Мақаншы ауданы маслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-222/VIII "Мақаншы ауданы Көктал ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 37-256/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы №31-222/VIII "Мақаншы ауданы Коктал ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. Мақаншы ауданы Коктал ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін
1) кірістер – 53 327,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 829,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 498,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 784,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – 1 457,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 1 457,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге,соның ішінде;
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года № 31-222/VIII "О бюджете Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 24 апреля 2026 года № 37-256/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.3.
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы согласно приложению 1соответственно, на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 784,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 829,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –49 498,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54 784,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 457,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 457,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;