"Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2026 жылғы 18 маусымдағы № 415 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10498 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықта:
14-тармақта орыс тіліндегі мәтіні өзгереді, қазақ тілінде мәтіні өзгермейді;
18 және 19-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы жоспарлы көрсеткіштерді алдын ала тиісті мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органмен келісе отырып, 2-нысан бойынша аудан (облыстық мәні бар қала) бюджеті бойынша мәлiметтердi жасайды және есептіден кейiнгi жылдың 15 наурызына дейiн оларды астананың (облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi уәкiлеттi органына ұсынады.
19. Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган астана бюджетінен (облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қалалардың бюджетiнен) қаржыландырылатын жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің жиынтық мәліметтері, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінiң мәлiметтерi негiзiнде астананың (облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қалалардың бюджетiнен) бюджетi бойынша 2-нысанды жасайды және есептiден кейiнгi жылдың 1 сәуiріне дейiн электронды түрде және қағаз тасығышта бюджеттік жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға ұсынады.";
Осы Нұсқаулықтың 1 және 2-қосымшаларды осы бұйрығына 1 және 2-қосымшаларында жаңа редакцияда жазылсын.
3-қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгереді, қазақ тілінде мәтіні өзгермейді.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен: 1) осы бұйрықтың көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 июня 2026 года № 415
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 1 июля 2026 года.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10498) следующие изменения:
в Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах, утвержденных указанным приказом:
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Все стоимостные показатели в формах 1, 2, 3, - в тысячах теңге.";
пункты 18 и 19 изложить в следующей редакции:
"18. Уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения) составляет сведения по бюджету района (города областного значения) по форме 2, предварительно согласовав плановые показатели с соответствующим уполномоченным органом по государственному планированию, и до 15 марта года, следующего за отчетным, представляет их в местный уполномоченный орган столицы (областей, городов республиканского значения).
19. Местный уполномоченный орган по исполнению бюджета на основании сводных сведений администраторов местных бюджетных программ, финансирующихся из бюджета столицы (областного бюджета, бюджетов городов республиканского значения), сведений бюджетов районов (городов областного значения) составляет форму 2 по бюджету столицы (областного бюджета, бюджетов городов республиканского значения) и до 1 апреля года, следующего за отчетным, представляет в электронном виде и на бумажном носителе в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета.";
приложения 1, 2 и 3 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии бюджетного процесса Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2026 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев
Қазақстан Республикасы
Қаржы минстрінің
2026 жылғы 18 маусымдағы
№ 415 бұйрығына
1-қосымша
Желі, штаттар, контингенттер
туралы мәлiметтердi жасау
жөнiндегi нұсқаулыққа
1-қосымша
1-нысан
Әкімшілік деректер
жинауға арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның желiсi, штаттары, контингенттерi туралы мәлiметтер ______________________________ (ұйымның атауы)
Ұсынылады: бюджеттік бағдарламалар әкімшісіне
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысандар интернет – ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысандарға: ұйымның желi, штаттары, контингенттерi (бұдан әрі – ҰЖШК) индексі беріледі
Кезеңділігі: жылдық
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: есепті жылдан кейінгі жылдың 15 ақпанына дейін

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после дня его первого официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 июня 2026 года № 415
Приложение 1 к Инструкции
по составлению сведений
о сети, штатах, контингентах
Форма 1
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения о сети, штатах, контингентах организации по состоянию на 1 января 20___года
________________________________________
(наименование организации)
Представляется: администратору бюджетных программ
Формы, предназначенные для сбора административных данных на безвозмездной основе размещены на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Формам, предназначенным для сбора административных данных на безвозмездной основе присваивается индекс: сети, штаты, контингенты организации (далее – СШКО).
Периодичность: годовая
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: до 15 февраля года, следующего за отчетным.

