"Шымкент қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 14/123-VIII шешiмiне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2026 жылғы 23 сәуірдегі № 35/316-VIII шешiмi
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 14/123-VIII шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 202-17 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1-қосымшада:
Шымкент қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
13-тармақта:
6) тармақша алып тасталсын;
7) тармақшаның екінші абзацы, 8) тармақшаның бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік көмек өтініш берушіге өтініш берген айдан бастап ай сайын көрсетіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов

О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 19 марта 2024 года № 14/123-VIII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 23 апреля 2026 года № 35/316-VIII
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 19 марта 2024 года № 14/123-VIII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 202-17) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Шымкент:
в пункте 13:
подпункт 6) исключить;
абзац второй подпункта 7), абзац пятый подпункта 8) изложить в следующей редакции:
"Социальная помощь предоставляется заявителю ежемесячно, начиная с месяца обращения.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов