Алатау қаласының 2025 жылғы 14 қарашадағы № 23-63 "Алатау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын, халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 қаңтардағы № 27-74 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Алатау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласының мәслихатының 2025 жылғы 14 қарашадағы № 23-63 "Алатау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын, халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күшін жою.
2. Осы шешім оның ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова

О призании утратившим силу решения маслихата города Алатау от 14 ноября 2025 года №23-63 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твҰрдых бытовых отходов по городу Алатау"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 30 января 2026 года № 27-74
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алатау "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твҰрдых бытовых отходов по городу Алатау" от 14 ноября 2025 года №23-63.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алатау Р. Абилова