1-бөлім. Сот-медициналық сараптама орталықтары мен оның аумақтық бөлімшелерінің, емханалардың, емханасы бар ауруханалардың, арнайы медициналық қамтамасыз ету орталықтарының, шұғыл медициналық көмек орталықтарының, орталықтандырылған бухгалтериялардың, жедел жәрдем станцияларының, медициналық стационарлық ұйымдардың, арнайы медициналық жабдықтау базаларының, дезинфекциялық станциялардың, санаторийлердің, апаттар медицинасы орталықтарының, ЖҚТБ-ға қарсы күрес орталықтарының, қан орталықтарының, обаға қарсы күрес станцияларының, патологоанатомиялық бюролардың, балалар үйлерінің, перзентханалардың желісі, штаттары, контингенттері туралы, сондай-ақ, салауатты өмір салтын насихаттау және заманауи медициналық технологияларды енгізу бағдарламалары бойынша мәліметтер

Раздел 1. Сведения о сети, штатах, контингентах центров судебно-медицинской экспертизы и его территориальных подразделений, поликлиник, больниц с поликлиникой, центров специального медобеспечения, центров экстренной медицинской помощи, централизованных бухгалтерий, станций скорой помощи, медицинских стационарных организаций, баз спецмедснабжения, дезинфекционных станций, санаториев, центров медицины катастроф, центров по борьбе со СПИДом, центров крови, противочумных станций, патологоанатомических бюро, домов ребенка, родильных домов, а также по программам по пропаганде здорового образа жизни и внедрения современных медицинских технологий

221
тәрбиешiлер
бiрлік
240
дәрiгерлер
бiрлік
241
орта медициналық
персонал
бiрлік
242
кiшi медициналық
персонал
бiрлік
271
азаматтық қызметшілер
бiрлік
272
техникалық персонал
бiрлік
273
жұмысшылар
бiрлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
240
дәрiгерлер
мың теңге
х
х
х
х
241
орта медициналық
персонал
мың теңге
х
х
х
х
242
кiшi медициналық
персонал
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл
автомобильдердiң саны
саны
х
121
арнайы машиналардың
саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
мүліктік жалға (жалға) берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткіштер
х
х
х
х
х
610
Төсек саны
саны
611
Жылына бiр төсектiң
жұмыс iстеу күндерi
күнi
х
х
х
х
620
Жылына дәрiгерлiк
қатынау саны
саны
х
х
х
х
630
Емделген науқастардың
саны
әр адам
х
х
х
х
640
Шақыру саны
саны
650
Қатынау саны
саны
х
х
х
х
660
Жүргiзiлген
iс-шаралардың саны
саны
х
х
х
х
670
Дайындалған қанның
(айырбас) саны
литр
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы _________________________________
Орындаушы ______________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы _______
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
______________________________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
2-бөлім. Әр азаматтың жекелеген санаттарын ауру түрлері бойынша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету, сондай-ақ әр азаматтың жекелеген санаттарын балалар тағамының мамандандырылған өнімдерімен қамтамасыз ету жөніндегі денсаулық сақтау органдарының желісі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-2-ҰЖШК нысаны
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар (ЖСН/БСН) _____________
Жинау әдісі (қағаз жеткізгіште, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз жеткізгішті пайдалана отырып интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): ____________________________________
Коды
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшем
бірлігі
20___
жылғы
жоспар
Iс жөнiнде
түрі
топ
көрсеткіш
жылдың
басына
жылдың
аяғына
орташа
жылдық
е
жылдың
басына
жылдың
аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х

221
воспитатели
единица
240
врачи
единица
241
средний медицинский персонал
единица
242
младший медицинский персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
240
врачи
тысяч теңге
х
х
х
х
241
средний медицинский персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
242
младший медицинский персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число
х
121
количество специальных машин
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
610
Количество коек
число
611
Дни функционирования одной койки в год
дней
х
х
х
х
620
Количество врачебных посещений в год
число
х
х
х
х
630
Количество пролеченных больных
каждый человек
х
х
х
х
640
Количество вызовов
число
650
Количество посещений
число
х
х
х
х
660
Количество проведенных мероприятий
число
х
х
х
х
670
Количество изготовленной крови (заменителей)
литры
Наименование организации _______________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ______________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо,
исполняющее его обязанности ____________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 2. Сведения о сети, штатах, контингентах органов здравоохранения по лекарственному обеспечению отдельных категорий каждого гражданина по видам заболеваний, а также по обеспечению специализированными продуктами детского питания отдельных категорий каждого гражданина
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-2-СШКО.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе:
государственные учреждения ______________________________________
казенные предприятия (ИИН/БИН) _________________________________
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): ____________________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х

