"Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы"
Жамбыл облысы әкімдігінің 2026 жылғы 14 сәуірдегі № 80 қаулысы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Жамбыл облысының әкімі Е. Қарашөкеев
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрлігі Геология комитетінің
"Оңтүстікқазжерқойнауы"
Оңтүстік Қазақстан өңіраралық
геология департаменті
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Жамбыл облысы бойынш
Экология департаменті
"КЕЛІСІЛДІ" "Қазақстан Республикасының Су ресурстары
және ирригация министрлігі
Су ресурстарын реттеу, қорғау
және пайдалану комитетінің
Су ресурстарын реттеу, қорғау
және пайдалану жөніндегі
"Шу-Талас" бассейндік инспекциясы"
Жобаны ұсынушы:
Жамбыл облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу
басқармасының басшысы Н. Егембердиев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2026 жылғы "__"__________
№ ___ қаулысына қосымша
Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтардың тізімі
1.
"Владимир" учаскесі
1
1
70
11

"Об определении территории для старательства по Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 14 апреля 2026 года № 80
В соответсвии с кодексом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства по Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
СОГЛАСОВАНО" "Южно-Казахстанский межрегиональный
департамент геологии Комитета геологии
Министерства промышленности и строительства
Республики Казахстан "Южказнедра"
"СОГЛАСОВАНО"
Департамент экологии по Жамбылской
области Комитета экологического
регулирования и контроля Министерства
экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
"Шу-Таласская бассейновая инспекция по
регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета водного хозяйства
Министерства водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"
Проект вносит:
Руководитель управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования
акимата Жамбылской области Н. Егембердиев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от "__" _______2026 года № __
Список территории для старательства по Жамбылской области
1.
Участок
"Владимир"
1
1
70
11