Кеген аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-187 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 мамырдағы № 45-214 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 41-187 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 221092 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 416 792 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер171 473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 245 319 мың теңге;
2) шығындар417 049 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 257 мың теңге;
2. 2026-2028 жылдарға арналған Жалағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 104 253 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 077 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі66 176 мың теңге;
2) шығындар105 873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 620 мың теңге;
3. 2026-2028 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 41-187 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2026-2028 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 26 мая 2026 года № 45-214
Кегенский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 29декабря 2025 года № 41-187 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2026-2028 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 221092):
1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2026-2028годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 416 792 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлення 171 473 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлення трансфертов 245 319 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 417 049 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 257 тысяч тенге;
2. Утвердить бюджет Жалагашского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 104 253 тысяч тенге, в том числе:
Налоговые поступлення 38 077 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлення трансфертов 66 176 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 105 873 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетних кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 620 тысяч тенге;
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 70 мың теңге;
13. Осы шешім 2026жылдың 1 қаңтарынан баста қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының төрағасы А. Нұғман
Кеген аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 41-187 шешіміне 1 қосымша

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 70 тысяч тенге.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Кегенского района А. Нұғман
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 41-187

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

056
Погашение долга аппарата акима города, села, поселка, сельского округа районного значения в вышестоящий бюджет
0