Алатау қаласы мәслихатының 2025 жылдың 25 желтоқсандағы № 26-68 "Алатау қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қаласы мәслихатының 2026 жылғы 27 наурыздағы № 29-77 шешімі
Алатау қаласы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласы мәслихатының "Алатау қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімін келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 11 421 442 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 893 344 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 4 595 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 931 480 мың теңге;
трансферттер түсiмі 3 592 023 мың теңге;
2) шығындар 12 958 818 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу 12 291 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу 12 291 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 25 декабря 2025 года №26-68 "О бюджете города Алатау на 2026-2028 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 27 марта 2026 года № 29-77
Маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алатау "О бюджете города Алатау на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Алатау на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 11 421 442 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 893 344 тысяча тенге;
неналоговые поступления 4 595 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 931 480 тысячи тенге;
поступления трансфертов 3 592 023 тысяч тенге;
2) затраты 12 958 818 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 12 291 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов 12 291 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 525 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 525 085 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 12 291 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 82 082,0 мың теңге сомада бекітілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 525 085 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 525 085 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 12 291 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2026 год в сумме – 82 082,0 тысяч тенге.

3. Осы шешiм қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова
Алатау қаласы мәслихатының 2026 жылғы 27 наурыздағы № 29-77 шешіміне қосымша
"Алатау қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Алатау қаласы мәслихатының 2025 жылдың 25 желтоқсандағы № 26-68 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель маслихата города Алатау Р. Абилова
Приложение
к решению маслихата города Алатау от 27 марта 2026 года
№ 29-77
Приложение 1 к решению маслихата города Алатау О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 25 декабря 2025 года № 26-68
"О бюджете города Алатау на 2026-2028 годы"
Городской бюджет на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы