Шырғанақ ауылдық округінің Шырғанақ ауылының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы Шырғанақ ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 17 маусымдағы № 13 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шырғанақ ауылдық округінің Шырғанақ ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2026 жылғы 29 сәуірдегі қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Шырғанақ ауылдық округінің, Шырғанақ ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Саламатов Дәукен" көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шырғанақ ауылдық окургінің әкімі Р.Уәлиұлы

О присвоении наименований некоторым безымянным улицам села Шырганак, Шырганакского сельского округа
Решение акима Шырганакского сельского округа Кегенского района Алматинской области от 17 июня 2026 года № 13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Шырганак, Шырганакского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 29 апреля 2026 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Шырганак Шырганакского сельского округа:
безымянной улице – улица "Саламатов Дәукен";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шырганакского сельского округа Р.Уәлиұлы