16, 16/а, 18, 20/а, 20, 22, 24/а, 24, 26, 28/а, 28, 28/1, 30/а, 30, 32, 32/а, 32/б, 34, 34/а, 34/б, 34/2, 36, 36/в, 36/а, 38, 38/а, 38/1, 38/2, 38/в, 40/а, 40/в, 40, 42, 42/б, 42/а, 44/а, 44, 46/д, 46, 48/а, 48, 48/1,48/4, 50, 50/2, 50/в, 50/б, 52, 52/а, 54, 56/а, 56, 56/1, 58/а, 58/б, 58, 58/1, 60, 62/б, 62, 62/а, 64/в, 64, 64/1, 66, 66/в, 70, 72, 74/а, 74/б, 74, 76, 76/а, 80, 82, 84/а, 86, 86/д, 86/г, 86/б, 86/в, 88/1, 88/2, 88/3, 88/б, 90, 90/а, 92, 92/б, 92/а, 94, 94/1, 96, 100, 102, 104, 106, 112, 172.
"Көктем" иіні
Тақ: 1/а, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/а, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35/а, 35/б, 35/в, 35, 37/а, 37, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55, 63, 65, 65/а, 65/б, 65/г, 69, 69/а, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 103, 105/а, 109, 113, 117, 123, 125, 125/а, 129, 135, 145.
Жұп: 2, 8/а, 12, 14, 14/а, 18, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 38/а, 42, 42/1, 44, 44/а, 44/б, 46, 46/а, 48, 50, 52, 52/1, 58, 58/1, 58/а, 58/б, 64, 66/1, 66/а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86/а, 88, 90, 92, 92/а, 94, 100, 100/1, 106, 106/а, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 124, 126, 128, 132, 140, 140/1, 140/4, 140/в, 140/д, 144.
"Арай" иіні
Тақ: 1, 5, 9, 11, 15, 17, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 37/а, 41, 47/а, 49, 59, 63/б, 63, 65, 67, 69/а, 69, 71, 77/1, 85, 87/б, 89, 89/а, 91, 91/а, 93, 93/а, 97/а, 97, 103, 107, 109, 111, 113/а, 117/а, 119, 123, 125, 127/а, 127, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163/а, 171, 173, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195/а, 197, 199, 201, 203, 217, 219, 221/а, 241/а, 241, 241/2, 243, 245, 247, 251/1, 253, 255, 259, 261, 263/а, 263, 271/1, 285, 287/б, 291, 293, 299, 303/а, 305/б, 305, 307.
Жұп: 4, 6, 6/а, 8, 10, 14/а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 44, 48/а, 48, 50, 52, 62, 66, 68, 70, 72, 76/1, 76/2, 78/а, 84, 86, 88/1, 90/а, 90/в, 94, 96/б, 96/а, 98, 98/а, 102, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 152, 156, 158, 160, 172, 174, 176, 180, 186, 190, 192, 196, 196/а, 200, 202, 204/б, 210, 212, 216, 248, 252, 254, 256, 258/а, 264, 268, 272, 274, 276/а, 280/а, 292, 294, 308.

Четное: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/д, 2/е, 4/а, 4/б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/а, 6/б, 8, 8/а, 8/г, 10/б, 10/1, 10/2, 12/а, 12, 14/а, 14, 16, 16/а, 18, 20/а, 20, 22, 24/а, 24, 26, 28/а, 28, 28/1, 30/а, 30, 32, 32/а, 32/б, 34, 34/а, 34/б, 34/2, 36, 36/в, 36/а, 38, 38/а, 38/1, 38/2, 38/в, 40/а, 40/в, 40, 42, 42/б, 42/а, 44/а, 44, 46/д, 46, 48/а, 48, 48/1,48/4, 50, 50/2, 50/в, 50/б, 52, 52/а, 54, 56/а, 56, 56/1, 58/а, 58/б, 58, 58/1, 60, 62/б, 62, 62/а, 64/в, 64, 64/1, 66, 66/в, 70, 72, 74/а, 74/б, 74, 76, 76/а, 80, 82, 84/а, 86, 86/д, 86/г, 86/б, 86/в, 88/1, 88/2, 88/3, 88/б, 90, 90/а, 92, 92/б, 92/а, 94, 94/1, 96, 100, 102, 104, 106, 112, 172.
Массив "Коктем".
Нечетное: 1/а, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/а, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35/а, 35/б, 35/в, 35, 37/а, 37, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55, 63, 65, 65/а, 65/б, 65/г, 69, 69/а, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 103, 105/а, 109, 113, 117, 123, 125, 125/а, 129, 135, 145.
Четное: 2, 8/а, 12, 14, 14/а, 18, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 38/а, 42, 42/1, 44, 44/а, 44/б, 46, 46/а, 48, 50, 52, 52/1, 58, 58/1, 58/а, 58/б, 64, 66/1, 66/а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86/а, 88, 90, 92, 92/а, 94, 100, 100/1, 106, 106/а, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 124, 126, 128, 132, 140, 140/1, 140/4, 140/в, 140/д, 144.
Массив "Арай".
Нечетное: 1, 5, 9, 11, 15, 17, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 37/а, 41, 47/а, 49, 59, 63/б, 63, 65, 67, 69/а, 69, 71, 77/1, 85, 87/б, 89, 89/а, 91, 91/а, 93, 93/а, 97/а, 97, 103, 107, 109, 111, 113/а, 117/а, 119, 123, 125, 127/а, 127, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163/а, 171, 173, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195/а, 197, 199, 201, 203, 217, 219, 221/а, 241/а, 241, 241/2, 243, 245, 247, 251/1, 253, 255, 259, 261, 263/а, 263, 271/1, 285, 287/б, 291, 293, 299, 303/а, 305/б, 305, 307.
Четное: 4, 6, 6/а, 8, 10, 14/а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 44, 48/а, 48, 50, 52, 62, 66, 68, 70, 72, 76/1, 76/2, 78/а, 84, 86, 88/1, 90/а, 90/в, 94, 96/б, 96/а, 98, 98/а, 102, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 152, 156, 158, 160, 172, 174, 176, 180, 186, 190, 192, 196, 196/а, 200, 202, 204/б, 210, 212, 216, 248, 252, 254, 256, 258/а, 264, 268, 272, 274, 276/а, 280/а, 292, 294, 308.