Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-632/VIII Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 сәуірдегі № 34-688/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы №31- 632/VIII Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 533,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 855,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 36 678,0 мың теңге;
2) шығындар – 48 077,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -544,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 544,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –544,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 31-632/VIII О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 23 апреля 2026 года № 34-688/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года №31-632/VIII бюджет Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы следующее изменения :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Ельтайкого сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно,в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 47 533,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 855,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –36 678,0 тысяч тенге;
2) затраты –48 077,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге; в том числе;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –-544,0 тысяч тенге;
6) ненефтянойдефицит (профицит) бюджета - 544,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 544,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;