Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 2025 жылғы 26 маусымдағы № 1 "Алматы облысы Алатау қаласында дауыс беруді өткізу және дауыстарды санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 2026 жылғы 25 маусымдағы № 6 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына сәйкес, Алатау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 2025 жылғы 26 маусымдағы №1 "Алатау қаласы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыстарды санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №211916 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін: аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алатау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы шешім ресми жарияланғаннан кейін оның Алатау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алатау қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Өтенов
Алатау қаласы әкімінің "___"_______2026 жылғы
№ __ шешіміне қосымша
Алатау қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
1. № 363 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Ынтымақ" шағын ауданы, Мәңгілік ел көшесі № 45, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№16 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Ынтымақ" шағын ауданы, көшелер: Абай, Исахметов, Жамбыл Жабаев, Төле би, Мәңгілік ел, Әйтеке би, Бөлек Батыр, Қазыбек би, Дәулеткерей, Әбділдә Тәжібаев.
2. № 364 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жаңадәуір" шағын ауданы, Мира көшесі № 3, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№12 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жаңадәуір" шағын ауданы, көшелер: Абай, Болысбаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Ленин, Мира, Молодежная, МТФ-2, Овражная, Учительская, Школьная.

О внесении изменений в решение акима города Алатау Алматинской области от 26 июня 2025 года № 1 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Алатау Алматинской области"
Решение акима города Алатау Алматинской области от 25 июня 2026 года № 6
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким города Алатау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Алатау Алматинской области "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по городу Алатау" от 26 июня 2025 года №1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №211916) следующее изменение: приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Алатау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Алатау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Алатау.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Утенов
Приложение к решению
акима города Алатау
от "___"_______2026 года
№__
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов.
1. Избирательный участок № 363
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Ынтымак", улица Мангилик Ел № 45, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 16" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Ынтымак", улицы: Абая, Исахметова, Жамбыл Жабаева, Төле би, Мангилик ел, Айтеке би, Болек Батыр, Казыбек би, Даулеткерей, Абдилда Тажибаева.
2. Избирательный участок № 364
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанадаур", улица Мира № 3, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанадаур", улицы: Абая, Болысбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Ленина, Мира, Молодежная, МТФ-2, Овражная, Учительская, Школьная.

3. № 365 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жаңаталап" шағын ауданы, Есіл көшесі, № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№11 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жаңаталап" шағын ауданы, көшелер: Д.Қонаев, Сәкен Сейфуллин, Толагай, Ыбырай Алтынсарин, бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативтері: Дачник, Дружба, Пчелка, Союз, Энергетик, Су-Шар 7, Рассвет, Рассвет-2, Победа, Акниет
4. № 368 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Қоянқұс" шағын ауданы, Шиелі көшесі № 61, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 13 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Коянқұс" шағын ауданы, көшелер: Абай, Жамбыл, Қарасай Батыр, Наурыз.
5. № 371 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Ынтымақ" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі № 2 А, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 15 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Ынтымақ" шағын ауданы, көшелер: Әл-Фараби, Алматы, Жиембет жырау, Қожа Ахмет Яссауи, Молодежная, Ерғали Мұсаев, Әлмерек баба.
6. № 373 сайлау учаскесі:
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жаңадәуір" шағын ауданы, Мира көшесі № 3, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№12 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жаңадәуір" шағын ауданы, көшелер: Әлімжан, Болысбаев № 83, 85 А, 87 Б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213 А, 215, 217 А, 219, 221, 223, 225, 227 Б, 229, 231, 233, 235, 237 А, 239, 241, 243, 235, 247 А, 249, 251, 253 А, 255, 257 А, 259, 260, 262 А, 264 В, 266 Д, 268 Е, 270, 272, 274, 276 А, 278 Б, 280; Дәулеткерей, Жароков, Қазанғап, Қорқыт-ата, Жандосов, Саттархан, Тәттімбет, Ш. Уәлиханов, Ықылас, Сүгір, Мұратбаев, Қошқарбаев, Новостройка.
7. № 374 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Қоянқұс" шағын ауданы, Абай көшесі № 2 Е, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№14 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.

