Мақаншы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 36-246/VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Мақаншы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по району Мақаншы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 15 апреля 2026 года № 36-246/VIII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:

1. Мақаншы ауданы бойнша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатының төрағасы Биболов Б.Ө
Мақаншы аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 15 сәуір
№ 36-246/VIII шешіміне
қосымша
Мақаншы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және
жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Мақаншы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Маканшы Биболов Б.У
Приложение
к решению маслихата
района Мақаншы
от 15 апреля 2026 года
№36-246/VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Мақаншы
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения
благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель