Абай облысы Жаңасемей аудандық маслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/289-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Ертіс ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2026 жылғы 14 сәуірдегі № 27/325-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/289-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Ертіс ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ертіс ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3- қосымшаларға сәйкес, 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –53 606,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 066,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 540,1 мың теңге;
2) шығындар – 55 860,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Жанасемей области Абай от 23 декабря 2025 года № 24/289-VIII "О бюджете Иртышского сельского округа района Жанасемей области Абай на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 14 апреля 2026 года № 27/325-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Иртышского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 24/289-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложенииям 1,2,3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы- 53 606,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 066,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 540,1 тысяч тенге;
2) затраты – 55 860,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 253,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 253,9 мың теңге;
қарыздар түсімі -0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың тенге;
пайдаланылған бюджет қалдықтары -2 253,9 мың тенге;"
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңасемей аудандық маслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2026 жыл 14 сәуіріндегі

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 253,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 253,9 тысяч тенге;
поступление займов -0,0 тысяч тенге;
погашение займов -0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -2 253,9 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Жаңасемей