2026 жылға үйден қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 қаңтардағы № 9 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 224-VII Әлеуметтік кодексінің 142 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31- бабының 14-тармағына сәйкес, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары- Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығы, Абай облысының әкімдігінің 2025 жылғы 2 қыркүйектегі "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" № 155 қаулысы негізінде сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг в условиях обслуживания на дому на 2026 год
Постановление акимата Бородулихинского района области Абай от 16 января 2026 года № 9
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан от 20 апреля 2023 года № 224-VII, пунктом 14 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании приказа Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении Правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги", постановления акимата области Абай от 2 сентября 2025 года № 155 "Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған үйден қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. Бородулиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі осы қаулыдан туындайтын шаралардың Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Б. Сапоровқа жүктелсін.
Аудан әкімі А. Ибраев
Бородулиха ауданы әкімдігінің

1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг в условиях обслуживания на дому на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отделу занятости и социальных программ Бородулихинского района обеспечить исполнение мер, вытекающих из настоящего постановления в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сапорова К.Б.
Аким района А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№___9___