500
Алушылардың саны
әр адам
610
ауру түрлерi бойынша
дәрi-дәрмектер
әр адам
611
балаларға арналған
және емдiк тағамдар
әр адам
Ұйымның атауы _______________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________________
Орындаушы _________________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
_____________________________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
3-бөлім. Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек (зейнетақы, жәрдемақы, ақшалай өтемақы, әлеуметтік көмек көрсету, әлеуметтік қолдау) бағдарламалары бойынша желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтер, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету, өткен жылдардың міндеттемелерін орындау), орталық эксперименттік есту протездеу зертханасының қызмет көрсетуі, жергілікті деңгейде мүгедектігі бар адамдарды техникалық және өзге де құралдармен қамтамасыз ету, ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету, көп балалы аналарға және патронаттық тәрбие мен оқыту бойынша тіс протездерін (бағалы металдардан жасалған протездерді қоспағанда) дайындауға және жөндеуге әлеуметтік көмек
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-3-ҰЖШК нысаны
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар (ЖСН/БСН) _____________
Жинау әдісі (қағаз жеткізгіште, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз жеткізгішті пайдалана отырып интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): ____________________________________
Коды
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшем
бірлігі
20___
жылғы
жоспар
Iс жүзiнде
түрі
топ
көрсеткіш
жылдың басына
жылдың
аяғына
орташажылдық
жылдың
басына
жылдың
аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х

500
Количество получателей
каждый человек
610
лекарственных средств по видам заболеваний
каждый человек
611
специализированного детского и лечебного питания
каждый человек
Наименование организации ______________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ______________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 3. Сведения о сети, штатах, контингентах по программам социального обеспечения и социальной помощи (пенсий, пособий, денежных компенсаций, оказание социальной помощи, социальной поддержки, оказание государственной адресной социальной помощи, выполнение обязательств прошлых лет), предоставление услуг центральной экспериментальной лабораторией слухопротезирования, обеспечение лиц с инвалидностью техническими и иными средствами на местном уровне, оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, социального обеспечения, проживающих в сельской местности по приобретению топлива, социальная помощь на изготовление и ремонт зубных протезов (за исключением протезов из драгоценных металлов) многодетным матерям и по патронатному воспитанию и обучению
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-3-СШКО.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе:
государственные учреждения _______________________________________
казенные предприятия (ИИН/БИН) __________________________________
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): _____________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20___
года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
Специальные показатели
x
х
х
х
х

639
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде қызмет алушылардың саны
әр адам
720
бұйымдар саны, оның ішінде:
721
сатып алынған сурдотехникалық құралдардың саны
дана
722
сатып алынған тифлотехникалық құралдардың саны
дана
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ______________________________________
Орындаушы _______________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
_____________________________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
4-бөлім. Қоныс аудару іс-шаралары мен репатарианттарды (қандастарды) бейімдеу орталықтарына арналған желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтер
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-4-ҰЖШК нысаны
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар (ЖСН/БСН) _____________
Жинау әдісі (қағаз жеткізгіште, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз жеткізгішті пайдалана отырып интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): ____________________________________
Коды
Сандық
көрсеткiштердiң
атауы
Өлшем
бірлігі
20___
жылғы
жоспар
Iс жүзiнде
түрі
топ
көрсететін
жылдың
басына
жылдың
аяғына
орташа
жылдық
жылдың
басына
жылдың
аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Жалпы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға
Алынатын
алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
181
Баланстағы
тұрғын үйдiң
саны
сан
х
500
Алушылардың
саны
отбасы
630
бiр жолғы
жәрдемақы
отбасы
631
көлiк
шығыстары
үшiн өтемақы
отбасы
632
тұрғын үйге
мұқтаждар
отбасы

639
количество получателей услуг в рамках государственного социального заказа
каждый человек
720
Количество изделий,
в том числе:
721
количество приобретенных сурдотехнических средств
штук
722
количество приобретенных тифлотехнических средств
штук
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 4. Сведения о сети, штатах, контингентах для переселенческих мероприятий и центров адаптации репатриантов (кандас)
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-4-СШКО.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе:
государственные учреждения____________________________________
казенные предприятия (ИИН/БИН) _______________________________
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): _____________________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20___ года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Общие показатели
х
х
х
х
х
100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный
метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный
метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный
метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный
метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный
метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
181
Количество жилища, находящегося на балансе
число
х
500
Количество получателей
семей
630
единовременных пособий
семей
631
компенсации за транспортные расходы
семей
632
нуждающиеся в жилище
семей

633
тұрғын үй
алғандар
отбасы
510
Тұрғындардың
саны
әр адам
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ______________________________
Орындаушы ______________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
5-бөлім. Протездеу бойынша медициналық қызмет көрсету және протездiк-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету, сурдо-тифлотехника құралдарын сатып алу, мүгедектігі бар адамдарды оқыту бағдарламаларының, сондай-ақ жұмыспен қамтамасыз ету орталықтарының желісі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-5-ҰЖШК нысаны
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар (ЖСН/БСН) _____________
Жинау әдісі (қағаз жеткізгіште, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз жеткізгішті пайдалана отырып интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): ____________________________________
Коды
Сандық
көрсеткiштердiң
атауы
Өлшем бірлігі
20___
жылғы
жоспар
Iс жүзiнде
түрі
топ
Көрсеткіш
жылдың
басына
жылдың
аяғына
орташажылдық
жылдың
басына
жылдың
аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Жалпы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiгi
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
500
Алушылардың саны
әр адам
530
Оқитын мүгедектігі бар адамдардың саны
әр адам
531
Жұмысқа орналастырылған мүгедектігі бар адамдардың саны
әр адам
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы __________________________________
Орындаушы _______________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам____________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

633
получившие жилище
семей
510
Количество проживающих
каждый человек
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 5. Сведения о сети, штатах, контингентах по программам, предоставляющих медицинские услуги по протезированию и обеспечению протезно-ортопедическими изделиями, по приобретению средств сурдо-тифлотехники, обучению лиц с инвалидностью, а также для центров занятости
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-5-СШКО.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе:
государственные учреждения ________________________________________
казенные предприятия (ИИН/БИН) ___________________________________
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): ______________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____
года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Общие показатели
х
х
х
х
х
100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
500
Количество получателей
каждый человек
530
Количество обучающихся лиц с инвалидностью
каждый человек
531
Количество трудоустроенных лиц с инвалидностью
каждый человек
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

100
Ұйымдардың саны
саны
х
450
ауылдық жерлерде
саны
х
460
шағын орталықтар
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
220
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
450
ауылдық жердегi
бірлік
460
шағын орталықтар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
211
педагогикалық қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиелеушiлер
мың теңге
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегi
мың теңге
х
х
х
х
460
шағын орталықтар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
182
Ұйымдағы орындардың саны
саны
190
Жылына барлық бiрлiктердiң түрiне арналған тариф ставкаларының сомасы
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегi
мың теңге
х
х
х
х
460
шағын орталықтар
мың теңге
х
х
х
х
191
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставканы қоспағанда, үстемеақылар, қосымша ақылар және басқа да ақшалай төлемдер
мың теңге
х
х
х
х
220
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегi
мың теңге
х
х
х
х

100
Количество организаций
число
х
450
в сельской местности
число
х
460
мини-центры
число
х
110
Штатные единицы, без учета педагогических ставок
единица
220
учебно-вспомогательный персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
450
в сельской местности
единица
460
мини-центры
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
211
педагогический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч теңге
х
х
х
х
460
мини-центры
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
182
Количество мест в организации
число
190
Сумма тарифных ставок в год на все единицы
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч теңге
х
х
х
х
460
мини-центры
тысяч теңге
х
х
х
х
191
Надбавки, доплаты и другие денежные выплаты, кроме суммы тарифных ставок в год на все единицы
тысяч теңге
х
х
х
х
220
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч теңге
х
х
х
х

430
мектептер-бала
бақшалары
саны
х
440
аз комплектiлi
мектептер
саны
х
450
ауылдық жердегi
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
221
тәрбиешiлер
бірлік
222
оқытушы-көмекшi
қызметкерлер
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
211
мектепке барар алдындағы даярлау сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
185
Ұйымдағы орын саны
саны
190
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставкалардың сомасы
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
Азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
191
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставканы қоспағанда, үстемеақылар, қосымша ақылар және басқа да ақшалай төлемдер
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х

430
школы-детские сады
число
х
440
малокомплектные школы
число
х
450
в сельской местности
число
х
110
Штатные единицы
единица
221
воспитатели
единица
222
учебно-вспомогательный персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
211
педагогический персонал предшкольной подготовки
тысяч теңге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч теңге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11классов
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, сдаваемая в аренду
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
185
Количество мест в организации
число
190
Сумма тарифных ставок в год на все единицы
тысяч теңге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч теңге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
191
Надбавки, доплаты и другие денежные выплаты, кроме суммы тарифных ставок в год на все единицы
тысяч теңге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч теңге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х

273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
200
Педагогикалық ставкалары
бірлік
201
Педагогикалық қызметкерлердiң саны (жеке тұлғалар)
әр адам
300
Сыныптардың саны
саны
501
1-4-сыныптар
саны
502
5-9-сыныптар
саны
503
10-11-сыныптар
саны
320
Оқушылардың саны
әр адам
501
1-4-сыныптар
әр адам
502
5-9-сыныптар
әр адам
503
10-11-сыныптар
әр адам
321
Жыл iшiнде балалардың болған күндерi
күндер
х
х
х
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ______________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
14-бөлім. Мектеп-интернаттар, дарынды балаларға арналған мектептер мен мектеп-интернаттар, спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттар, балалар үйлері және отбасы үлгісіндегі балалар үйлерінің желi, штаттары, контингенттерi туралы мәлiметтер

273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
200
Педагогические ставки
единица
201
Численность педагогического персонала (физические лица)
каждый человек
300
Количество классов
число
501
1-4 классы
число
502
5-9 классы
число
503
10-11 классы
число
320
Количество учащихся
каждый человек
501
1-4 классы
каждый человек
502
5-9 классы
каждый человек
503
10-11 классы
каждый человек
321
Дни пребывания учащихся в год
дней
х
х
х
х
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 14. Сведения о сети, штатах, контингентах школ-интернатов, школ и школ-интернатов для одаренных детей, школ-интернатов для одаренных детей в спорте, детских домов и детских домов семейного типа

200
Педагогикалық ставкалары
бірлік
201
Педагогикалық қызметкерлердiң саны (жеке тұлғалар)
202
Педагог сағаттарының саны
сағаты
х
х
х
х
321
күндiзгi оқу
сағаты
323
сырттай оқу
сағаты
310
Балалардың саны
әр адам
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
әр адам
304
Жеке тұлғалардың қорғаншылықтағы немесе қамқоршылықтағы балалардың саны
саны
311
Жыл iшiнде балалардың болған күндерi
күндері
х
х
х
х
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
күндері
х
х
х
х
313
Балалар – тамақтану күні
мың адам-күні
х
х
х
х
521
тегiн тамақ алатын оқушылар
мың адам-күні
х
х
х
х
320
Оқушылардың саны
әр адам
321
күндiзгi оқу
әр адам
322
кешкi оқу
әр адам
323
сырттай оқу
әр адам
521
тегiн тамақ алатын оқушылар
әр адам
410
Қабылдау
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
411
Бiтiру
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
420
Оқу мерзiмi аяқталғанға дейiн шығып алғандар
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
421
Басқа оқу орындарынан ауысып келген, оқу орнының iшiнде оқытудың басқа түрлерiнен ауысқан және қайта орналасқандар
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
422
Оқу орнының iшiнде басқа оқу орындарына және оқытудың басқа түрлерiне ауысқандары
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
430
Бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын стипендиаттар
әр адам
440
Жатақханадағы орындардың саны
саны
441
Жатақханада тұратын оқушылардың саны
әр адам
460
Теориялық оқу бойынша топтар
саны
х
х
х
х
321
күндiзгi оқу
саны
х
х
х
х
322
кешкi оқу
саны
х
х
х
х
323
сырттай оқу
саны
х
х
х
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.

200
Педагогические ставки
единица
201
Численность педагогического персонала (физические лица)
единица
202
Количество педагогических часов
часы
х
х
х
х
321
дневное обучение
часы
323
заочное обучение
часы
310
Количество детей/воспитанников
каждый человек
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
каждый человек
304
количество детей, находящихся под опекой и попечительством у физических лиц
каждый человек
311
Дни пребывания детей в год
дней
х
х
х
х
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
дней
х
х
х
х
313
Дето-дни питания
тысяч человеко-
дней
х
х
х
х
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
тысяч человеко-
дней
х
х
х
х
320
Количество учащихся
каждый человек
321
дневное обучение
каждый человек
322
вечернее обучение
каждый человек
323
заочное обучение
каждый человек
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
каждый человек
410
Прием
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
411
Выпуск
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
420
Выбыло до окончания срока обучения
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
421
Прибыло из других учебных заведений, переведено с других видов обучения внутри учебного заведения и восстановлено
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
422
Переведено в другие учебные заведения и на другие виды обучения внутри учебного заведения
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
430
Стипендиаты за счет средств бюджета
каждый человек
440
Количество мест в общежитиях
число
441
Количество учащихся, проживающих в общежитии
каждый человек
460
Группы по теоретическому обучению
число
х
х
х
х
321
дневное обучение
число
х
х
х
х
322
вечернее обучение
число
х
х
х
х
323
заочное обучение
число
х
х
х
х
Наименование организации _______________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель __________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.

267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
бірлік
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
260
әскери қызметшілер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
261
офицерлік құрамдағы әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
262
сержант және әскер құрамының әскери қызметшiлер
мың теңге
х
х
х
х
263
мерзімді қызметтің әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
265
офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
266
сержант және әскер құрамындағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
121
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.

267
сотрудники специальных государственных органов, в том числе:
единица
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
единица
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
201
политические государственные служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
202
административные государственные служащие корпуса "А"
тысяч теңге
х
х
х
х
203
административные государственные служащие корпуса "Б"
тысяч теңге
х
х
х
х
260
военнослужащие в том числе:
тысяч теңге
х
х
х
х
261
военнослужащие офицерского состава
тысяч теңге
х
х
х
х
262
военнослужащие сержантского и солдатского составов
тысяч теңге
х
х
х
х
263
военнослужащие срочной службы
тысяч теңге
х
х
х
х
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе
тысяч теңге
х
х
х
х
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
тысяч теңге
х
х
х
х
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и рядового составов
тысяч теңге
х
х
х
х
267
сотрудники специальных государственных органов в том числе:
тысяч теңге
х
х
х
х
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
тысяч теңге
х
х
х
х
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число
121
количество специальных машин
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный
метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный
метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный
метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный
метр
х
160
Арендуемая площадь
Квадратный метр
х
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.

Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
20-бөлім. Арнайы мекемелердің (уақытша ұстау оқшаулағыштар, белгілі тұрағы жоқ адамдар мен құжаттарға арналған қабылдау-тарату орындары, әкімшілік қамауға алынған адамдарды ұстауға арналған арнайы қабылдау орындары) желісі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер

Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 20. Сведения о сети, штатах, контингентах специальных учреждений (изоляторы временного содержания, приемники-распределители для лиц, не имеющих определенного места жительства и документов, специальные приемники для содержания лиц, подвергнутых административному аресту)

100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлері
бірлік
265
офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлері
бірлік
266
солдаттар мен сержанттар құрамының құқық қорғау органдарының қызметкерлері
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
265
Офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
266
солдаттар мен сержанттар құрамының құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х

100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единиц
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе:
единиц
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
единиц
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и солдатского составов
единиц
271
гражданские служащие
единиц
272
технический персонал
единиц
273
рабочие
единиц
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе:
тысяч теңге
х
х
х
х
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
тысяч теңге
х
х
х
х
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и солдатского составов
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х