Мақаншы ауданы маслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-218/VIII "Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 37-248/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы №31-218/VIII "Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 58 018,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 007,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 011,0 мың теңге;
2)шығындар – 59 856,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1 838,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 838,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 838,0 мың теңге;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года № 31-218/VIII "О бюджете Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 24 апреля 2026 года № 37-248/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года №31-218/VIII "О бюджете Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы" следующее изменение :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы, согласно приложению 1, соответственно в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 018,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –30 007,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 011,0 тысяч тенге;
2) затраты – 59 856,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 838,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 838,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 838,0 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.