3. Избирательный участок № 365
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанаталап", улица Есіл, № 2, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 11" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанаталап", улицы: Д.Конаева, Сакен Сейфуллина, Толагай, Ыбырай Алтынсарина, потребительские кооперативы садоводческих товариществ: Дачник, Дружба, Пчелка, Союз, Энергетик, Су-Шар 7, Рассвет, Рассвет-2, Победа, Акниет.
4. Избирательный участок № 368
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус", улица Шиели 61, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус", улицы: Абая, Жамбыла, Карасай батыра, Наурыз.
5. Избирательный участок № 371
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Ынтымак", улица Әл-Фараби № 2 А, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 15" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Ынтымак", улицы: Әл-Фараби, Алматы, Жиембет жырау, Кожа Ахмет Яссауи, Молодежная, Ергали Мусаева, Алмерек баба.
6. Избирательный участок № 373
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанадаур", улица Мира № 3, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанадаур", улицы: Алимжан, Болысбаева № 83, 85 А, 87 Б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213 А, 215, 217 А, 219, 221, 223, 225, 227 Б, 229, 231, 233, 235, 237 А, 239, 241, 243, 235, 247 А, 249, 251, 253 В, 255, 257 А, 259, 260, 262 А, 264 В, 266 Д, 268 Е, 270, 272, 274, 276 А, 278 Б, 280; Даулеткерей, Жарокова, Казангап, Коркыт-ата, Жандосова, Саттархан, Таттимбет, Ш. Уалиханова, Ыкылас, Сүгір, Муратбаева, Кошкарбаева, Новостройка.
7. Избирательный участок № 374
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус", улица Абай № 2 Е, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №14" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области", левое крыло.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Қоянқұс" шағын ауданы, көшелер: А.Иманов, Шиелі, "Қоянқұс" бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі:1 линия, 15 линия, 16 линия, 17 линия, 18 линия, 19 линия, 2 линия, 21 линия, 23 линия, 24 линия, 3 линия, 4 линия, 5 линия, 6 линия, 7 линия, 8 линия, 9 линия.
8. № 375 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, Қ. Қалибеков көшесі, № 5, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№5 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: Б. Момышұлы, Жампеисов Оразбай, Ш. Уәлиханов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239,241, 243; Қ. Қалибеков № 1, 2, 3; Мерей, Тәуелсіздік, Сырдария, Жұлдыз, Каспий, Бірлік, Ақжайық, Шалқар, Ертіс, Жаңаталап, Орда; тұйық көшелер: Гоголь, Горький, Жаңа ғасыр.
9. № 376 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Еңбек" шағын ауданы, Сарысу көшесі, № 41, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 7 Жайлы мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Құйған" шағын ауданы, "Жаңаарна", "Еңбек" шағын аудандары.
10. № 377 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген", "Дорожник" № 18 А, "Ремонтно-строительное управление – 1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: Ломоносов, Ә. Молдағұлова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; В. Панфилов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; Ш. Уәлиханов № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; Қ. Қалибеков № 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; "Дорожник" ықшам ауданы, тұйық көше: Ақмешіт.

Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус" улицы: А.Иманова, Шиели, потребительский кооператив садоводческих товариществ "Қоянкус":1 линия, 15 линия, 16 линия, 17 линия, 18 линия, 19 линия, 2 линия, 21 линия, 23 линия, 24 линия, 3 линия, 4 линия, 5 линия, 6 линия, 7 линия, 8 линия, 9 линия.
8. Избирательный участок № 375
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица К.Калибекова, № 5, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №5" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Б. Момышұлы, Жампеисов Оразбай, Ш. Уалиханова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243;Қ. Қалибеков № 1, 2, 3; Мерей, Тәуелсіздік, Сырдария, Жұлдыз, Каспий, Бірлік, Ақжайық, Шалқар, Ертіс, Жаңаталап, Орда; переулки: Гоголь, Горького, Жаңағасыр.
9. Избирательный участок № 376
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Енбек", улица Сарысу, № 41, Государственное коммунальное учреждение "Комфортная школа №7" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границ избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Куйган", Жанаарна, Енбек
10. Избирательный участок № 377
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", "Дорожник", № 18 А, Товарищество с ограниченной ответственностью "Ремонтно-строительное управление – 1".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Ломоносов, Ә. Молдағұлова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; В. Панфилов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; Ш. Уәлиханов № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; Қ. Қалибеков № 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; "Дорожник"; переулок: Ақмешіт.

11. № 378 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 7, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы көшелер: Айтеке би көшесі №6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Абай көшесі, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Шәмші Қалдаяқов көшесі, Нұрғиса Тілендиев көшесі, Қ. Сәтпаев көшесі, Қырмызы көшесі, В. Панфилов көшесі №80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116; "ДОС" тұрғын қалашығы; Пушкин және Жамбыл көшелері.
12. № 379 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, Абылай хан көшесі, № 4, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "№4 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: Ж. Құдайбергенов, Айтеке Би № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13; Жетіген, Сейфуллин, Шұғылы, Қарасай батыр, Қазақстан, Маметова, Сүйінбай жырау, Абылай хан, Алпамыс батыр, Райымбек батыр, Бөгенбай батыр, Ә. Молдағұлова № 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134; Ш. Уәлиханов № 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242; Азаттық, Шәкәрім, "СМП-625", Өтеген батыр, Терешкова, Бәйтерек, Қ. Түгелбаев, Жәнібек батыр.
13. № 380 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, Жігер көшесі, № 86, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "№6 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: Ворошилов, Нұрлы жол, Төле би, Целинная, Қожа Ахмет Йассауи, Алтай, Айнабұлақ, Жігер, Бастау, Алакөл, Ұлытау, Арал, Ақбұлақ, Шу, Талас, Қызылсу, Марқакөл, Жерұйық.

