Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/2-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 40/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/2-VІІІ "2026-2028 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 585,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 979,0 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 65 946,0 мың теңге;
2) шығындар – 85 585,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) каржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профицит) – -0,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата 23 декабря 2025 года № 36/2-VIIІ "О бюджете Баскольского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 28 апреля 2026 года № 40/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 36/2-VIIІ "О бюджете Баскольского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 585,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 660,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 1 979,0 тысяч тенге
поступления трансфертов – 65 946,0 тысяч тенге;
2) затраты –85 585,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов –0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 28 сәуірдегі
№ 40/2-VIII шешіміне қосымша
Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств – 0,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение к решению
Бескарагайского районного
маслихата
от 28 апреля 2026 года
№ 40/2-VIII
Приложение 1 к решению
Бескарагайского
районного маслихата
от 23 декабря 2025 года