11. Избирательный участок № 378
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Ыбырай Алтынсарин, № 7, Государственное коммунальное казенное предприятие Ясли сад "Балдырған" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Айтеке Би № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Абая, Ыбырай Алтынсарин, Шәмші Қалдаяқов, Нұрғиса Тілендиев, Қ. Сәтпаев, Қырмызы, В. Панфилов № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116; жилой городок: "ДОС", переулки: Пушкина, Жамбыла.
12. Избирательный участок № 379
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Абылай хан, № 4, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №4" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Ж. Құдайбергенов, Айтеке Би № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13; Жетыген, Сейфуллин, Шұғыла, Қарасай батыр, Қазақстан, Маметовой, Сүйінбай жырау, Абылай хан, Алпамыс батыр, Райымбек батыр, Бөгенбай батыр, Ә. Молдағұлова № 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134; Ш. Уәлиханов № 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242; Азаттық, Шәкәрім, СМП-625, Өтеген батыр, Терешкова, Байтерек, К. Түгелбаев, Жәнібек батыр.
13. Избирательный участок № 380
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Жігер, № 86, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №6" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Ворошилова, Нұрлыжол, Төле Би, Целинная, Қожа Ахмет Йассауи, Алтай, Айнабұлақ, Жігер, Бастау, Алакөл, Ұлытау, Арал, Ақбұлақ, Шу, Талас, Қызылсу, Марқакөл, Жерұйық.

14. № 381 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, Жетіген шағын ауданы, Жігер көшесі, № 86, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "№6 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: М. Әуезов, Жетісу, Іле, Шевченко, Титов, Құрманғазы, Заңғар, Дзержинский, Астана, Ұлы дала, Шымырбек, Наурызым, тұйық көше: Достық.
15. № 382 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, Қ. Қалибеков көшесі, № 5, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "№5 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы көшелер: М. Мақатаев, Наурызбай батыр, Жібек жолы, Қабанбай батыр, Некрасов, Желтоқсан, Ақсай, Шыңғыстау, Есіл, Тарбағатай, тұйық көше: Гагарин.
16. № 383 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, № 65229 әскери бөлімшесі, клуб.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, № 65229, № 20709 әскери бөлімшелер аумағы.
17. № 892 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Дәулет" шағын ауданы, Центральная көшесі 34, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар №3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Дәулет" шағын ауданы.
18. № 953 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, Центральная көшесі, № 22, дәрігерлік амбулатория.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, көшелер: Дзержинский, Советская, Садовая, Мира, Набережная, Абай, Маметова, Рысқұлов, Тәуелсіздік, Момышұлы, Наурызбай батыр, Центральная, Өтеген батыр, Жұлдыз, Райымбек батыр, Қорқыт ата, Әуезов, Алтынсарин, Жамбыл, Сүйінбай, Амангелды, Желтоқсан көшелері, шағын аудан: № 20, Іле станциясы,
19. № 954 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, Дзержинский көшесі, № 3а, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№1 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, Весенняя, Школьная, Төле би, Құрманғазы, Рахымжанов көшелері, шағын аудан: № 1-ден 19-ға дейін, 21, ПожДепо, бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативтері: "Спорт 89", "Шұғыла", "Мрия", "Оазис", "Ветеран Заречное", "Аманат 1", "Эстрагон", "Автомобилист", "Алма-Атахлеб", "Арман", "Арман 1", "Наурыз-Март", "Меруерт", "Наурыз", "Геолог", "Строитель", "Джетысу", "Снабженец", "Бархан-Или", "Ветеран-13", "Ягодка".

14. Избирательный участок № 381
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Жігер, № 86, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 6" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: М. Әуезов, Жетісу, Іле, Шевченко, Титов, Кұрманғазы, Заңғар, Дзержинский, Астана, Ұлы дала, Шымырбек, Наурызым; переулок: Достық.
15. Избирательный участок № 382
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица К.Калибекова, № 5, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №5" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: М.Мақатаев, Наурызбай батыр, Жибекжолы, Қабанбай батыр, Некрасова, Желтоқсан, Ақсай, Шыңғыстау, Есіл, Тарбағатай; переулок: Гагарина.
16. Избирательный участок № 383
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", воинская часть № 65229, клуб.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", территория воисковых частей № 65229, № 20709.
17. Избирательный участок № 892
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Даулет", ул.Ушконыр 34, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №3" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Даулет".
18. Избирательный участок № 953
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", улица Центральная, № 22, врачебная амбулатория.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", улицы: Дзержинского, Советская, Садовая, Мира, Набережная, Абая, Маметова, Рыскулова, Тауелсиздик, Момышулы, Наурызбай батыра, Центральная, Отеген батыра, Жулдыз, Райымбек батыра, Коркытата, Ауезова, Алтынсарина, Жамбыла, Суйнбая, Амангелді, Желтоксан, микрорайон № 20; станция Илийская,
19. Избирательный участок № 954
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", улица Дзержинского, № 3а, "Средняя школа №1 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", улицы: Школьная, Толе би, Курмангазы, Рахимжанова, микрорайон с № 1 по № 19, № 21, Пож Депо. "потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Спорт 89", "Шұғыла", "Мрия", "Оазис", "Ветеран Заречное", "Аманат 1", "Эстрагон", "Автомобилист", "Алма-Атахлеб", "Арман", "Арман 1", Наурыз-Март", "Меруерт", "Наурыз", "Геолог", "Строитель", "Джетысу", "Снабженец", "Бархан-Или", "Ветеран-13", "Ягодка".

20. № 955 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Арна" шағын ауданы, Школьная көшесі, №6/1, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№2 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Арна" шағын ауданы.
21. № 965 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, № 3660 әскери бөлімі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, № 3660 әскери бөлімшесі.
22. № 1030 сайлау учаскесі:
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Қоянқұс" шағын ауданы, Абай көшесі № 2 Е, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№14 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Қоянқұс" шағын ауданы, көшелер: Алатау, Алтай, Ануарбек Абимулдаев, Астана, Бауыржан Момышұлы, Бейбітшілік, Бірлік, Ғани Мұратбаев, Гулдер, Данаш Жаркынбеков, Достық, Евгений Брусиловский, Жастар, Жерұйық, Жұлдыз, Іле, Квартал 1, Квартал Д, Көктем, Мира, Новая, Нүркен Әбдіров, Рақымжан Қошқарбаев, Тәуелсіздік, Шәкен Айманов, Шоқан Уалиханов , Энергетиков.
23. № 1031 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жаңаталап" шағын ауданы, Қонаев көшесі, № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Алатау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№10 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жаңаталап" шағын ауданы, көшелер: Ақниет, Алдияр, Атамекен , Есил, Күлбала Өмірзақова , Қожаберген Жырау, Сабит Мұқанов, бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативтері: "Іле Бәйтерек" бау-бақша серіктестігі, Арман, Верхняя Терен-Кара, Геолог, Надежда, Қарағай, Механизатор, Нұр-Терек, Проектировщик, УМР-2, Самал, Кокдала, Алма.
24. № 1032 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, № 6654 әскери бөлімі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, № 6654 әскери бөлімшесі.

20. Избирательный участок № 955
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Арна", улица Школьная 6/1, "Средняя школа №2" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Арна".
21. Избирательный участок № 965
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", войсковая часть № 3660.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", войсковая часть № 3660.
22. Избирательный участок № 1030
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус", улица Абай № 2 Е, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №14" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус" улицы: Алатау, Алтай, Ануарбек Абимулдаев, Астана, Бауыржан Момышұлы, Бейбітшілік, Бірлік, Ғани Мұратбаев, Гулдер, Данаш Жаркынбеков, Достық, Евгений Брусиловский, Жастар, Жерұйық, Жұлдыз, Іле, Квартал 1, Квартал Д, Көктем, Мира, Новая, Нүркен Әбдіров, Рақымжан Қошқарбаев, Тәуелсіздік, Шәкен Айманов, Шоқан Уалиханов , Энергетиков.
23. Избирательный участок № 1031
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанаталап", улица Конаева №1, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №10" государственного учреждения "Отдел образования по городу Алатау Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанаталап" улицы: Ақниет, Алдияр, Атамекен, Есил, Күлбала Өмірзақова, Қожаберген Жырау, Сабит Мұқанов, потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Іле Бәйтерек", Арман, Верхняя Терен-Кара, Геолог, Надежда, Қарағай, Механизатор, Нұр-Терек, Проектировщик, УМР-2, Самал, Кокдала, Алма.
24. Избирательный участок № 1032
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", войсковая часть № 6654.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", войсковая часть № 6654.